Wabinka Wabinka komentáře u knih

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Pěkná romantika s hlavními hrdiny, kteří nemají zrovna na růžích ustláno a nesou si s sebou do života nejedno těžké břímě. Moc se mi líbilo pouto přátelství mezi Revem a Declanem a to v obou knihách. Dopisy ztraceným se mi ale přece jen líbily trošku víc.

27.11.2021 4 z 5

Vánoční zpověď Vánoční zpověď Martin Goffa

Jen jsem se přesvědčila,že Goffa to parádně rozjel už ve svých spisovatelských začátcích. Teď jsem se vrátila ke staršímu titulu a rozhodla se přečíst Vánoční zpověď,která byla spíš pořádný psychologický rozbor,než detektivka.Na začátku se mi sice zdály ty důkladné popisy sázení a praktik kolem toho dost zdlouhavé,ale pak už kniha nabrala spád.
Jak už bylo řečeno v komentářích pode mnou,na začátku si říkáte,že si za to může Adam sám,ale při jeho telefonátech s Fair money prožíváte bezmoc a beznaděj spolu s ním a zlost máte na Šmejdy a Adama je vám vlastně i líto.

18.12.2020 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Nádherný,emocemi nabitý příběh.Jedna z nejkrásnějších romantických knih,co jsem četla.Od první stránky kniha chytne a nepustí,dokud nejste na konci.A pak je vám líto,že už je konec.Carrie i River byli oba velmi sympatičtí a chemie mezi nimi fungovala dokonale.Doporučuji všemi deseti.

20.10.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherný příběh.

16.10.2019 5 z 5

Temné ozvěny Temné ozvěny Loreth Anne White

Výborný thriller, odehrávající se opět v zimním období,což dodává příběhu ještě temnější už tak mrazivou atmosféru.Temné ozvěny se mi líbily asi ještě trochu víc než Temné vábení.

10.11.2023 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Jsem ráda, že nám CH nabídla pokračování příběhu s Lily a Atlasem. Atlas je naprosto dokonalý jako princ z pohádky a mě se celý příběh moc líbil.
Jen ten konec mě trošinku asi zklamal. Cítím to stejně jako Dizzy3 v komentáři pode mnou.

21.10.2023 5 z 5

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

Hodně jednoduché a hrr, asi jsem čekala po předchozích autorčiných knihách větší emoční smršť.

29.09.2023 3 z 5

Vodní hrob Vodní hrob Martin Goffa

Dočkali jsme se už sedmého Terencova případu. A jsem ráda, že M. Goffu má múza stále v oblibě a píše docela dost rychle. I když tentokrát možná kniha trošku slabší než ostatní, ale stále fajn a určitě stojí za přečtení.

14.01.2023 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Musím uznat, že B. A. Paris má skutečně velmi čtivý styl psaní. Všechny její knihy se čtou velmi rychle. Prostředí uzavřené komunity mi trochu připomínalo knížku Jeden z nás od S. Lapeny.
Za mě autorčiny nejlepší knihy jednoznačně Dilema a Za zavřenými dveřmi.

06.04.2022 3 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Celkem příjemná oddechovka,ale bohužel závěrečná roztržka byla hodně naivní, stejně jako chování Sophie i Gabriela poté. I konec mi připadal dost zbrklý.

06.01.2022 3 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

(SPOILER) Příběh byl fajn, zasazený skvěle do vánočního času, trocha té zvrácenosti, jak se na thriller sluší.... A pak přišla část druhá a celá kniha šla do kopru a musela jsem se do čtení nutit. Ne vždy je třeba, aby nás čtenáře autor šokoval a vymýšlel naprosto nečekané a překombinované zvraty.

01.01.2022 2 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Příjemná oddechovka. Oceňuji zajímavé prostředí knihy-autorka nás zavedla pryč od všech těch dokonalých pracháčů, do "obyčejného" života.

15.12.2021 4 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Další dobrá detektivka z pera Martina Goffy a zároveň seznámení s novým hlavním hrdinou Markem Vrázem.I když mi série s Mikem seděla trošku více,pustím se i do dalšího pokračování s novinářem Markem přezdívaným Terenc.

04.07.2020 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Moc krásná kniha o manželské krizi,i když se oba stále mají rádi.Graham byl sice na můj vkus až hodně dokonalý,ale vůbec mi to nevadilo.A ty dopisy...,ach,krása.

07.11.2019 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Napsat pokračování o partě ze série Off-Campus považuji za super a originalni nápad. Bylo moc fajn dozvědět se, jak se jim všem daří i o pár let později.

20.11.2022 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Francie,moře, léto a samozřejmě láska... K tomu jako bonus i pěkná obálka. Takhle přesně vypadá naprosto ideální romantická letní četba.

08.08.2022 4 z 5

Provařená Provařená Simona Votyová

Moje druhá kniha od Simony Votyové a zase se mi líbila. Sedí mi i styl psaní. Svým postavám nakládá teda opravdu problémů až až, nejinak je to i tady, v příběhu Alice, Kamily a Sylvy. Ale život přece není vždy peříčko.

07.07.2022 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Kniha se čte sice dobře, ale tak nějak mi ten příběh a chování hlavních postav úplně nesedl.Epilog byl ale pěkný. Četla jsem všechny knihy od A.T. a musím říct, že Ghostwriter je pro mě jedna z top knih, co jsem četla, ostatní jsou pouze průměr.

29.08.2021 3 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Dojemně laskavý příběh tří osamělých lidí Maddy, Lucille a Arthura, které život svede dohromady. Znát takového Truluva musí být nádhera...Doporučuji.

27.08.2021 5 z 5

Sekta Sekta Martin Goffa

Další skvělý příběh . Trošku jiná kniha na rozdíl od ostatních a to hlavně v předbíhání časových linek, ale vůbec mi to nevadilo.
A zjistila jsem tady na databázi, že nás pan Goffa letos potěší dokonce třemi novými příběhy.

10.01.2021 5 z 5