WexxAr-ka WexxAr-ka komentáře u knih

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Stalo se Vám někdy, že jste četli knihu, která Vás nebavila a četli jste ji jen proto, aby jste zjistili jak to všechno dopadne? Tohle je ten případ...

21.07.2015 1 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Z této knihy jsem měla strach, veliký strach. Ne kvůli tomu, že by mě měla zklamat, ale že mě zasáhne.
Proto jsem se rozhodla začít poslechnutím - a jsem za to moc ráda, je to úžasná záležitost, určitě si ji ještě přečtu. Ale už teď vím, že to se mnou opět zamává

15.12.2017 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Pro mě je to první kniha tohoto druhu. Musím říct, že donutí k zamyšlení nad sebou a doufejme že i změní pohled na svět :)

14.10.2017 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Skvělá, skvělá, skvělá! :) Nikdy bych neřekla, že by mě taková kniha mohla nadchnout, je skvěle psaná, vtipy jsou trefné (někdy jsem si připadala jako blázen, když jsem četla například ve vlaku :D). Kam se hrabe nějaký film! :) Opravdu mě štve, že ve filmu jsou některé věci překroucené a nelogické, kniha je vymakaná :)

02.01.2016 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Ty jo, tak po tehle knize potrebuju nejake hodne lehke, oddechove cteni. Tohle na me bylo asi trochu moc.

31.03.2018 3 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Mam rada tento druh knih. Nejen pribehem, ale i tou nenucenosti, nedela mi problem knihu zavrit a odtrhnout se od deje. Zaroven knihu zase moc rada otevru a pokracuju ve cteni.
Jsem zvedava na dalsi dil, mam plno nejasnosti a otazek, tak jsem zvedava, zda mi nejake dalsi dil zodpovi :)

15.04.2017 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Moje první Vieweghovina a asi i poslední. Nějak jsem tam nenašla přidanou hodnotu, a to je to prý jeho nejlepší knihy...

01.11.2018 1 z 5

Brnox. Průvodce brněnským Bronxem Brnox. Průvodce brněnským Bronxem Aleš Palán

Tak tahle kniha byla fakt utrpení... Nebýt výzvy, tak bych ji odložila po pár stránkách.
Působí to na mě jako "chci dotaci, tak něco slepím"...

11.04.2018 odpad!

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Ty jo, osobne me tahle kniha dostala! Cekala jsem nejakou kulisarnu, ale tuhle jsem neprokoukla :D

10.02.2018

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Konečně! Konečně kniha s opravdovým wooow efektem! :) skvělá, úžasná, napínavá, zajímavá. S četbou opravdu neváhejte! :)

28.09.2017 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Asi jsem první, komu se tato kniha líbila víc než ostatní od autorky. Od Radky se mi nelíbí konce knih, nevím čím to je... Ale tady? Zajímavá kniha s "normálním" koncem.
Klobouk dolů ke stylu psaní, nikdy bych neřekla, že taková žena dokáže napsat takový text.

23.08.2017 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Ja Vam nevim, mam z toho takovy zvlastni pocit... Ale kdyz ve Vas kniha neco takoveho vyvola, tak asi nebude zas tak spatna :)

30.05.2016 3 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Rozhodovala jsem se, jestli 4 nebo 5 hvězdiček. Proč? Protože začátek knihy byl trošku delší, takové to, než se začne něco dít. Po každé kapitole jsem knihu odložila a vrátila se k ní, když byl čas. Pak ale nastal zlom a nemohla jsem knihu pustit z ruky a četla jedním dechem :)
Konec byl z mého pohledu zajímavý a jsem moc zvědavá, jak se se vším popere... Víc prozrazovat nemá cenu ;)

03.04.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Hezký, čtivý, předvídatelný příběh

30.08.2018 4 z 5

Kosmonaut z Čech Kosmonaut z Čech Jaroslav Kalfař

Vůbec jsem nevěděla, co od knihy čekat. Zaujal mě autor - Čech, který knihu napsal v angličtině a někdo jiný ji pak přeložil.
Nakonec mě kniha zaujala, námět je zajímavý, kdo má rád filozofické pasáže, v knize se určitě najde.

27.02.2018 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Úžasná kniha! Smích, smutek, zamyšlení :) po doporučení knihy jsem od knihy čekala hodně, ale získala jsem ještě víc, opravdu skvěle napsaná!

14.09.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Nápad na styl knihy je zajímavý, ale tak nějak mi tam něco chybělo... Asi by mě kniha bavila víc, kdyby byla obsáhlejší - víc by se postavy rozvinuly :)
Jinak to bylo odpočinkové čtení, které opravdu neurazí :)

20.03.2017 4 z 5

Nevěděla jsem, jestli dát 3 nebo 4 hvězdy... Kniha to byla fajn, ale asi bych si jí dokázala představit o 200 stran kratší, občas jsem se nudila :/...
Humor autora je opravdu skvělý! :) pár citací si budu dlouho pamatovat :D
A co se týče příběhu, obdivuji spisovatele, kteří se do příběhu nezamotají, protože to je opravdu zajímavý spletenec všemožných náhod a osudů :)
Věřím, že se k této knize za čas vrátím

13.03.2016 3 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Ze začátku mi trvalo, než jsem se do knihy začetla a zvykla jsem si na autorčin styl psaní. Ovšem po pár kapitolách se vše změnilo, knihu jsem dočetla jedním dechem a jsem opravdu zvědavá na další díly :)

23.09.2015 4 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Jak ohodnotit tuhle knihu? Už jsem přečetla pár takovýchto románů a pokud to mám srovnat podle oblíbenosti, tak by tato kniha byla na 2. místě (serie Crossfire 1. a série odstínů 3.), uvidím jestli změním názor po ostatních dílech :)

Je fakt, že když jsem knihu odložila, těšila jsem se kdy si udělám zase chvilku času :) Dobré oddechové čtení :)

02.08.2015 4 z 5