verushka19 verushka19 komentáře u knih

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Moc silná knížka, která se četla úplně sama. Pravdivé příběhy, které se bohužel dějí. To je na tom to nejsmutnější. Tuto knihu mohu jedině doporučit.

21.08.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherně napsaná kniha plná lidského neštěstí. Velmi napínavá, měla jsem ji přečtenou za dva dny. Mohu jen doporučit.

03.12.2017 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Nádherná knížka plná emocí a napětí. Pořád jsem musela číst dál a dál, i když už bylo pozdě v noci. Mohu jen doporučit.

24.01.2018 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Napínavý děj, hezký se četla. Do konce jsem nečekala, jak to vše dopadne, takže jsem byla překvapená.

14.04.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Velmi napínavá kniha. Příběh byl velmi poutavý. Měla jsem pocit, že musím číst dál a dál. Nakonec jsem přečetla knihu za den, musela jsem prostě vědět, jak to dopadlo. Jednoznačně doporučuji.

14.08.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem měla přečtenou již za dva dny, četla se opravdu dobře. Napínavý děj, do poslední chvíle napětí. Jediné co bych vytkla, tak závěr, to už tam být nemuselo. Jinak mohu za mě doporučit.

16.05.2018 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Nádherná kniha s velmi zajímavým rozuzlení m, které jsem naprosto nečekala. Velmi hluboký příběh, někdy jsem měla pocit, že to ani nedokážu dočíst, jak moc byl příběh silný. Nemám moc ráda knihy o koncentračních táborech, ale tato mě naprosto uchvátila.

21.04.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá a i trochu akční. Ale spíše jako pokračování jsem to brala jako úplně jiný příběh.

15.02.2017 5 z 5

Krev mé krve Krev mé krve Helen Grace Carlisle

Velmi silný příběh. Jen někdy nemohu tyto matky pochopit. V některých částech knihy jsem byla na matku naštvaný, protože kvůli nejstaršímu synovi trpěli ostatní děti. Knihu ale určitě mohu doporučit.

24.01.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná knížka s krásným motivem a příběhem. Asi nejlepší kniha co jsem četla. :)

12.12.2016

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Super knížka. Moc se mi líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Za chvíli jsem ji měla přečtenou.

16.11.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Zajímavé čtení. Už se těším na další díl. ????

30.10.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knížka se čte sama. Velmi napínavý, dobře promyšlený příběh. Konec mě opravdu dostal, super závěr.

22.08.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Super kniha , která se mi moc dobře četla. Ani tolik postav mi nevadilo. Velmi napínavý příběh, u kterého jsem do konce netušila, kdo je vrah. Líbila se mi o trochu více než dívka ve vlaku. Mohu doporučit.

24.10.2017 5 z 5

Čekala jsem od toho více. Četla se sice pěkně, ale pro mě příliš jednoduchý humor. Obě strany nebyly vůbec normální, což mi vadilo. Musí se asi brát s hodně velkým nadhledem. Pro mě to bohužel nebylo.

04.07.2017 2 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Mně se poslední díl této trilogie velmi líbil. Bylo tam nejvíce akčních scén, které byly i napínavé. Na druhou stranu to bylo i trochu přeslazené, ale mě se tento žánr knih líbí. Mohu doporučit.

17.01.2017 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Zajímavá kniha. Náhled Greye je určitě zábavnější.

27.12.2016 4 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Moc krásná kniha. Četla se hezky. Silný příběh.

09.05.2019 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Kniha se četla dobře. Byla napínavá. Nešlo se od ní odtrhnout. Ale ten konec mě docela zklamal. Čekala jsem lepší zápletku.

28.11.2018 3 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Knížka se mi moc líbila. Děj byl takový tajemný, nadpřirozený. Četla se rychle, jedním dechem. Čekala jsem v minulosti trochu jinou zápletku, ale i tak to bylo super čtení. Čekala jsem trochu lepší závěr, ale i tak to splnilo má očekávání.

21.09.2018 5 z 5