veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Paleo strava pro české jedlíky Paleo strava pro české jedlíky Hana Šimková

Jeden nebo dva recepty jsem vyzkousela, zbytek nenadchl.

01.10.2022 2 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Hrozne me stvalo, ze půlku knizky vlastne nevim, o cem se mluvi. Ale cist se dalo.

01.10.2022 3 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Me to bavilo moc. Z Bananu ani Tresnicek sem tak odvarena nebyla, ale tohle ja fajnova nenarocna vycpavka mezi tezsi temata.

26.09.2022 4 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Moje prvni kniha autorky a asi i posledni. Cely příběh mi prisel hrozne plochy.

25.09.2022 2 z 5

Tygřice Tygřice Torey L. Hayden (p)

Mela jsem dojem, ze One child skoncil skoro v pozitivnim duchu. No, diky Tygrici uz vim, ze by bylo naivni si myslet, ze chvilka s Torey Sheile v jejim dalsim zivote nejak vyrazne pomohla.

21.09.2022 5 z 5

Holka, kterou nechtěli Holka, kterou nechtěli Torey L. Hayden (p)

Hlavni hrdinka mi vubec neprirostla k srdci. A krom toho to neni zadny vesely cteni.

20.09.2022 4 z 5

Jeden z nás: Príbeh o Nórsku Jeden z nás: Príbeh o Nórsku Åsne Seierstad

Vlastne ani nevim, jak hodnotit. Knizka je psana ctive a dovoluje nahlédnout do hlavy silenci. Mrazi z kazde jeji stranky. At jde o popis neveseleho dětství a dospivani pachatele, priprave bomb, a taky vykon norske policie.

16.09.2022 5 z 5

Zkoušeli jsme všechno! Respektující a klidné výchovné postupy Zkoušeli jsme všechno! Respektující a klidné výchovné postupy Isabelle Filliozat

Naprosto paradni publikace pro vsechny, kteri uz zkouseli vsechno.

16.09.2022 5 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Furt sem cekala na to napeti nebo mrazení, a krome totalne prekombinovanyho konce jsem se nedockala niceho.

14.09.2022 1 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Paradni knizka, Brezina je knizku od knizky lepsi. Coz se neda rict o korektorovi :)

08.09.2022 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

(SPOILER) Dej pěkně odsypa a nenecha spat. Zjistila jsem, ze mi je Tomas Volf pomerne nesympaticky, ale i tak me tahle serie bavi. Doufala jsem, ze nejpozdeji v dalsim dile prolomi T. Volf tu smulu, kterou ma, ale povedlo se mu to uz v tomhle:) akorat zas nechapu, kde se na konci tretiho dilu vzala upoutavka na druhy (zase Polednice). Doufam, ze nez doctu ctvrty dil, stihne oficialne vyjit paty, at dlouho necekam.

07.09.2022 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Za me super napinavy cteni.

07.09.2022 5 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Teda, to je ale prijemny prekvapeni, moje prvni autorova kniha. Cetlo se fajn, a tohle rozuzleni jsem neocekavala. Dost me ale stvaly odkazy na Polednici, ktera je uvadena jako dalsi pripad Tomase Volfa, ale stala se pred udalostmi z Promlceni. Zvlastni pristup. I tak, 5 *.

06.09.2022 5 z 5

Učytelskej Učytelskej Jaroslav Konvička

Zacala jsem cist celkem 3x,ani jednou se mi nepodarilo docist.

05.09.2022 1 z 5

Pedofil Pedofil Mária Blšáková

Povrchni oddechovka, s nazvem ma spolecne jen malo.

04.09.2022 2 z 5

Grayova hora Grayova hora John Grisham

Typicky grisham, ale malinko mu chybelo.

04.09.2022 4 z 5

Co když žádné zítra nebude? Co když žádné zítra nebude? Dagmar Digma Čechová

Po "Nemusis" jsem si poridila vsechny zbyvajici knizky autorky. Ctou se dobre, byt tak skvela jako ta prvni zatim nebyla zadna.

31.08.2022 3 z 5

Děti nade vše Děti nade vše Delphine de Vigan

(SPOILER) Cast z roku 2019 jsem precetla jednim dechem, ta z budoucnosti mi ale příliš neodsypala. I presto je knizka velmi aktualni a popisuje pro nas zatim nepredstavitelny dosah sharentingu. Zejména moznost zaloby na rodice je varovani, nad kterym by se meli zamyslet vsichni, kdo sdili fotky svych deti verejne.

29.08.2022 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Pomerne hezky ctive, zajimavy namet.

26.08.2022 3 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Za me teda nic moc. Dej se táhl, vlastne o nic moc neslo a hlavni postavy nesympaticke az hruza.

25.08.2022 2 z 5