veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

I v ramci sveho zanru spis nic nez moc.

28.02.2021 2 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Námět vic nez slibny, ale očekáváním knizka rozhodně nedostala.

21.02.2021 2 z 5

Takoví normální #přátelé Takoví normální #přátelé Sarah Alderson

(SPOILER) Zacatek jizda, uprostred absolutni překvapení, ke konci ale malinko ztraci dech.

05.02.2021 4 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Lehce horsi nez jednička. Hlavni hrdina ultranesympatak, a hrozně mi lezla na nervy prezdivka hrdiny prvniho dilu. Brrrr.

25.01.2021 3 z 5

Těhotenství bez strašáků Těhotenství bez strašáků Emily Oster

Tak trochu jiná knížka o těhotenství, žádné tehulkovani a mimiskove, ale ozdrojovana tvrzení se spoustou původních studií. Názor si stejně musí udělat každý sám, ale tahle knížka moc pomůže udělat si ten správný.

02.01.2021 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Až při čtení jsem zjistila, že jde vlastně o druhy díl. I když sem už jedničku skoro zapomněla, nevadilo to, příliš na sebe nenavazuji. První půlka svěží a sympatická, druhá vplula do kategorie "preslazeny klišé", a už se jí nepustila.

26.12.2020 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Tak trochu jiná knížka téhle dvou autorek. Není to tradiční lechtiva rychlokvaska, ale autorky se sem snažily napasovat i morální přesah. Za mě to moc nefungovalo.

03.12.2020 3 z 5

Ještě než vezme Ještě než vezme Blake Pierce

Nejpovrchnejsi z celé série, chybi asi tak dvacet stránek do solidního konce.

01.12.2020 3 z 5

Ještě než požehná Ještě než požehná Blake Pierce

Stejne jak předchozí dva díly, čtivé, ale korektorsky velmi odbyte. Občas jsem přemýšlela, jestli to nepřekládal překladač.

29.11.2020 3 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Rychlovka na jedno odpoledne, předvídatelna od začátku do konce. Ale co.

22.11.2020 3 z 5

Bez plenky Bez plenky Ingrid Bauer

Milá a laskavá kniha se spoustou tipů.

21.11.2020 5 z 5

Madame dnes přijde později Madame dnes přijde později Susanna Kubelka

Sympaticka zalezitost, ale bez posledni kapitoly by ji to sluselo mnohem vice.

14.09.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Neprilis pravdepodobny pribeh, ale koho by to zajimalo. Klasicka mydlova opera, dej odsypa a za dve hodiny neni co cist..

06.09.2020 2 z 5

Velké holky a sex Velké holky a sex Helena a Klaudie Kamarádky z Letné

Pameti dvou bezskrupuloznich dam v temer strednim veku, ktery jsou prilis vesely v rozkroku. Lehkost Sexu ve meste? Ani nahodou.

21.08.2020 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Dost me stvaly sebemrskacsky pasaze obou akteru. Jinak se dalo cist. Zadna tutovka, ale neurazilo.

09.08.2020 3 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Cist se dalo, ale vyjma jedne kapitoly to je preslazena harlekynka riznuta 50 odstiny.

30.07.2020 2 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Uz od treti stránky byla jasna zapletka i konec. Ale i přesto dej svizne utíkal a dobre se cetlo.

26.07.2020 2 z 5

Nebyla jsem velká, byla jsem tlustá Nebyla jsem velká, byla jsem tlustá Renata Levá

Typicka hubnouci kniha minuly dekady, kdy se verilo, ze problemem je tuk a ne cukr. Pribeh autorky zabira asi osminu knihy, zbytek sou recepty. Skoda, ze osobni cast neni delsi a taky, ze neprosla korekturou nebo nevim. Obrat 'ruku na srdce' (kterej z duse nenavidim) sem potkala na každý strance minimálně dvakrat.

19.07.2020 1 z 5

Dobrý manžel... který nemlsá Dobrý manžel... který nemlsá Alena Jakoubková

Jak si zkazit zivot jednim rozhodnutím. Zajimave ctivo, byt malinko nepadnouci konec.

14.07.2020 5 z 5

Přiznání Přiznání John Grisham

Grisham jak vysitej. Zejmena prostredek knihy mel spad jako blazen, ani sem nestihala cist.

07.07.2020 5 z 5