Pokušení

Cassie se ještě nikdy necítila tak osamělá. Přátelé z Kruhu, který pro ni představoval rodinu a bezpečí, posedli duchové zlých předků, a to včetně Adama. Navíc to znamená, že se bude muset ponořit do své temné stránky, aby vůbec měla naději je zachránit. Najde však nečekaného spojence, jehož síla a láska pro ni budo oporou, ale zároveň břemenem, které ji bude svazovat a pokoušet víc než kdy dřív. Podaří se Cassie zůstat věrná své pravé lásce, nebo podlehne pokušení? A podaří se jí porazit zlo kolem i v sobě jednou provždy? Jakou cenu ale za to bude muset zaplatit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/167161/pokuseni-6Bk-167161.jpg 4.283

Tajný kruh (6.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

The Temptation (2012)

Kniha Pokušení

oluskace
09.10.2017

Nejlepší díl. Jedním dechem přečtené a káply i slzičky když jsem knihu dočetla. Nickovi jsem fandila. Ale celá série skončila nakonec dobře a jsem ráda, že jsem všechny knihy přečetla ☺ SUPER

Veveruškaaa
01.10.2017

Přečteno jedním dechem, je velká škoda že, Cassie neskončila s Nickem.
Zlí duchové předků tomu dodali trochu většího napětí.
Nemám slov 5* :-)

veru.nika
02.05.2017

Dnes jsem začala číst a dnes jsem poslední díl také dočetla. Byla jsem tak napnutá jak to všechno dopadne,že mi to prostě nedalo. Celá série se mi moc líbila.

KristýnaK.
17.09.2016

Druhá trilogie byla stejně úžasná jako ta první. Je mi moc líto, že Cassie nezůstala s Nickem. Hodně se mi líbily i momenty, kdy Cassie propadala zlu. Dost mě mrzela Suzanina smrt a to, že Cassie přišla o černou magii. Ale vše nahradil naprosto skvělý neuzavřený konec. Rozhodně doporučuji si přečíst.

any333
18.08.2016

Poslední díl série, tentokrát se zlými předky. Dojal mě konec a scéna s Faye na hřbitově. Do té doby jsem si myslela, že má ráda jen sebe a své upírské kočky. Nevím proč, ale vždycky když nějakému klukovi fandím, vyhraje ten druhý. Škoda.

Vendulik
06.01.2016

Závěr celé série byl pěkný. Ale hlavní hrdinka měla zůstat s Nickem.

petvet
19.08.2015

Tak a celou sérii Tajného kruhu jsem právě dočetla.Závěrečný díl byl napínavý a vše nakonec dobře dopadlo :)

ivzu77
30.07.2014

Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

L. J. Smith
americká, 1965