Já o koze, on o voze…

Po čtenářsky velmi oblíbeném románu v povídkách Jednou nohou v blázinci příchází Simona Monyová s další humoristickou sbírkou Já o koze, on o voze... Tato kniha je určena všem, co se přiklánějí k názoru, že muž a žena jsou zcela odlišný živočišný druh.

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4681/big_ja-o-koze-on-o-voze-K1U-4681.jpg 4338

Kniha Já o koze, on o voze…

lucie.dc
01. prosince

"Kdo se ženy předem ptá, je hlupák, neboť je-li žena tázána, musí říct ne." Jak trefne, jak se rika: U zeny NE neznamena vzdycky NE. :D

Napsano je to hezky, i kdyz z jejich del na me dycha nechutenstvi k muzum, snad az moc, spisovatelku muzu po malych davkach a prolozit knihou, kde muz neni budiznicema.

cukrovka

Vtipné oddechové čtení. S humorným nadhledem nám autorka předkládá partnerské vztahy a rozdílné pohledy na řešení problémů v nich.

S.H.

Ve zkratce je to kniha o tom, jak ženská dělá chlapům služku a pak si na to stěžuje a staví s do role zajímavé, rádoby vtipné služky. Občas tu byly vtipné pasáže, ale spíš to bylo smutné.

matesjepes

Nasmála jsem se, vtipné.

VílaElvíra

Jednoduché čtení na WC. Vhodné pro ženy, které rády nadávají na muže. Kniha mě nenadchla, k autorce se nemám v plánu vracet.

_Divočák_
28.09.2020

Příjemná oddechovka :)

Šnek86
25.09.2020

Úsměvně podaný příběh jedné ženy a jejích strastí a radostí v partnerském soužití.

rreegg1
18.09.2020

Ale jo. Sice dost nadnesene, ale vtipne. Nektere vyroky autorky me docela uprimne pobavily, tak jsem se parkrat pristihla jak se nad knihou hlasite smeji. Odpocinkova kniha pro mamy a asi i taty (a pro partnery vubec).