Srdce ze zmrzliny

Srdce ze zmrzliny https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24041/srdce-ze-zmrzliny-24041.jpg 4 68 11

Jude má fakt šílenou rodinu, prostě ujetou, úplně bizarní... její máma věčně vyrábí problémy a táta si zas myslí, že je Elvis! Jude přitom chce mít jen obyčejný život, žádné dramatické zápletky ani nic podobného – to ale není jen tak, zvlášť když člověk uvázne v bludném kruhu porušených slibů. Jude má pocit, že jí v životě nic nevychází, ale pak jí jednoho dne dojde, že ten kluk od nich ze školy, ten s těmi příšernými slámově žlutými vlasy, podezřele připomíná prince na bílém koni... jen s tím rozdílem, že jezdí na inlajnech. Totiž někdy, když je život nakyslý až trpký, to může zachránit jen něco sladkého...... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Sundae Girl , 2007

Liduka
17.10.2021 3 z 5

Kniha, která nenadchne, ale ani neudrazí. SPOILER: Více než o lásce dvou teenagerů mě přišla o problémech s alkoholismem. Což bohužel zabíralo dost stránek. Škoda.

Eliška12
01.09.2018 3 z 5

Od Cathy Cassidy už jsem něco četla dříve a líbilo se mi to o dost víc než tohle . Přišlo mi strašně deprimující jak autorka popisovala Judinu mámu , která pořád pila a snažila se to všemožně zatajit a nebo i to jak Jude zemřela babička . Líbil se mi obal , ale znovu bych knihu rozhodně nečetla . Některé další knihy bych si od autorky ale ráda přečetla .

Supernova
02.05.2017 4 z 5

Tahle Cathy Cassidy byla oproti ostatním ještě i o kapánek vtipnější :) líbila se.

beruskanini
01.07.2016 2 z 5

Na knížku jsem se těšila. má povzbudivou obálku a ty osrdíčkované kapitoly :). Ale bohužel mně dost sklamala. Byla hrozně deprimující a stále se řešil problém s mámou. Navíc mi konec přišel hrozně useknutý žádné pokračování o tom co se stalo se závislostí její mámy ani jak to dopadlo s Kevinem Cartrem. jediné pozitivní je asi jenom originální námět, někteří docela vtipní členové rodiny a usmíření s Kristýnou.

kyticka152
15.12.2015 4 z 5

Kniha se mi strašně MOC líbila. Myslím si, že spisovatelka moc hezky napsala, aby jsme se nestyděli za svoji rodinu. Svět prostě není dokonalý. :) Doporučuji k přečtení a určitě si přečtu od spisovatelky i jiné knihy.

warca
04.02.2015 4 z 5

Moc hezké čtení, ale četla jsem ji kdysi dávno :)

jennaniston
10.02.2014 5 z 5

Já nevím no, nic moc.;)

AjťačkaTýnka
30.08.2013 3 z 5

četla jsem před několika lety, moc hezky psaná :)

Dep8
01.01.2013 3 z 5

Pěkně napsané. :) Četla jsem před pár lety.

johisa
29.02.2012 2 z 5

Ačkoliv mám knížky od C. Cassidy ráda, tahle se mi vůbec nelíbila. Kniha mi připadala až absurdní a dost smutná, jak furt popisuje svou maminku, která pořád pije a nebo jak tam pak umře její babička. A nechápu ten doporučený věk od 9 let. Tuto knihu proto NEdoporučuji.

Sára.V
06.01.2012 4 z 5

Knihu jsem ještě nedočetla ale má velice dobrou tématiku a líbí se mi...doporučuji..

láska

Cathy Cassidy
anglická, 1962
2011  83%Lásky jedné rusovlásky
2006  76%Modrá jako Indigo
2007  80%Vzkaz v láhvi
2005  77%Hledá se Dizzy
2008  79%Scarlett

Kniha Srdce ze zmrzliny je v