Ywonek Ywonek komentáře u knih

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Naprosto úžasná kniha, které bych dal i deset hvězdiček. Velmi mě zajímá osud vily Tugendhat a i když byl příběh z části smyšlený člověk si o osudu udělal obrázek.

13.03.2019 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Knížka byla pěkná a čtivá. Ale 4 hvězdičky dávám proto, jelikož srovnávám se Zapomenutou zahradou a Tajemstvím letního odpoledne a to bych knížkám velice křivdila, kdybych tady dala 5 hvězdiček. Jinak pohodové čtení.

01.03.2019 4 z 5

Stín banyánu Stín banyánu Vaddey Ratner

Knížku jsem po 120 stránkách odložila. Hodně mě to mrzí, jelikož jsem se na knížku velmi těšila. Námět je zajímavý a drsný, ze života... ale mě to prostě nebavilo. Strašně jsem chtěla pokračovat dál a dál, ale pro mě to bylo moc...jak to říct..poeticky, neseděl mi ten styl psaní, nevím. Rozhodně se k ní někdy vrátím, ale ted ji nedokážu dočíst.

30.01.2019 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kdybych dala na komentate, asi knizku ani nezacnu cist. Ale jsem rada, ze jsem na ne nedala. Moc se mi libila. Ctiva, napinava. Mozna trosku pritazena za vlasy, ale o tom knihy jsou ne?Za me super ????

23.01.2019 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Další skvělá knížka od české autorky. Nejsem zrovna odborník na psaní recenzí. Takže prostě jen...... mohu doporučit.

19.12.2018 5 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Nadherna knizka, ktera chytne za srdce. Ma jen par stranek, ale clovek ma pocit, ze jich precetl alespon 500.

17.12.2018 5 z 5

Honzlová Honzlová Zdena Salivarová

Tak toto knížku by si měl přečíst povinně ten kdo toto období nezažil. Ano holokaust byl strašný, ale toto taky nebyl žádný med pro spoustu lidí.

16.11.2018 5 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Od této autorky jsem četla úplně všechno, její knížky mi přijdou skvělé, ale tato pro mě byla nejlepší ;)

01.11.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Knížka se mi líbila, velice dobře se četla, ale pět hvězdiček bych jí nedala. Hlavní hrdinka mi byla silně nesympatická a příběh mi přišel trochu přitažený za vlasy. Rozhodně jsem se u ní nebála. Ale konec byl hodně překvapivý. Pořád jsem přemýšlela kdo to je a jak to dopadne, ale toto ne.

23.10.2018 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Krasna knizka u ktere jsem po dlouhe dobe plakala a zaroven se hrozna bala, ze se hlavni hrdinka spatne rozhodne. Doporucuji.

19.10.2018

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Po všech těch pozitivních komentářích jsem se na knížku opravdu hodně těšila. Ale nevím no...musela jsem se do čtení vyloženě nutit. Bylo mi líto ji odložit, když už jsem si ji koupila. Nevím možná nebyla ta správná nálada na ni. Neříkám , že se mi vyloženě nelíbila, ale tak nějak normál. Ale možná to bude i tím, že nejsem určená věková skupina už ;)

03.08.2018 3 z 5

Eliáš a babička z vajíčka Eliáš a babička z vajíčka Iva Procházková

Knížku jsme četli se synkem před spaním. Moc se nám líbila, pěkně psaná a místy i vtipná, takže jsme se i nasmáli . každý večer jsme se těšili jak se příběh bude vyvíjet a někdy četly i dvě kapitoly.

21.05.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Uzasne. Ten konec jako vzdy takovy zrychleny, ale nemohla jsem se odtrhnout a celou dobu byla napnuta jak toto dopadne.

18.05.2018 5 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Tato knížka mě trošku zklamala. Po přečtení knížky Ke dnu od této autorky, ze které jsem byla nadšená, jsem čekala minimálně stejné čtení. ale bylo to docela slabé , hůře se mi to četlo, takové nemastné neslané. Ale o tom její knihy jsou.Na druhou stranu námět byl velice
zajímavý.

15.05.2018 4 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Toto se mi hodně líbilo, ač tento žánr normálně nevyhledávám. doporučuji.

12.05.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Teda musim rict, ze tato kniha se autorce velice povedla. Super cteni od zacatku az do konce.

24.03.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

To bylo neco. Nedalo se prestat cist a najednou byl konec.

16.02.2018 5 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Nádherná kniha. Tak jako každá od této autorky. Na konci jsem přes slzy neviděla na písmenka.

27.01.2018 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Musím se připojit k hodnocení ostatních. To bylo něco úžasného. Úplně normální příběh ze života. Nemohla jsem se odtrhnout a přála jsem si aby knížka nikdy neskončila ..... Autorka opět nezklamala .

13.01.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Asi nejlepsi z cele serie. Super

06.01.2018 5 z 5