Ještě než vezme

Ještě než vezme https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409248/bmid_jeste-nez-vezme-VWt-409248.jpg 4 28 7

Záhady Mackenzie White série

V knize JEŠTĚ NEŽ VEZME (Záhady Mackenzie White – Kniha 4), se novopečená agentka FBI Mackenzie Whiteová dostává k novému a velice znepokojujícímu případu. V zemědělském státě Iowa se ztrácejí ženy a brzy se objevuje podobnost mezi jednotlivými případy. Všichni se obávají, že jde o práci sériového vraha, který bude jenom zrychlovat tempo vražd. Vzhledem ke svému středozápadnímu původu, se Mackenzie na případ perfektně hodí. Jenže jí samotné se na středozápad vrátit nechce. Rustikální ráz krajiny jí až příliš připomíná duchy vlastní minulosti, které již jednou úspěšně zamknula do skříně. Zároveň také pátrá po vrahovi svého otce, což přináší nové problémy na každém kroku. Znovu ztracena mezi farmami, stodolami, jatkami a nekonečně rovnými silnici bez aut, se Mackenzie pomalu vrací do hlubin vlastní duše a dostává se blíže k nočním můrám, které ji kdysi strašily. Ve smrtonosné hře na kočku a na myš je konečně schopna identifikovat psychózu vraha, se kterým má tu čest a uvědomuje si, že místo, kam jí to zavede, skrývá ještě mnohem temnější a nebezpečnější tajemství.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

Before He Takes , 2017

Duchoslp
31.01.2022 4 z 5

Makenzie a její nový parťák vyšetřují další případ zmizelých žen. A navíc to vypadá že by se mohl na obzoru objevit nový vztah. Těším se na další díl

M100
18.09.2021 5 z 5

Opět super, napínavé čtení. Hned jdu na další díl.

hana4834
14.09.2021 4 z 5

Zase super detektivka

rafan65
14.03.2021 5 z 5

Opět moc pěkná detektivka. Celá série je zatím super čtení a každé další pokračování mě bavilo. Autor je opravdu mistr napětí a jeho knihy mají kvalitu. Jenom je škoda že do češtiny je zatím přeloženo jen prvních pět knih z této série.

veronika9761
01.12.2020 3 z 5

Nejpovrchnejsi z celé série, chybi asi tak dvacet stránek do solidního konce.

Andrea7272
13.06.2020 5 z 5

Další super díl. Zatím nejdrsnější. Jdu do 5.dilu a zase se těším :-)

RADOST
22.09.2019 4 z 5

I čtvrtý díl série poskytl napětí, měl spád, neobvyklý motiv a dále rozvíjel i životní příběh hlavní postavy. Ideální detektivky k odreagování. Jen mám výhrady k horší kvalitě překladu a korektury textu.

Blake Pierce
americká
2019  73%Dokonalá manželka
2016  76%Navždy pryč
2018  82%Ještě než zabije
2019  70%Kdyby to věděla
2018  81%Hlídaná

Kniha Ještě než vezme je v