viweb viweb komentáře u knih

Měl jsem psa a kočku Měl jsem psa a kočku Karel Čapek

Poslechnuto jako audiokniha. Krátké povídky příjemně napsané, úsměvné i k zamyšlení. Čtení ke kávě. Doporučuji

12.05.2021 5 z 5

Noc plná lží Noc plná lží Dominik Dán

Výborná i když více politická. Přečteno v originále pod názvem" Noc plná klamstiev". Mě se zdála hodně reálná, až mě to děsí. Určitě stojí za přečtení. Doporučuji!

30.04.2021 5 z 5

Venuše ze zátoky Venuše ze zátoky Dominik Dán

Několik jsem jich už přečetla ale tahle byla "maso". Opět mě autor nezklamal přečetla jsem jedním dechem. Doporučuji!

13.04.2021 5 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Moc pěkně napsané, děj má spád, postavy jsou sympatické. Z konce je mi smutno ale i toto je život. Četlo se to příjemně.

05.02.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

To byla slabota! Moc mě to mrzí, protože jsem se těšila a miluji pana Hartla ale tohle se nepovedlo! Natažené, nezáživné, postrádají vtip i šarm na který jsem u pana Hartla zvyklá. Velká škoda!

11.01.2024 1 z 5

Dáma kontra strelec Dáma kontra strelec Dominik Dán

Za mě ano! Ve 3/4 jsem si tipla vraha a povedlo se! Četlo se to dobře a samo. Přečteno ve slovenštině. Doporučuji

01.08.2023 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Klasika. Děj se táhne ale neunavuje, není protivný a v pravé chvíli se zvrtne nečekaným směrem. Drží soustředění čtenáře až do poslední věty. Nechápu akorát poslední úmrtí v knize. Proč? K čemu? Nic to ale neubírá na přitažlivosti. Poslechnuto jako audiokniha, příjemně namluvil Petr Jeništa.

22.03.2023 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Klasická *hartlovka". Příjemná, oddechová, čtivá. I když má bez mála 500 stran textu nemějte obavy čte se to samo. Doporučuji

27.01.2022 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Poslechnuto jako audiokniha. Moc pěkně namluveno Jakubem Gottwaldem. Příběh se dost dlouho táhl a souvislosti se odkývaly pomalu a pozvolna. Pak najednou zlom a rozuzlení dostalo rychlý spád. Bavilo mě to až do konce! Vraha jsem neodhalila. Takže překvapení. Doporučuji poslechnout nebo přečíst.

24.01.2022 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

To byla jízda.... Zajímavý příběh pokládání reality a fikce a konec mne překvapil nejvice. Čekala jsem cokoli ale tohle teda ne. Doporučuji přečíst. A ano ztotožňuji se s názorem že určitě nečíst před spaním nebo v noci.

08.10.2021 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Milé a úsměvné. Oddechové. Poslechnuto jako audiokniha.

15.01.2021 5 z 5

Na podpatcích Na podpatcích Dominik Dán

Skvělá přečtená ve slovenštině. Doporučuji 5/5

02.08.2020 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Poslechnuto jako audiokniha. Moc pěkně podané, napínavé až do konce. Pohled tří lidí jedné rodiny na uplynulé události. Mě se to moc líbilo a doporučuji. Krásně namluveno panem Kaňkovským, Vlasákem a paní Kaplanovou.

09.02.2024 5 z 5

Než natáhnu brka Než natáhnu brka Antti Tuomainen

Poslechnuto jako audiokniha. Mě se to líbilo. Srandovní jména postav mě bavila. Vraha jsem ne odhalila a překvapilo mě rozuzlení. Doporučuji

01.08.2023 5 z 5

Poslechnuto jako audiokniha. Za mě slabší průměr. Hodně nadsazené soužití dvou mladých lidí i když některé situace jsou vhodné k zamyšlení jak to vnimají muži a jak ženy. Ani mi to nepřišlo vtipné. Jsem lehce zklamaná.

14.10.2022 2 z 5

Tajomný závoj Tajomný závoj Dominik Dán

Pěkně napsaná, přečtená ve slovenštině. Chvilku trvalo se začít ale stálo to za to. Trochu mi vadí nedořešený případ ale těším se na další díl a rozuzlení.

29.08.2022 5 z 5

Bremeno minulosti Bremeno minulosti Dominik Dán

Výborná! Doporučuji! Napětí až do poslední stránky.

24.04.2022 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

První moje setkání s německým autorem a vůbec nejsem zklamaná. Malinko překombinovaný konec a na můj vkus i dost hodně krve, obětí a strachu ale četlo se to dobře díky krátkým kapitolám.Pro milovníky trileru doporučuji.

17.04.2022 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Děj měl spád, četlo se to samo a dobře. Nemohu si pořád zvyknout, že hlavní postava je jmenována křestním jménem a ostatní postavy příjmením. Cítila jsem to jako rušivý element. Stojí za přečtení.

08.01.2022 5 z 5

Ve stínu Ve stínu Dominik Dán

Já prostě miluju všechny dánovky. Zcela výjimečně jsem odhadla vraha asi v půli knihy jinak to nedělám, nechám se unášet dějem, ale byl to spíše tip nikoli správně poskládané maličkosti jak to udělal detektiv Kraus.
Doporučuji, určitě nezklame.

12.11.2021 5 z 5