warca warca komentáře u knih

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Začátek trochu dřel a chvíli trvalo , než jsem se úplně začetla, ale pak se kniha rozjela a úplně mě pohltila. A jak šel děj, byla kniha čim dál tím lepší.
Takže jsem ji prelouskala za jedno odpoledne :)

30.08.2016 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Krásné, dojemné a čtivé.

29.08.2016 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Sempre se mi vrylo do srdce a celý příběh na mě udělal opravdu hluboký dojem. Haven a Carmina jsem si zamilovala. Skutečně překrásná kniha.
Jen se asi nedočkáme překladu druhého dílu z angličtiny :(

29.08.2016 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Druhý díl byl trochu nuda. Začátek vypadal slibně, ale pak tam začali míchat historii a právě ta mě nebavila. Knihu jsem spíš jen tak přelétla. Ale pro nadšence prvního dílu asi doporučuji .

13.08.2016 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Pěkné čtení, ale trochu tuctové

26.06.2016 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Konečně zase skvělá strhující kniha. Není tomu co vytknout!

13.06.2016 5 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Příběh mě rychle pohltil a skřípala jsem zuby nad chováním tety Carol. Celá kniha byla vážně silná. Samozřejmě nějaké vady to mělo, ale ty tak nějak zanikly...
Postavy se mi zamlouvaly a jsem zvědavá na pokračování!

10.03.2016 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

V nějaké chvíle jsem vážně skoro brečela :)

23.10.2015 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Moje nejoblíbenější básnická sbírka :D

13.09.2015 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Postavy mi nebyly moc sympatické, ale kniha se celkem dobře četla. Jenže se mi naprosto NElíbil ten konec. Ne, že bych si potrpěla na šťastné, ale k téhle knížce se mi nějak nehodil. Fajn, to nezní moc logicky.... :D

21.04.2015 3 z 5

Závoj smutku Závoj smutku Tommy Donbavand

Výborné pro fanoušky Doctora :D

21.02.2015 5 z 5

Srdce ze zmrzliny Srdce ze zmrzliny Cathy Cassidy

Moc hezké čtení, ale četla jsem ji kdysi dávno :)

04.02.2015 4 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Zase jedna krásná knížka, jenomže...
Už to byla několikátá kniha na téma holky se zvlášťními schopnosti, jež se zamiluje do kluka, který je stejný jako ona. Bylo to opravdu moc hezky napsané a čtivé, ale 3* dávám za to, že to už nebylo moc originální.

01.12.2014 3 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Krásné! Na konci knihy jsem se málem rozbrečela, protože jsem v tom viděla náš skutečný svět

19.11.2014 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Tenhle díl byl asi z celé série nejlepší, přestože konec se mi moc nelíbil.
Vážně se divím, že to všichni tak chválí...
Ale málem jsem se rozbrečela ve chvíli, kdy na konci řve Katniss na kocoura :D

12.11.2014 2 z 5

Pošeptej po větru Pošeptej po větru Lenka Lanczová

Hlavní hrdinka mě rozčilovala a tahle série se mi prostě nelíbila. Dobrý, když není opravdu už co číst. Jinak asi ne.

22.10.2014 2 z 5

Džínový deník Džínový deník Zuzana Šulajová

Tuhle knížku jsem přečetla snad 7x a byla naprosto úžasná. U mě je v pořadí oblíbenosti na první příčce! Líbila se i kamarádkam, které romány moc nemusí. Rozhodně doporučuji. Vtipné a čte se to samo.

13.10.2014 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Tato knížka byla naprosto bombová a přečetla jsem ji za necelý den. Myslím, že jsem se do Anny a Kaidana naprosto zamilovala. Doporučuji a těším se na další díly.

27.06.2014 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Hodně podobný styl i tematika k ostatním knihám autorky. Ale to nevadí. Jen je neberte hned po sobě.
Bohužel tato kniha byla taková hodně rozvleklá, nic moc se vlastně nedělo, nedočetla jsem. Autorka nedokázala udržet můj zájem.

12.03.2023 2 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Hodně povedený čtivý příběh. Skvělé nenucené konverzace. Děj rychle ubíhá a člověk se nenudí.

12.03.2023 4 z 5