Veve131 Veve131 komentáře u knih

Co nesmíte vědět! Co nesmíte vědět! Michael Morris

Knihu doporučuji k přečtení. Je až děsivé, jako to dnes funguje a vše do sebe zapadá. Rozhodně mám o čem přemýšlet!

16.03.2018 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Další skvělý příběh HH. Několikrát jsem měla pocit, že už je to vyřešené a vrah je jasný. Opět bylo vše jinak.

20.02.2024 5 z 5

Kniha byla dárek pod stromeček a je skvělá, přečetla jsem ji jedním dechem. Kdo má rád české kriminálky určitě nebude zklamán.

28.12.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Knihu jsem přečetla velmi rychle. Při pomyšlení, že to tak mohlo dopadnout mi nebylo moc dobře.

11.11.2021 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Kniha se mi moc líbila. Napínavé od začátku do konce. Doporučuji.

26.12.2021 5 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Je to moje první kniha od autora a četla jsem ji hodně dlouho. Podle nadšení dcery a komentářů jsem čekala více. Připomenula jsem si místa, která jsem navštívila a mám pár inspirací kam se podívat.

21.08.2022 2 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Od tohoto autora je to moje první kniha a mile mě překvapila. Skvěle jsem se bavila. Britt-Marie byla skvělá. Už se těším na další knihy tohoto autora.

17.11.2021 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Skvělá kniha! Napínavé od začátku do konce.

18.02.2020 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Skvělá kniha, četla jsem jedním dechem. Napínavé od začátku do konce.

29.06.2017 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

HH mně nikdy nezklame, napínavé od začátku do konce.

20.02.2024 5 z 5

Labyrint pohybu Labyrint pohybu Pavel Kolář

Skvělá kniha!!! Doporučuji každému přečíst. Po přečtení jsem rozhodla řešit zdravotní problémy.

15.05.2022 5 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Moc pěkná knížka. Přečetla jsem během chvilky.

28.12.2020 5 z 5

Vězeňkyně z Teheránu Vězeňkyně z Teheránu Márína Nemat

Knihu všem doporučuji! Velmi pěkně napsané. Životní příběhy čtu moc ráda. Kniha nakonec skončila pro Márínu dobře, ale muselo to pro ni být moc těžké. Je to děsivé, něco takového zažít!

11.07.2017 5 z 5

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

Kniha se mi dostala do ruky náhodou a přečetla ji jedním dechem. Skvělý příběh!!!

30.01.2022

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Knihu mi přivezla dcera, že ji četla a je dobrá. Nezklamala mě. Zajímavý styl psaní, střídání minulostí s přítomností, přezdívky, jména... a závěr mě překvapil, musela jsem knihu dočíst než jsem šla spát. To se mi už dlouho nestalo :-)

13.01.2021 5 z 5

Katka Katka Michael Třeštík

Film jsem neviděla a tak jsem knihu přečetla velmi rychle. Vzpomněla jsem si, když jsem jako dítě četla My děti ze stanice ZOO, že mi kniha moc líbila, ale nikdy mě nenapadlo to zkoušet. Celou dobu jsem věřila, že to Katka dokáže a přestane. Když ne kvůli sobě, tak kvůli dcerce. Je neuvěřitelné, že to vydržela tak dlouho.

25.10.2020 5 z 5

Čas psychopatů Čas psychopatů František Honzák

První půlku jsem přečetla rychle, historická část mi trvala trošku déle. Celkově hodnotím knihu velice kladně.

25.10.2020 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Skvělá kniha, přečetla jsem jedním dechem. Knihu jsem dočítala v noci od 3 hod do rána. Skvěle popsaný režim v Sovětském svazu, až z toho mrazí v zádech. Všem doporučuji. Děkuji ostatním čtenářům, kteří nedoporučují film. Využiji čas lépe.

17.11.2017 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Jo Nesbo je skvělý spisovatel a opět mě nezklamal.

01.11.2021 5 z 5

Tři opice Tři opice David Urban

Pěkné povídky. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Nejvíce se mi líbily Tři opice, Panenky a Krvavý román.

28.11.2020 5 z 5