weberda weberda komentáře u knih

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Doporučuji,perfektní zápletky a strhující děj.

01.03.2015 5 z 5

Čas mezi šitím Čas mezi šitím María Dueñas

Krásný román, který stojí za přečtení. Skoro 700.stran, ale čte se samo. Doporučuji

19.02.2015 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Napínavá čtivá kniha od začátku do konce. Vtáhne vás do děje a nedá se odložit. Uf, jsem ráda, že mám dočteno:)) Doporučuji.

25.01.2015 5 z 5

Tim Tim Colleen McCullough

Nádherný dojemný příběh, doporučuji.

16.01.2015 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Napínavý příběh, ale souhlasím s těmi, kteří sem už napsali, že je to překombinované. Harry je patrně nadčlověk. Konec jsem četla dvakrát a stále váhám.

28.12.2014 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Ještě jsem nečetla knihu od Nesbo, která by mě nenadchla.Doporučuji.

23.11.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Mě tato kniha nijak nenadchla. Čte se dobře, ale jinak mi to připadá jako čtení pro náctileté. Podívám se na film, třeba to tentokrát bude obráceně a film bude lepší než kniha.

15.10.2014 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Napínavé čtení,ale trochu zbytečně zdlouhavé. Jinak se dobře čte, doporučuji.

10.10.2014 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Pěkný příběh, ke konci se nedá odložit.

21.08.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Je to rozhodně zajímavé čtení, ale zase taková bomba jak se z toho dělá to není. Přečetla jsem rychle,ale měla jsem chvíle, kdy jsem to chtěla odložit.To, že hlavní hrdinka pracovala U mazané houstičky budiž, ale když jsem se dočetla, že předchozí zaměstnání bylo u Břitké břitvy to už mě opravdu rozesmálo. Knížka je občas i vtipná. Na závěr jsem jako všichni zadržovala slzy. Přečíst se to může, ale nemusí.

07.08.2014 4 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Je to krásná,ale smutná kniha.

24.07.2014 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Nesbo opět nezklamal. Trochu zmatek ve jménech, ale člověk prostě musí číst a soustředit se.

19.07.2014 5 z 5

Můj život se Saddámem Husajnem - Ve stínu obávaného diktátora Můj život se Saddámem Husajnem - Ve stínu obávaného diktátora Parisula Lampsos

Rozhodně zajímavé čtení. Doporučuji.

07.07.2014 5 z 5

Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Marie-Laure Picat

Je to krásný, ale smutný příběh napsaný tak, že si chvílema myslíte, že rakovina je jako bolest zubu.Dotyčná musela být velmi statečná, když toho dokázala tolik vytrpět a ještě obstarat čtyři děti. Klobouk dolů před všemi co tím procházejí nebo prošli.

29.06.2014 5 z 5

Advokát Advokát Václav Láska

Knížka je napsaná tak, že zaujme od první stránky. Jestli se něco z toho příběhu u nás opravdu dělo nebo dokonce děje, pak je to hrůza. Doporučuji.

26.06.2014 5 z 5

Tajemství proutěného košíku Tajemství proutěného košíku Markéta Zinnerová

Četly jsme spolu s dcerou před spaním a byla z této knížky nadšená. Já jsem se znovu vrátila do dětských let a připoměla si tento příběh.

24.06.2014 5 z 5

Pokání Pokání Ian McEwan

Knížku jsem dočetla a musím napsat, že druhou polovinu jsem dala jedním dechem. Doporučuji pro trpělivé čtenáře,ta druhá půlka stojí za to.

22.05.2014 3 z 5

Pokání Pokání Ian McEwan

Snažím se knihu dočíst,ale chvílema vůbec nevím co čtu. Zatím str.132,uvidím jestli se tím prokoušu do konce:(

15.05.2014 3 z 5

Poslední žid Poslední žid Noah Gordon

Nádherný,čtivý román od kterého se nejde odpoutat. Doporučuji.

07.05.2014 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Opět strhující příběh a geniální zápletky.Nesbo mě zatím nezklamal.

12.04.2014 5 z 5