wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

A jo byla fajn, nenadchla, neurazila. Splnila přesně to co měla, přenesla mě do prosluněného kraje plného levandule, jídla, vína na oddech ideální.

30.05.2021 4 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Další dočtená! Teo to zas superhrdinsky vyřešil. Až teda na ten konec...

15.03.2021 3 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Kdyby to nedopadlo tak jak jsem si hned o začátku myslela tak by mě to bavilo víc.

12.12.2020 2 z 5

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

První co mě zaujalo byla obálka a název, to byla přesně ten impuls kdy jsem si řekla že tuhle knížku prostě musím mít a přečíst. Nebyla skvělá, byla fajn.

26.10.2019 4 z 5

Běžkyně Běžkyně Peter May

Ať si říká kdo chce co chce mě ta Čínská série moc baví.

23.10.2019 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Za mě teda žádná hitparáda.

30.06.2019 3 z 5

Sál smrti Sál smrti Peter May

Skvělé čtení. Sice chvilkama docela dost morbidní, ale jinak fajn. Jen Margaret by se mohla chovat trochu líp. Občas byla na facku. Ale jinak super.

27.05.2019 5 z 5

Harry Potter: Filmová kouzla Harry Potter: Filmová kouzla Brian Sibley

Nádhera, nádhera, nádhera. Skvělá knížka pro milovníky HP naprosto nezbytná ♡

24.05.2019 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

To je snad poprvé co mě víc bavila milostná linka v thrilleru víc než samotné vyšetřování. Moc se mi líbila, hned se pustím do druhého dílu protože nutně potřebuju vědět co bude dál :)

01.05.2019 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Líbila se mi. Byla fajn.

22.04.2019 4 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Když to budu brát jako příběh jedné lásky v drsném prostředí ostrova Lewis tak je to na pět hvězd. Ale jako detektivka je to bohužel propadák, už jen za to že jsem víceméně odhadla jak to asi bylo...a ten konec :(

21.04.2019 3 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Za mě super. Čtivě napsáno. A o proti předchozím dílům mě Mia docela bavila. Určitě stojí za přečtení.

01.04.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Kniha je hodně čtivá, člověka doslova vtáhne a už nepustí, Prostě musíte číst dál a dál... Jen ten hlavní hrdina byl chvílemi až moc superhdinský, ale jinak se mi kniha moc líbila.

14.10.2018 4 z 5

Jak básníci přicházejí o iluze Jak básníci přicházejí o iluze Ladislav Pecháček

Miluju jak ty filmy tak knihy, Obojí je úžasná oddechovka :) Moc dobře se čtou, jsou tenké, pobaví.

28.07.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Líbila se mi. Ty předchozí se mi líbily mnohem více a jak už zde bylo řečeno tentokrát mi tam scházelo více luštění hánek a trochu víc napětí.

17.02.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Zase další detektivka, nenadchla, neurazila.

27.01.2018 3 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Přečetla jsem za jeden večer, moc jsem se bavila, chvilkama dojímala, a po přečtení mám Kovyho ještě raději. U jedné pasáže jsem se smála dokonce nahlas bylo to tak krásně popsané že to nešlo jinak :)

21.12.2017 5 z 5

Setkání o Vánocích Setkání o Vánocích Abby Clements

Krásná oddechovka, báječně naladí na vánoční notu :)

18.12.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Do Volání kukačky jsem se dlouho nemohla začíst, ale u téhle knížky mi to šlo samo. Bezvadný příběh,Cormoran je mi čím dál víc sympatičtější hrdina.

17.09.2016 5 z 5

Po předchozích dvou mě tahle bohužel zklamala.

11.09.2016 2 z 5