Dívka s havraními křídly

Miriam je dívka, která si uchovala kontakt s duchovním světem. Vidí do sebe i ostatních a bravurně využívá svoji mysl tak, aby ona sloužila jí, a ne naopak. V této knize vás nechá nakouknout do svého vnitřního světa i do zkušeností z běžného života. Nedávno se totiž z Prahy přestěhovala do malého města. Mezi novými spolužáky je i jeden, který ji nemá v oblibě a dává jí to dost okatě najevo... Kniha je jedinečná v tom, že přináší duchovnost, která patří do našeho českého prostředí. Je poutavě vyprávěná a čtenáře vezme díky „obyčejnému příběhu“ do sfér, o kterých se moc nemluví, ale přitom zásadně ovlivňují naše prožívání. Poukazuje na souvislosti (například na to, jak si vybíráme rodiče, co se děje po smrti atd.), které nejsou obecně známé, ale jejichž znalost přináší úlevu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360365/divka-s-havranimi-kridly-ZPS-360365.png 4.451
Literatura česká, Duchovní literatura, Záhady
Vydáno, Vědomý život

Kniha Dívka s havraními křídly

toulava

Přečtená jedním dechem. Má hladivý příběh, nádherné ilustrace a hlavně ten přesah ve formě duchovna mě naprosto odrovnal.

Bajuli

Kniha má nejen krásné ilustrace, ale také velmi pěkně zpracovaný příběh, místama jsem si i poplakala, když jsem si uvědomila, jak je ten svět krásně se vším propojený a že vše má v životě nějaký smysl..

swixl

Knihu zbožňuji, a dle mého by to měla být povinná četba ve škole, aby již děti věděli, jak se sebou a svou myslí mohou pracovat. Což by jim v životě pomohlo mnohem více, než spoustu nesmyslných věcí, které stejně smysluplně nevyužijí.

freestyla

Nádherná kniha vytištěná na parádním papíře a doplněná krásnými ilustracemi. Radost mít takovou knihu v ruce.

Pár citátů z knihy:
"Nejsem tělo, nejsem mysl, nejsem pocity. Já jsem já."

"Děj se vůle Tvá. Ale ne tak, jak chci já. Děj se vůle Tvá tak, jak chceš ty."

jengibre

Milý a povznášející duchovní příběh. Možná nebude pro každého, protože jsou zde určité pojmy, které nemusí být úplně snadné uchopit. Pokud však máte alespoň trochu otevřenou mysl, jděte do toho :-)

Scheila
30.10.2019

Kniha je velmi milá, čtivá, psaná formou pohádky a dost jednoduše. Životní převraty tam nehledejte. Jedná o naučnou duchovní krásnou pohádkově napsanou knihu. I když dětem bych ji nejspíš nečetla. Myslím, že i mnoho dospělých, který se v “ezo” nepohybují, jen hledají nějaké povzbuzení, tak že bude tato kniha nesrozumitelná. Jelikož je tam dost termínů, které asi člověk, který se tím nezabejvá nemůže pořádně uchopit. Např. Své vnitřní srdce.... kniha se dá přečíst za jedno až dvě odpoledne. Třeba se k ní vrátím.

MartinaMartina
16.09.2019

Přečteno jedním dechema i slzička ukápla.

iiiccc
23.07.2019

Příjemné čtení a nenásilný úvod do duchovního světa prostřednictvím milého příběhu. Tato kniha rozhodně neurazí ani zarytého pragmatika.

duchovno prvotina