Rok zázraků

Téměř devadesátiletá Marvellous žije samotářsky v malebné přírodě Cornwallu. Jednoho dne se u ní objeví zubožený voják... Mladík hluboce poznamenaný válkou i smrtí dávné lásky a prazvláštní stařenka se sblíží a vznikne mezi nimi pouto. Díky Marvellous a jejímu podmanivému vyprávění dokáže Drake opět žasnout nad obyčejnými i neobyčejnými okamžiky života a nachází v sobě sílu jít dál. A zrovna tak přínosné je jejich přátelství i pro ni – teprve díky Drakeovi může Marvellous uzavřít některé kapitoly ze své minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302923/rok-zazraku-1rR-302923.jpg 454
Vydáno, Beta-Dobrovský

A Year of Marvellous Ways

Kniha Rok zázraků

mariva
20.12.2020

Poeticky napsany román, ale zřejmě nejsem ten správný poetický typ, abych si ho dokázala vychutnat.

menalinda
07.12.2020

Kouzelný magický příběh,pohladí po duši.

Pegasus
28.11.2020

Úžasná knížka, od teď patří k mým nejoblíbenějším. Chytne za srdce i za duši.

crazyslunicko
20.09.2020

Opravdu kouzelný příběh vyprávěný z několika pohledů. Téměř devadesátiletá stařenka vypráví svůj příběh o svých 3 životních mužích. Začátek je trochu nepěkný, ale pokud se prokoušete přes první kapitoly, tak Vás čekají kouzelné příběhy od stařenky, která je dcerou mořské panny. Drake se vrací z války a slíbil jednomu chlapci, že doručí osobně jeho dopis jeho rodičům. Po cestě se setkává se starou známou Missy, která přežila bombardování. Válka na ni také zanechala své šrámy. Jejich cesty se rozdělí a rozpoloženého Draka zachrání stařenka, které se ve vsi téměř všichni bojí. Postupně mu začne vyprávět svůj příběh a příběh Papírového Jacka.

NatyKnor01
14.06.2020

Nikdy víc!!!
Divný příběh z období války, absolutně nečtivý????

ivka67
24.05.2020

Velice zvláštně napsaná kniha,nebyl to můj šálek kávy.

Janík511
01.04.2020

Na základě komentářů zde jsem čekala krásný příběh, který přečtu na jeden zátah. Bohužel příběh takový nijaký, nezatáhl mě do děje a oddychla jsem si, že jsem dočetla poslední stránky. Tohle se bohužel nepovedlo a vím, že už nikdy číst nebudu.

tami1
30.03.2020

Krásně napsaný příběh o několika zraněných duších, které se setkají a snad si vzájemě pomohu překonat bolesti a smutky, které je souží.

Sarah Winman
britská, 1964