ydnac ydnac komentáře u knih

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Tak zas další fantasy:-), četlo se velmi dobře, ale celkově se zatím nic moc neudálo. Snad se další díl víc rozjede. Určitě si na něj počkám:-)Někdo myslím někde psal, že mu to připomíná Hunger Games, ale ty by to určitě nepřekonalo. Je to prostě zas jiný příběh. Soutěžení posádky není zdaleka tak drsné a s tím, že vstoupí na jinou planetu se dá dobře pracovat, v ději může být cokoli, těším se:-)

18.03.2019 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Hodně mě nadchlo, že jsem byla pořád napnutá jak to bude dál, bylo to napínavé, ale odhalení kdo za tím stojí mi přišlo brzo (nebo ne zase tak brzo, ale dalo se ještě počkat a ne to pořád probírat, ale odhalit najednou) a tak často nadhazované, že už mi přišlo, že to není kdovíjaké překvapení. Celkově mě to bavilo a těším se na Loutkáře.

14.03.2019 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kdybych mohla dát 100 hvězdiček dala bych:-).Strhující, napínavé, dojemné, prostě úžasné. Člověk by nejradši nespal jen, aby to dočetl:-)všechny díly super, super, super.HUNGER GAMES jen tak něco nepřekoná...

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tak tohle pro mě bylo velké zklamání:-(Nelíbila se mi

12.03.2019 odpad!

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Tak tahle kniha se mi moc líbila, ale zklamalo mě, že není další díl:-( prooooč ????

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Opět skvělá nová fantasy:-)snad ještě autorka napíše další knihy:-)

Divergence Divergence Veronica Roth

Tak tahle série mě uvedla do dalšího možného fantasy světa. Perfektně vymyšleno. Člověk se ještě nemusel bát, že to bude podobné něčemu:-)i když pokud je dobře napsáno a člověk si zamiluje postavy, snadno odpustí i podobnost s jinými knihami:-)Doporučuji každému kdo nečetl:-)

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Zrovna se chystám číst 4.díl z této série. Všechny díly se mi moc líbily, připadalo mi to díl od dílu lepší a napínavější. Vždycky se těším, že najdu nějakého autora, který píše skvělé fantasy a tady jsem se určitě nezklamala:-)

12.03.2019 5 z 5

Já o koze, on o voze… Já o koze, on o voze… Simona Monyová (p)

Tuhle knihu jsem četla už před lety, ale pořád si pamatuju, že jsem se u ní hodně nasmála. Další knihy od Monyové už tak vtipné nebyly. Tuto určitě doporučuji.

Síla ohně Síla ohně Cinda Williams Chima

Hodně jsem se na tuto knihu těšila, ale četla jsem i lepší. Kdo má rád fantasy asi si ji stejně přečte a možná i já dám ještě druhý díl, ale když bych se k němu nedostala asi by mi to ani nevadilo. Děj je takový nic moc o ničem, vleče se a na konci rychle bum a čekat na další díl...

11.03.2019 3 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Supééér kniha

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Sarah je moje nej nej nejoblíbenější autorka fantasy. Zbožňuju všechny její knihy, protože prostě bez nich by se snad nedalo žít:-)Snad se brzy dočkáme závěru Skleněného trůnu.

11.03.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem četla hned jak vyšla a nikdy jsem se snad u žádné tolik nenasmála. Netřeba hledat proč, co a jak a jen se prostě uvolnit a pobavit:-)

Tma Tma Bernard Minier

Minier je famózní autor. Má to příběh, napětí až do konce. Všechny jeho knihy zbožňuji. Po

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Krásná kniha a podle mě(výjimečně )ještě krásnější film.

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Vtipné, akční, oddechové, lehké čtení. Nehledala bych zde nějaký trhák, ale další díl vždy koupím:-.)

11.03.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Jeho knihy jsou super:-)vždycky se těším na další. Baví mě, že případy vyšetřuje pořád stejný člověk. To je teď vlastně super u spousty autorů, že píšou další a další díly svých knih a pořád se můžeme setkávat se stejnými postavami:-)doporučuji.

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Zbožňuji Hru o trůny:-)není co dodat. Snad jen škoda, že až(jestli vůbec)bude další díl, uvidím už závěr seriálu a pak je divné zakončit třeba jinak knihu.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Všechny díly jsou napínavé ,mrazivé, úžasné...

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Nádherné:-)škoda že napsala jen 3 díly