Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Šelma Šelma František Šmehlík

Některé příběhy vám přijdou zbytečné. To je ovšem jen zdání. Vše do sebe západně i ty nejmenší detaily.

30.09.2023 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Mě se to líbilo. Dobře se to četlo a děj odsýpal.

20.09.2023 5 z 5

Na konci října Na konci října Lawrence Wright

Nebylo to špatné, ale před covidem by mě tato kniha určitě zaujala více. Naštěstí covid nebyl tak apokalyptický jako tahle kniha.

09.09.2023 4 z 5

Mezi nimi Mezi nimi Veronika González

Ja bych snad dala těch hvězdiček i 6. Konec je trochu hollywoodský. Ale četlo se to báječně.

05.09.2023 5 z 5

Tři sestry Tři sestry Heather Morris

Věřím, že sourozenecká láska zmůže mnoho. Nicméně mi ti přišlo až moc. Také nevěřím v Boha, ale tady to vypadá, že měl se sestrami své úmysly. Opravdu leckdy unikly smrti jen o vlásek. Pořád se mi nejvíce líbila knížka o Cilce. I když líbila není vhodné slovo.

25.07.2023 4 z 5

Hvězda Severu Hvězda Severu David B. John

Zdánlivě nesourode příběhy se protnou. A vše pak dává větší smysl. Knížka je napsaná výborně a čte se sama. Škoda, že je jediná co autor napsal.

28.06.2023 5 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Po dlouhé době zase kniha od Tima. Má to spád, skvěle se to četlo. A příslib dalšího dílu.

09.04.2023 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Mě se to líbilo. Čekala jsem na nějaký zajímavý motiv a ona by byla zase ta ...... Jako ve spoustě případů jindy

10.01.2023 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Nebudu originální, po Tsuanami pro mě další velké a příjemné překvapení. Je doufám, že spisovatelka nepřestane psát.

01.01.2023 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Tak to bylo tentokrát hodně zamotané. A ten konec, vždyť tam jsou další díly.

13.05.2022 5 z 5

Běžkyně Běžkyně Peter May

Detektivka zajímavá, ale pořád chybí třešeň na dortu......

04.05.2022 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Tak toto bylo fakt jiné, tolik neobjasněnych vražd a tolik různých kriminálních činnů v jedné knize.

30.04.2022 4 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Další knížka, kde to z prvu vypada jako zmatek a následně do sebe začne vše dokonale zapadat. Čekám na další vývoj vztahu mezi detektivy.

01.02.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Výborný. Ovšem souhlasim, že vysvětlení na konci mohlo být detailnější.

29.01.2022 5 z 5

Šedý muž Šedý muž Mark Greaney

Připomíná mi to Jacka Reachera. Court je vyloženě sympaťák. Fajn oddechovka po severských detektivních a thrillerech

23.01.2022 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Výborné, tentokrát jsem fakt byla zvědavá jak to všechno autor vysvětlí.

30.07.2021 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Každá rodina má své kostlivce, jediné ponaučení mluvit mluvit mluvit. I když si myslím, že Merit byla tak trochu sebestředná.

25.06.2021 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Nemůžu napsat že ten díl byl lepší než Bez naděje. Teď jsem věděla o co jde a co bude následovat. Nic méně to bylo dost dobré

11.06.2021 5 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Peter May

Druhý díl série mi přišel čtivejší než první. Část řešení mi byla jasná, i když ten motiv ne. Nicméně to na konci bylo překvapení.

01.05.2021 5 z 5

Muž, který stál v cestě Muž, který stál v cestě Ivan Fíla

Tohle by měla být povinná četba, obzvlášť pro ty co tvrdí,že za komunistů bylo lépe !

15.04.2021 5 z 5