verushka19 verushka19 komentáře u knih

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Moc krásná kniha. Četla se hezky. Silný příběh.

09.05.2019 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Napínavý děj, hezký se četla. Do konce jsem nečekala, jak to vše dopadne, takže jsem byla překvapená.

14.04.2019 5 z 5

Dívka s havraními křídly Dívka s havraními křídly Tereza Kramerová

Kniha je moc hezky napsaná. Ale mě bohužel tento styl nesedl. Moc mě nebavila.

31.03.2019 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Že začátku trochu nuda, ale potom se to rozjelo a bylo to fajn. Napínavé, konec mě překvapil. ????

13.12.2018 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Kniha se četla dobře. Byla napínavá. Nešlo se od ní odtrhnout. Ale ten konec mě docela zklamal. Čekala jsem lepší zápletku.

28.11.2018 3 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Super knížka. Moc se mi líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Za chvíli jsem ji měla přečtenou.

16.11.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Zajímavé čtení. Už se těším na další díl. ????

30.10.2018 5 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Knížka se mi moc líbila. Děj byl takový tajemný, nadpřirozený. Četla se rychle, jedním dechem. Čekala jsem v minulosti trochu jinou zápletku, ale i tak to bylo super čtení. Čekala jsem trochu lepší závěr, ale i tak to splnilo má očekávání.

21.09.2018 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Hezké pohodové čtení. Začátek mi přišel docela nudný, ale potom se to rozjelo.

21.09.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knížka se čte sama. Velmi napínavý, dobře promyšlený příběh. Konec mě opravdu dostal, super závěr.

22.08.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Velmi napínavá kniha. Příběh byl velmi poutavý. Měla jsem pocit, že musím číst dál a dál. Nakonec jsem přečetla knihu za den, musela jsem prostě vědět, jak to dopadlo. Jednoznačně doporučuji.

14.08.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Super kniha s krásným příběhem. Mohu doporučit.

14.08.2018 4 z 5

Svět malé January Svět malé January Michael Schofield

Super kniha se silným tématem. Mohu doporučit, kdo se chce více dozvědět o schizofrenii, je to super čtení.

16.05.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem měla přečtenou již za dva dny, četla se opravdu dobře. Napínavý děj, do poslední chvíle napětí. Jediné co bych vytkla, tak závěr, to už tam být nemuselo. Jinak mohu za mě doporučit.

16.05.2018 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Nádherná knížka plná emocí a napětí. Pořád jsem musela číst dál a dál, i když už bylo pozdě v noci. Mohu jen doporučit.

24.01.2018 5 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Super oddechová kniha. Na zimní večery jako dělaná.

15.01.2018 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha se četla moc hezky. Byla napínavá. Dala bych za ní pět hvězd, ale bohužel ten konec mě docela zklamal, mohl být více rozvedený než nějaké nepodstatné kapitoly v knize.

02.01.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherně napsaná kniha plná lidského neštěstí. Velmi napínavá, měla jsem ji přečtenou za dva dny. Mohu jen doporučit.

03.12.2017 5 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Super oddechová. Nenáročné, někdy vtipné čtení.

01.12.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Super kniha , která se mi moc dobře četla. Ani tolik postav mi nevadilo. Velmi napínavý příběh, u kterého jsem do konce netušila, kdo je vrah. Líbila se mi o trochu více než dívka ve vlaku. Mohu doporučit.

24.10.2017 5 z 5