Nebyla jsem velká, byla jsem tlustá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je mi 35 let a u je to pár let, co se mi povedlo zásadně zhubnout. Nebyla to jednoduchá cesta, ale měla jsem tu nejlepší motivaci - svého syna. To on mi dal sílu k tomu, abych změnila svůj přístup k životu, svůj postoj k vlastnímu tělu. Důvod, proč jsem se nakonec odhodlala sepsat své zkušenosti do této knihy, je prostý - uvědomila jsem si, že pokud bych byť jedinému člověku pomohla v osamělém zápase se sebou samým, bude mít má práce smysl. Já bych takovou pomoc bývala ocenila......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326810/big_nebyla-jsem-velka-byla-jsem-tlusta-wq2-326810.jpg 3.43
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Nebyla jsem velká, byla jsem tlustá

veronika9761
19.07.2020

Typicka hubnouci kniha minuly dekady, kdy se verilo, ze problemem je tuk a ne cukr. Pribeh autorky zabira asi osminu knihy, zbytek sou recepty. Skoda, ze osobni cast neni delsi a taky, ze neprosla korekturou nebo nevim. Obrat 'ruku na srdce' (kterej z duse nenavidim) sem potkala na každý strance minimálně dvakrat.

Oter
01.01.2017

Kniha je výbornou inspirací pro ženy, které mají celý život kila navíc. Plně chápu motivaci autorky - narození syna. Druhá část knížky je věnována zdravým a chutným receptům. Velmi se mi tato prvotina líbila. ;)