Vikos Vikos komentáře u knih

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Skvělé! Anne Frasier je naprosto skvělá autorka!

16.09.2020 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

První knížka, kterou jsem od Helen četla, byla skvělá. S chutí se pustím do dalších dílů :D

31.08.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělá. Dokáže připoutat ke křeslu, do té doby dokud ji nedočtete. Konec byl super :) napětí rozhodně nechybělo. Jsem z té knížky i spisovatele nadšená :D

20.01.2018 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Radost číst

27.01.2019 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Přečteno podruhé :D tahle knížka je božská, ty postavy, příběh, titulní obrázek prostě ahhh (zamilovaný smajlík)
Mohlo by být pokračování :)

20.07.2018 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Tuhle knížku by si měl aspoň jednou přečíst každý. Hodně se mi líbily postavy. Obvzlášť Sofi. Mám podezření, že autorka skrze Sofi převedla pár svých názorů, což mi přijde moc fajn. Tlak společnosti na LGBT, který je v knize vykreslen, existuje bohužel i dnes a následné změny lidí, jejich identit a ztráta jich sebe sama vede k nešťastným životům mnoha z nich.

Knížka byla velmi čtivá. Děj ubíhal rychle. Dramatické zakončení na závěr probudí nepříjemné pocity.

29.07.2020 5 z 5

Knížka byla napínavá - a hlavně na konci :D
Vážně hezká (srdíčko)

01.02.2018 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Zmizelý je ten typ knížky, od které se nejde pustit, když se do ní zažerete.
Mám pocit, že tuhle větu poslední dobou píšu pořád: Konec byl smutný. Ne ale vážně smutný byl.
Každopádně knížka to byla skvělá. Jak už tady (v komentářích) bylo zmíněno, knížka je čtivá. Určitě si přečtu i další knížky od autorky. (A hrozně jsem si Billyho oblíbila)

27.01.2018 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Bomba!

16.03.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Já prostě miluju knížky od Roberta Bryndzy!

25.05.2018 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Skvělá skvělá a skvělá! Tahle knížka mě totálně pohltila a moc se mi líbila. Postavy jsou suprový! Nevím co dodat. :D

09.01.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Božííí, sice to není fantasy, (jako mám ráda.. kecám, fantasy přímo pojídám) ale dokonalý příběh, dokázal mě úplně pohltit. Nehnula jsem se od něj (jako takový ty věci jako škola, běh, kamarádky atd. se nepočítají). Jinak opravdu bomba. Dívka ve vlaku - Rachel - alkoholička, je skvělá postava která popisuje svůj život... Autorka si dala záležet :)

11.04.2017 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

(SPOILER) SPOILERY
Na mě tam byla moc dusná atmosféra, navíc Eden je (s prominutím) vážně blbá a Tyler taky, jestli sebou nechá tak zametat. Ani jsem nedočetla, takže nebudu hodnotit, ale nelze se nevyjádřit. V prvním díle jsem se jí ještě snažila pochopit tím, že ho poprvé potkala a, že je zmatená a, že Dean se prostě nachomýtl.. ale teď? Tak wtf? Je dospělá, oba jsou dospělí a ona se bojí, aby svojí láskou neublížila rodičům?
XD tak tohle je na mě moc.
Takže udělá tu nejpitomější věc. Vyhoví Tiffany a ještě ublíží Tylerovi -_-

24.06.2019

Kreslený svět podle Annie Kreslený svět podle Annie Laura Lee Gulledge

Moc krásné obrázky :). Nedá se od toho odrhnout. Byla jsem tak trochu ožralá, když jsem dočítala poslední kapitolu, tak jsem jí musela odložit a jít spát :D, ale ráno jsem to hned dočetla.

16.02.2019 5 z 5

Proti všem Proti všem Julie Kagawa

Přečteno podruhé :)

05.02.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Přečteno podruhé :)

11.12.2018 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Nádherná a fakticky nádherná a milá knížka

18.09.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kvůli promiskuitnímu chování hlavní postavy budu muset silně polemizovat, jestli si přečtu druhý díl - jinak mě bavila a boží
- až na promiskuitní chování hlavní postavy :/

05.09.2018 5 z 5

Krásné :)