Kreslený svět podle Annie

Kreslený svět podle Annie https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178974/bmid_kresleny-svet-podle-annie-fzS-178974.jpg 4 69 27

Šestnáctiletá Annie se s rodiči přestěhovala z Virginie do New Yorku a připadá si ztracená. Nikoho nezná, s rodiči si příliš nerozumí. Podaří se jí získat v tak velkém městě kamarády? A hlavně najít svou vlastní cestu? Po vzoru své babičky, která byla výtvarnice, si Annie koupí skicák a začne svoje pochybnosti a trápení svěřovat jeho stránkám. Postupem času díky svým kresbám získává na sebevědomí, učí se být otevřenější k přátelům, najde jistotu, že má svými obrázky co sdělit, sblíží se s rodiči a přestane se bát být sama sebou. Výjimečný komiks, v němž se text a ilustrace dokonale doplňují.... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Page by Paige , 2011

Štěpinambura
04.05.2023 5 z 5

Zezačátku jsem se k tomu stavila nedůvěřivě, ale po dočtení jsem nadšená! Má to hloubku!

niki-chan
16.01.2023 4 z 5

Příběh lehce naivní a idealistický, ale kresby byly opravdu povedené a výmluvné. Komiks nejen pro teens.

Gaata
04.01.2021

Já jsem stejně jako Annie introvert a tato kniha mi jako malé velmi pomohla.
PS: za gramatické chybi se omlouvám.

Covenant
02.09.2019 4 z 5

Komiks nebyl určen mně, ale když jsem do něj nakoukl, hned mě zaujaly obrázky. Trochu jsem listoval a najednou se přistihl, jak obracím stránku za stránkou. Tak proč si to nepřečíst celé od začátku. Co na to říct. Trochu naivní, zároveň však milé a inspirující. Myslím v samotném poslání tvořit. Vajíčka a jiné skvělé projekty, šly trochu mimo mně. Spíš se mi líbilo ztvárnění pocitů a myšlenek. Komiks pro dceru v pubertě, co si ráda kreslí, naprosto ideální.

Vikos
16.02.2019 5 z 5

Moc krásné obrázky :). Nedá se od toho odrhnout. Byla jsem tak trochu ožralá, když jsem dočítala poslední kapitolu, tak jsem jí musela odložit a jít spát :D, ale ráno jsem to hned dočetla.

Unicorn_10
01.08.2018 5 z 5

Krásné ilustrace a krásně se čte : ) moc pěkná knížka

Kikulka97
16.06.2018 5 z 5

Skvělá inspirace po všech stránkách. Úžasné zpracování, plno hlubokých myšlenek spojuje příběh, u kterého se jeden opravdu nenudí

WallopX
05.02.2018 5 z 5

Abych pravdu řekla... tato knížka má docela mnoho hlubokých myšlenek. Líbila se mi. Velmi. Rozhodně všem doporučuji.

J_D
08.10.2017 3 z 5

Milý příběh, i když docela obyčejný, až by se dalo říct nuda, ale kresby jsou pastva pro oči.

AlexisG
27.02.2017 5 z 5

Komiks, i když dělaný zřejmě pro mladší čtenáře než jsem já, jsem dostala jako dárek k Vánocům. Musím říct, že mě zaujal hned jak jsme strhla balící papír. Annie, i když šestnáctiletá, je dost podobná mě samotné a i když je její příběh v podstatě obyčejný, tak je vyobrazený moc hezkou formou.

popeluška
22.09.2016 5 z 5

Tak to byl super zážitek.....komiks se mně moc líbil a vřele ho doporučuji :-) maximálně si ho užijete

LadyValeria
17.07.2016 5 z 5

Tato kniha mne zaujala na první pohled obálkou, na druhý názvem a pak už jsem věděla, že mi přirostla k srdci natolik, že ji prostě musím mít. Co jsem nalezla uvnitř bylo jako zrcadlo v němž jsem viděla sebe samu a upřímně mne uklidnilo, že na světě jsou i další blázínci.

Ilustrace fascinujícím způsobem vystihovaly jak vnímají svět kolem kreativní lidé - někteří v obrazech, jiní v melodiích nebo slovech, každý trochu jinak, ale hlavně úplně odlišně od běžné populace a pozornější čtenáři si možná všimli fascinujícího rozdílu ve výtvarném vyobrazení "opravdové" Annie a "vnitřní" Annie.

Pro mne jednoznačně úžasné dílo obdivuhodné autorky, které mohu číst zas a znovu, když mne přepadne nějaká ta smutná chvilka...

martina5069
29.06.2016 3 z 5

Mě se ten příběh líbil otázka hodinky na přečtení :-) šlo o získání sebedůvěry a splnění snů o tom že přatelé vždy pomůžou. Knihu sem si koupila protože mě začly bavit komixi a tuhle sem našla v levných knihách. Nelituju :-)

anibeni
20.06.2016 3 z 5

Příběh jako takový byl nijaký, ale kresby byly opravdu skvělé a za to si tři hvězdičky zaslouží...

Roselunda 1928
21.05.2016 4 z 5

Dějová linka si zaslouží odpad, ale bylo to tak nádherně podané, že si to prostě ty čtyři zaslouží.

danulika10
22.04.2016 2 z 5

no nevím, čekala jsem víc, ale za ty krásné ilustrace si ty dvě hvězdičky zaslouží

Schullerka
05.11.2015 4 z 5

Příběh byl docela obyčejný, ale myšlenka a provedení bylo nádherné. Kresby se mi opravdu moc líbily. Každou stránkou jsem se přímo kochala. Jednoduché kresby se mísili se složitými, perfektní s bláznivými... prostě krása. :)

Karča H
22.05.2015 5 z 5

Nádherná knížka. Skicák je můj nejlepší kamarád a nosím ho všude s sebou. Moc se mi líbily použité kresby. Myslím že udělám nějaký z projektů, které na konci knížky celá ta "parta" prováděla.

Annie345
06.04.2015

Vážně skvělá knížka, hlavně pro ty, co kreslí ale bojí se to ukázat světu.... :33

bibi.r
05.03.2015 4 z 5