ZapisnikTerky ZapisnikTerky komentáře u knih

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Malé milé čtení na letní večery. Edice Red dostala laťku dost vysoko a tak jsem možná čekala trošinku víc, ale přesto jsem si čtení vážně užila. Víc v mojí recenzi.

18.08.2021 3 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Tak tady je jde vážně o erotický román. Dokonce bych řekla, že Tři sprostá pravidla dávají pojmu "explicitní scény" úplně nový rozměr :D. Každopádně to ale byla pecka a já se moc těším na další díl. Víc v mojí recenzi.

17.08.2021 4 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Skvělý závěr trilogie. Trochu mě vždy štve, že je toho textu na mě málo, ale i tak jsem si to opravdu užila. Víc v mojí recenzi.

09.08.2021 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Buďte připravení na potrhlou hlavní hrdinku, spoustu humoru a hlášek z filmů a navíc na super sexy explicitní scény. Že se vám tohle líbí? Tak s chutí do toho! A jestli stále váháte, jukněte do mojí recenze.

05.08.2021 4 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Tohle bylo trochu zklamání na poměry této skvělé autorky. A ten konec? Uff. Víc se dozvíte v mojí recenzi.

05.08.2021 3 z 5

Letní sázka Letní sázka Emily Henry

Letní sázka je povedená kniha na dovolenou nebo jen tak do křesla. Příjemná romantika, humor, ale i hlubší témata. Doporučuji - více v mojí recenzi.

27.07.2021 3 z 5

Příběhům o lásce věřit zakázáno Příběhům o lásce věřit zakázáno Javier Ruescas

Opravdu krásný a dojemný young adult příběh, který si užijete, i když už dávnou young adult nejste. Milé čtení, které dokončíte s úsměvem na tváři. Víc v mojí recenzi.

25.07.2021 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Jednoznačně nejlepší kniha roku v tomto žánru. Skvělý humor, dojemné scény a spousta boží chemie mezi hlavními hrdiny. DOPORUČUJI! :)

22.07.2021 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Skvělé a čtivé. Postavy mají vývoj, je tu humor a můžete spřádat teorie. Super! Víc v mojí recenzi.

17.07.2021 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Neotřelý a v té době dost originální počin. Tahle autorka prostě umí. Víc v mojí recenzi.

17.07.2021 4 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Strhující a uslzený závěr série, do které jsem se okamžitě zamilovala. Jestli vás zaujalo téma série, tak vám garantuji, že budete spokojení. Víc v mojí recenzi.

17.07.2021 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Tahle série je prostě skvělá. Někdy bych si vytrhala vlasy nebo mrskla s knížkou o zeď, když šlo o Tessina rozhodnutí, ale stejně to miluju :D. Víc v mojí recenzi.

09.07.2021 4 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

S autorkou začínám touto sérii a musím říct, že to byla skvělá jízda, která nám přiblížila super svět. Těším se na další díl. Víc v mojí recenzi.

07.07.2021 4 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Malé milé čtení na letní večery. Všechno tam bylo a možná ještě něco navíc. Uvítala bych víc škádlení. Víc v mojí recenzi.

04.07.2021 3 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Super atmosféra, skvělé postavy, vážnější téma v pozadí a mnohem víc. Kudy ke hvězdám mi bylo tématem bližší, ale tahle kniha je rozhodně v povinné četbě každého milovníka YA contemporary. Víc v mojí recenzi.

01.07.2021 4 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Příběh ze světa Elfhame byl super napsaný a líbil se mi možná o kousek víc, než Krutý princ. Víc v mojí recenzi.

30.06.2021 4 z 5

Syn času Syn času Deborah Harkness

Tuhle autorka zbožňuji. Pokračování trilogie Čas čarodějnic pro mě bylo příjemným překvapením a rozhodně se těším na další díl. Tato kniha se mi nelíbila tolik, jako předchozí trilogie (na důvod se podívejte do mojí recenze), ale přesto ji doporučuji k přečtení.

30.06.2021 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Rozhodně milé a vtipné čtení - ideálka na léto k moři nebo na chalupu. Více info v mojí recenzi :).

23.06.2021 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Tohle si prostě musíte přečíst. Jednoznačně velká pecka a myslím, že i nejlepší kniha, která letos vyšla. Víc v mojí recenzi :).

18.06.2021 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Skvěle vyvážení kniha s romantikou, peprnostmi a napětím pro mladé lidi. A já ve třiceti jsem si jí užila úplně stejně! Vtip, popkultura a skvělá příroda. Víc v mojí recenzi :).

14.06.2021 5 z 5