Kreslený svět podle Annie

Šestnáctiletá Annie se s rodiči přestěhovala z Virginie do New Yorku a připadá si ztracená. Nikoho nezná, s rodiči si příliš nerozumí. Podaří se jí získat v tak velkém městě kamarády? A hlavně najít svou vlastní cestu? Po vzoru své babičky, která byla výtvarnice, si Annie koupí skicák a začne svoje pochybnosti a trápení svěřovat jeho stránkám. Postupem času díky svým kresbám získává na sebevědomí, učí se být otevřenější k přátelům, najde jistotu, že má svými obrázky co sdělit, sblíží se s rodiči a přestane se bát být sama sebou. Výjimečný komiks, v němž se text a ilustrace dokonale doplňují....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/178974/kresleny-svet-podle-annie-fzS-178974.jpg 4.456

Page by Paige (2011)

Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Mladá fronta

Kniha Kreslený svět podle Annie

Vikos

Moc krásné obrázky :). Nedá se od toho odrhnout. Byla jsem tak trochu ožralá, když jsem dočítala poslední kapitolu, tak jsem jí musela odložit a jít spát :D, ale ráno jsem to hned dočetla.

Unicorn_10
01.08.2018

Krásné ilustrace a krásně se čte : ) moc pěkná knížka

Kikulka97
16.06.2018

Skvělá inspirace po všech stránkách. Úžasné zpracování, plno hlubokých myšlenek spojuje příběh, u kterého se jeden opravdu nenudí

WallopX
05.02.2018

Abych pravdu řekla... tato knížka má docela mnoho hlubokých myšlenek. Líbila se mi. Velmi. Rozhodně všem doporučuji.

J_D
08.10.2017

Milý příběh, i když docela obyčejný, až by se dalo říct nuda, ale kresby jsou pastva pro oči.

AlexisG
27.02.2017

Komiks, i když dělaný zřejmě pro mladší čtenáře než jsem já, jsem dostala jako dárek k Vánocům. Musím říct, že mě zaujal hned jak jsme strhla balící papír. Annie, i když šestnáctiletá, je dost podobná mě samotné a i když je její příběh v podstatě obyčejný, tak je vyobrazený moc hezkou formou.

popeluška
22.09.2016

Tak to byl super zážitek.....komiks se mně moc líbil a vřele ho doporučuji :-) maximálně si ho užijete

LadyValeria
17.07.2016

Tato kniha mne zaujala na první pohled obálkou, na druhý názvem a pak už jsem věděla, že mi přirostla k srdci natolik, že ji prostě musím mít. Co jsem nalezla uvnitř bylo jako zrcadlo v němž jsem viděla sebe samu a upřímně mne uklidnilo, že na světě jsou i další blázínci.

Ilustrace fascinujícím způsobem vystihovaly jak vnímají svět kolem kreativní lidé - někteří v obrazech, jiní v melodiích nebo slovech, každý trochu jinak, ale hlavně úplně odlišně od běžné populace a pozornější čtenáři si možná všimli fascinujícího rozdílu ve výtvarném vyobrazení "opravdové" Annie a "vnitřní" Annie.

Pro mne jednoznačně úžasné dílo obdivuhodné autorky, které mohu číst zas a znovu, když mne přepadne nějaká ta smutná chvilka...