veru.nika veru.nika komentáře u knih

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Kniha se mi líbila. Příběh byl zajímavý a závěr doslova masakr. Ale musím přiznat, že Žena v kleci byla lepší.

27.07.2019 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Poutavý příběh, velmi dobré čtení. Kdo je pachatel jsem tušila asi tak od půlky, ale na rozuzlení jsem se stejně těšila. Dvojka Carl a Asad se mi docela zamlouvají. Určitě jen u této knihy nezůstane.

26.03.2019 4 z 5

U2 - Minulost, přítomnost, budoucnost U2 - Minulost, přítomnost, budoucnost Ernesto Assante

Jestli má někdo rád skupinu U2, tak doporučuji.

13.01.2018 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Byla jsem napnutá jak kšandy, jak to dopadne. Pro mě zatím nejlepší díl ze série. Bohužel filmové zpracování totálně po....

29.11.2017 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Tahle knižní série je prostě výborná. Konečně došlo na toho ha*zla Waalera :-) A teď hurá na další díl.

08.11.2017 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Další výborný díl.

10.10.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Výborná kniha, zajímavé rozuzlení. Knihy od tohota autora mě opravdu baví.

17.09.2017 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Povedený druhý díl :-) Velmi čtivé, věnuje se všem postavám.

25.08.2017 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Strašně ráda,jsem si ji opět přečetla. Teď hurá na další díl.

02.08.2017 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Moc pěkná kniha s poutavým příběhem. Už se těším na další díly.

03.07.2017 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Červenka zatím nejlepší díl. Dějové linie mě lehce zaskočili, občas sem se musela někam vrátit, abych v tom měla pořádek. Ale jinak naprostá paráda

20.06.2017 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Titul bestseler si tato kniha prostě zaslouží

02.06.2017

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Kniha se mi moc líbila. Dobře se četla a má výborný příběh.

11.05.2017 5 z 5

Pokušení Pokušení Lisa Jane Smith

Dnes jsem začala číst a dnes jsem poslední díl také dočetla. Byla jsem tak napnutá jak to všechno dopadne,že mi to prostě nedalo. Celá série se mi moc líbila.

02.05.2017 5 z 5

Lov Lov Aubrey Clark (p)

I další díl se povedl. Jsem ráda,za další zápletku a už se těším jak se to bude řešit.

02.05.2017 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Druhý díl byl ještě lepší než první. Výborná zápletka. Párkrát sem si myslela,že vrah by mohl být.....A vždycky mě to vyvedlo z omylu. Už se těším na další díl.

25.04.2017 5 z 5

Rozkol Rozkol Aubrey Clark (p)

Jako předchozí díly,velmi povedené, se zajímavou zápletkou.

13.04.2017 5 z 5

Moc Moc Lisa Jane Smith

Úžasné zakončení trilogie. Rozuzlení veškerých vztahů. Takhle rychle jsem snad žádnou knihu ještě nepřečetla.

10.04.2017 5 z 5

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

První díl mě moc nevzal,ale tenhle jsem zhltla pomalu na jedno nadechnutí. Tak hurá na další

06.04.2017 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Musím vzít na vědomí, že je to první díl série, ale nijak extra mě nenadchl. Uvidíme co bude dál.

03.04.2017 3 z 5