Vlčice7

Výpadek systémůVýpadek systémůM. Wells

Oddechovka na jeden den. Nezklame, nepřekvapí...budu hodně uvažovat o tom, jestli si přečtu další díly.

20.07.2019

ChladnokrevněChladnokrevněR. Bryndza

Pecka jako vždy :)

18.07.2019

Paganiniho smlouvaPaganiniho smlouvaL. Kepler

Opět kniha nezklamala!

17.12.2018

Strom lžíStrom lžíF. Hardinge

Oddechová, čtivá kniha s kousky mystiky a napětí. :)

07.11.2018

BábovkyBábovkyR. Třeštíková

Pohodová oddechovka, nic náročného. Styl Třeštíkové mám ráda. Určitě si od ní přečtu další knížky.

01.06.2018

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. A. Paris

Skvělá kniha, velmi čtivá, takže za dva dny přečteno ani člověk nestihne mrknout :)

08.02.2018

Do vodyDo vodyP. Hawkins

Po Dívce ve vlaku byla pro mě kniha zklamáním. Ze začátku jsem měla problém se začíst a zorientovat v jednotlivých postavách. Snad bude další kniha zas lepší ;)

15.11.2017

Lovec králíkůLovec králíkůL. Kepler

Od tohoto autora to byla má první kniha :) a za mě super napínavý krvák.

05.05.2017

NaslouchačNaslouchačP. Stehlíková

Skvělá kniha a jsem pyšná, že kniha pochází od české autorky.:-) Ráda bych si přečetla další díl a dozvěděla se, co se bude dít dál. Určitě doporučuji.Já byla napnutá od začátku do konce.

04.04.2017

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiR. Riggs

Mě se kniha moc líbila :) Fotografie se mi zdají jako dobrý nápad jak knihu ještě více oživit a udělají děj reálnější. Zezačátku to bylo až děsivé, potom jsem si zvykla . Těším se až si přečtu další díly.

25.03.2017

Továrna na snyTovárna na snyA. Songe

S radostí jsem si tuto knížku přečetla - během dvou dnů ve vlaku, v posteli a na gauči s čajem. Díky této knížce jsem si vlastně udělala čas na to popřemýšlet nad svým vlastním životem. Člověk si nesmí říkat co by mohl mít a nemá,...ale měl by být rád za to co má. I když jsou to občas jen maličkosti, které ale dohromady tvoří nějaký celek. Obdivuji autorku - kolik věcí zažila, i přes bariéry strachu, nedostatku peněz, apod. to vše zvládá. A ještě k tomu má po boku milujícího a podporujícího partnera. ♥

14.03.2017

NetopýrNetopýrJ. Nesbø

Začátek se mi zdál zdlouhavý, mnoho (pro mě) zbytečných pasáží. Druhá polovina byla zajímavější, napínavější a konec jsem přečetla jedním dechem, jelikož nebylo až do samého konce poznat, kdo je vrah. Určitě si ale ráda přečtu i další knížky od tohoto spisovatele.

12.03.2017