Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Obchůdek na rohu Obchůdek na rohu Nicola May

Souhlas oddechovka a pohádka pro dospělé

07.04.2022 4 z 5

Závan smrti Závan smrti J. D. Robb (p)

Nevím, ale já se docela nudila. Manžel poručíka Dallasové, vždy někdy vytáhne z rukávu trumf, je tak dokonalý až to leze na nervy. Nevím, ale detektivka, kde se zápletka popíše 100 stran před koncem mě moc neoslovila.

13.03.2022 2 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Knížku jsem přečetla na základě nějaké upoutávky buď tady nebo v knihovně. A musím napsat, ze se mi to líbilo moc. Jen je opravdu strašné co si můžeme od svých rodičů odnést.

30.12.2021 5 z 5

Saturnin se představuje Saturnin se představuje Miroslav Macek

Milé překvapení. Dost jsem se bála, ale bylo to úsměvné odpoledne s knihou. Jen mi to přišlo krátké.

23.12.2021 4 z 5

Osudové dny Osudové dny Marie Lacrosse

Předchozí díly se mi líbili více.

24.11.2021 4 z 5

Pařížská pomsta Pařížská pomsta Steve Berry

Tyhle knížky se čtou samy, ale musím si na chvíli dát od autora pauzu....

03.11.2021 4 z 5

Jeden život Jeden život Guy de Maupassant

Není to můj šálek kávy. Nicméně jde o lehce plynoucí příběh plný úskalí, který končí velkou nadějí.

24.08.2021 3 z 5

Hadohlavec Hadohlavec Peter May

Poslední díl ze série, bohužel docela aktuální téma..

07.05.2021 5 z 5

Díky za fíky Díky za fíky Halina Pawlowská

Uz se u autorčiných knížek tolik nesměji. Stíhat dva milence, manžela, deti a práci mi přijde scifi. Ale jako oddechovka v pohodě.

25.03.2021 3 z 5

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Možná, protože byla byla hlavní postavou nezlomná žena, se mi tento díl libil o trochu více než Pilíře země????.

31.10.2020 5 z 5

Chci tvou smrt Chci tvou smrt Peter James

Na začátku mi trochu štvalo opakování toho, ze mezi Red a Brycem byla jedinečná láska...., ale pak do dostalo spad. A konec je takový jaký si neohrožený egoista zaslouží.

18.10.2020 4 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Mě se to líbilo, do epilogu je to oddechovka. A vlastně je to to pohádka pro dospělé. Jen ten konec.....

24.09.2020 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Tentokrát nejsem tak nadšená jako z ostatních knížek od Judi Picoult. Pro mě nejslabší kniha.

20.09.2020 3 z 5

Nevěra po americku Nevěra po americku Martina Formanová

Musím souhlasit s ostatními komentáři. Dá se přečíst , ale nenadchne.

22.08.2020 3 z 5

V sevření mrtvého V sevření mrtvého Peter James

Melo to spad, otevira se Roye minulost. Clovek rano nevi co prinese den a nekdy je 30 vterin fatalnich...

10.04.2020 4 z 5

Ztracený řád Ztracený řád Steve Berry

Tohle nikdy nezklame. Dokonce se dovidame, jak Cotton prisel k prezdivce. Plny pocet.

06.04.2020 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Do poloviny to bylo nudne, velmi vypravne detailne popsana kazda malickost. Ovsem druha pulka a vyusteni pripadu????

25.02.2020 3 z 5

Zkouška neviny Zkouška neviny Agatha Christie

Pribeh byl asi zajimavy, ale cetlo se to hrozne. Mozna opravdu prekladem, jak uu nekdo zminoval. Musela jsem se nutit k docteni.

17.02.2020 2 z 5

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Zatim posledni kniha ze serie, tentokrat jsem tusila rozuzleni relativne brzo, ale to vubec nevadilo. Plny pocet hvezdicek.

13.02.2020 5 z 5

Rok zázraků Rok zázraků Sarah Winman

Vubec nevim jak hodnotit. Urcite to neni muj salek kavy. Nic mene se to cetlo samo a ve finale je to obrovske pohlazeni po dusi. Takove smireni s tim co zivot prinasi je dar a k tomu pozehnany vek.

29.01.2020 4 z 5