Pokušení

Pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167161/bmid_pokuseni-6Bk-167161.jpg 4 114 17

Tajný kruh série

< 6. díl

Cassie se ještě nikdy necítila tak osamělá. Přátelé z Kruhu, který pro ni představoval rodinu a bezpečí, posedli duchové zlých předků, a to včetně Adama. Navíc to znamená, že se bude muset ponořit do své temné stránky, aby vůbec měla naději je zachránit. Najde však nečekaného spojence, jehož síla a láska pro ni budo oporou, ale zároveň břemenem, které ji bude svazovat a pokoušet víc než kdy dřív. Podaří se Cassie zůstat věrná své pravé lásce, nebo podlehne pokušení? A podaří se jí porazit zlo kolem i v sobě jednou provždy? Jakou cenu ale za to bude muset zaplatit?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

The Temptation , 2012

Brambora_Šeby
08.02.2024 5 z 5

Skvělý závěr série.
Děj je pestrý, stále nemusíte jak to bude a nakonec vše dobře dopadne. Zkrátka série, jak má být.

simca9342
19.07.2023 5 z 5

"Z pravěku "

Krásné zpracování stejně jako Upířích deníků nebo Twillight ságy .
- boj proti zlu a černé magii
- kouzla proti nepřátelům
- Oživení mrtvych pomocí tajemných, ale životu nebezpečných Lovců čarodějnic
a nakonec boj proti vlastním předkům.
Tohle vše prožívá středoškolacka Cassie , která stejně jako Bella Swanová musí řešit rodinný život a problémy s ním spojené. Fantasy hexalogie (pokračování trilogie Tajný kruh) , která vám nedovolí usnout!

Andynka
06.04.2022 3 z 5

Konec série nebyl špatný. Bylo celkem zajímavé jak se to celé zvrtlo. Ale já už jsem se nudila. Pořád to samé dokola. Pochybnosti o sobě, o lásce. Zrada... a podobně. Jsem docela ráda, že už to byl konec a ja mohu v klidu tuhle sérii uložit hluboko do knihovny.

Charmedka
29.11.2020 3 z 5

Poslední díl byl super a společně s pátým asi nejlepší, i když ve výsledku si jsou díly podobné a na stejné úrovni. Posednutí duchy se mi ovšem líbilo, bylo to od začátku akční a ač Cassie občas ztrácela naději, nevzdávala se.

linda_pauer
18.12.2019 4 z 5

Celá série mě hrozně bavila. Je to psané stejným stylem jako Upíří deníky, takže se to čte moc hezky. Příběh upoutá hned na prvních pár stránkách prvního dílu a stále se vyvíjí až na úplný konec. Asi bych ocenila trochu detailnější popis toho, jak funguje magie. Ale jinak supr!

oluskace
09.10.2017 5 z 5

Nejlepší díl. Jedním dechem přečtené a káply i slzičky když jsem knihu dočetla. Nickovi jsem fandila. Ale celá série skončila nakonec dobře a jsem ráda, že jsem všechny knihy přečetla ☺ SUPER

bookworm_plants
01.10.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem, je velká škoda že, Cassie neskončila s Nickem.
Zlí duchové předků tomu dodali trochu většího napětí.
Nemám slov 5* :-)

veru.nika
02.05.2017 5 z 5

Dnes jsem začala číst a dnes jsem poslední díl také dočetla. Byla jsem tak napnutá jak to všechno dopadne,že mi to prostě nedalo. Celá série se mi moc líbila.

KristýnaK.
17.09.2016 5 z 5

Druhá trilogie byla stejně úžasná jako ta první. Je mi moc líto, že Cassie nezůstala s Nickem. Hodně se mi líbily i momenty, kdy Cassie propadala zlu. Dost mě mrzela Suzanina smrt a to, že Cassie přišla o černou magii. Ale vše nahradil naprosto skvělý neuzavřený konec. Rozhodně doporučuji si přečíst.

any333
18.08.2016 5 z 5

Poslední díl série, tentokrát se zlými předky. Dojal mě konec a scéna s Faye na hřbitově. Do té doby jsem si myslela, že má ráda jen sebe a své upírské kočky. Nevím proč, ale vždycky když nějakému klukovi fandím, vyhraje ten druhý. Škoda.

Vendulik
06.01.2016 4 z 5

Závěr celé série byl pěkný. Ale hlavní hrdinka měla zůstat s Nickem.

petvet
19.08.2015 4 z 5

Tak a celou sérii Tajného kruhu jsem právě dočetla.Závěrečný díl byl napínavý a vše nakonec dobře dopadlo :)

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

Dandulka
02.06.2014 5 z 5

Úplně nádherný konec celé série. Skvělé, jen je škoda, že už to skončilo. Tak nám nezbývá nic jiného, než se těšit na něco nového.....

trynitrix
23.04.2014 3 z 5

Četlo se to docela v pohodě děj tam byl a závěr taky (snad už cele seriie) :-D

barborka:-)
18.04.2014 1 z 5

Moc mě to nezaujalo

DendaRA
11.01.2014 5 z 5

Tahle knížka se mi z celé série líbila nejvíc. Byla napínavá od první stránky až do poslední a konec byl velmi dojemný. Každou stránku jsem otáčela s nedočkavostí a těšila jsem se, co na mě čeká dál. Dál v příběhu, který byl tolik procítěný, naplněný láskou a přátelstvím ♥

Lisa Jane Smith
americká, 1965