werunka488 werunka488 komentáře u knih

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Krásný, romantický příběh který se četl sám. Četla jsem mnoha knih od spisovatelky a nezklamala.

20.02.2024 4 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Na tento díl jsem se moc těšila, předchozí díly jsem přečetla jedním dechem a vždy jsem zůstala v čekání na další díl. Poslední díl jsem přečetla stejně jako předchozí díly jedním dechem. Děj mě pohltil a nepustil, bylo tak od všeho trochu (romantika, sex, drama, apod.) Už se těším na další knihy od této spisovatelky.

28.01.2024 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Kniha je dobře napsaná, začátek úplně super krásně mě vtáhnul a nepustil. Taková letní oddechová četba s romantikou, vtipem a sexem.

08.01.2024 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Od této spisovatelky moje první kniha, musím uznat že moc dobře napsaná.
Bylo tam od všeho dostatek, příběh byl silný a zároveň romantický. Občas mě Alex štval hlavně na začátku ale od půlky jsem nemohla dát knihu z ruky. Krásný konec. Mohu jenom doporučit

15.10.2023 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Dobře napsaná kniha, zezačátku to šlo trošku pomaleji, za to od půlky jsem se těšila na konec a zajímalo mě jak to skončí.

18.09.2023 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Od t0to spisovatelky je to první kniha kterou jsem přečetla. Musím říct že mě příběh vtáhnul a moc dobře se četl. Jediné co mi trochu vadilo byly přestupy z přítomnosti do minulosti. ale jinak super. Určitě vyzkouším další knihy ;)

18.06.2023 5 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Za mě moc dobře napsaná kniha.nejvíce mě zaujala obálka knihy. Od této spisovatelky jsem četla první knihu. A mohu jenom říct že super.
Ten děj mě úplně vtáhl a nemohla jsem se odhrnout.
Anneliese a Lachlan ty se k sobě hodily, a ty příběhy které vyprávěl byly boží stejně jako epilog.
Takže mohu doporučit.

08.06.2023 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

S knihou jsme čekala dlouho, bála jsem se že to bude stejný. Ale musím říct že mě děj chytil nemohla jsem se od ní odtrhnout.

29.05.2023 4 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Mám moc ráda knihy od těchto autorek.
Ale musím uznat že jsem tuto knihu dlouho odkládala kvůli hodnocením, ale opak byl pravdou. Kniha se od samého začátku četla sama a ten děj mě úplně pohltil.

20.05.2023 4 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Krásně napsaný romantický příběh. Mám moc ráda knihy od této autorky i se spojením s Vi.
Mají takový svůj styl psaní že ten příběh se dá číst úplně sám.
Takový oddechový čtení na léto k vodě.

11.05.2023 4 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Stejně jako první díl, děj měl všechno. Jenom byl trošku slabší než ten první ale i tak už se nemůžu dočkat na třetí díl. Nejvíce mě zajímá jak to všechno skončí.
ale jinak kniha se čte sama, a líbí se mi jak je psaná. ;)

18.04.2023 4 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Musím říct že mě kniha velice překvapila, četla se sama ani odtrhnout jsem se od ní nemohla. Děj má úplně všechno, nejvíce se mi na tom líbila ta originalita. Děj je tak moc silný a konec tak napínavý že hned potřebuji druhý díl. Už se těším jak to všechno dopadne. ;) za mě 5/5

15.04.2023 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Této knize dávám plný počet bodu, už dlouho se mi nestalo abych knihu přečetla jedním dechem a nechtěla bych jí odložit. Moc krásně napsaný a nechybělo tam napětí, vtip ale trochu romantiky.
Od Marcy Jell jsem přečetla jenom pár knih ale zatím mě úplně nezklamala. Jen tak dál ;)

12.08.2022 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Kniha se četla krásně, děj mě vtáhnul a držel. Tuto knihu jsem nemohla odložit a to se mi nestává často. Knihy které napsala sama nebo s Keeland mě ještě nezklamaly.

22.07.2022 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Tato kniha se četla úplně sama. Krásný děj ve kterém nechyběla romantika, napětí, vtip ale i emoce.

20.04.2022 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Kniha krásně napsaná, nechyběla tam romantika ani vtip. Určitě se k ní ještě vrátím a ráda přečtu znova. ;)

11.04.2022 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Kniha byla hezky napsaná, ale nejvíc se mi líbil pouze konec u toho jsem se usmívala. Ale popravdě začátek knihy mě vůbec nebavil a chvílí jsem přemýšlela že to odložím na jindy. Postava Joellen jsem docela dost chápala i já mám hodně malé sebevědomí. Ale Cameron měl dobrý přístup a chvílemi jsem si říkala že bych si něco mohla vzít k srdci

31.03.2022 2 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Moje první kniha od této autorky. Moc dobře se četla a měla jsem jí hned přečtenou.

26.03.2022 5 z 5

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

Kniha byla čtivá, krásně napsaná. Mě dost vadilo že to bylo rozdělené na dva příběhy.

26.03.2022 2 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Kniha je krásně napsaná. Příběh se silný z hlediska úmrtí maminky, ale také má chvilky kdy jsme se zasmála. Ale čekala jsem trochu jiný konec.

26.03.2022 5 z 5