Veronika.C Veronika.C komentáře u knih

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Další úžasný díl, tuto sérii zbožňuju. U tohoto dílu se mi moc líbilo i filmové zpracování :)

05.06.2015 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Hezky napsaná kniha :) krásně se četla. Děj se mi moc líbil a ten konec jsem čekala, takže se samozřejmě nemůžu dočkat až vyjde druhý díl, abych věděla jak bude vše pokračovat. Doporučuji :)

05.06.2015 5 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Poslední díl byl stejně dobrý jako předešlé ikdyž závěr jsem čekala trošku jiný ale dopadlo to dobře takže spokojenost :-) A jelikož byl Balthazar moje nejoblíbenější postava tak se hned vrhám na 5. díl

24.04.2015 4 z 5

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Této série jsem se trochu obávala ale musím říct, že se mi hrozně líbí a tento díl byl skvělý, hlavně ten závěr. Už se těším na další díl :)

23.04.2015 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Nádhera, tuhle sérii + NS opravdu miluju. Tento druhý díl byl dokonce ještě lepší než první, nemohla jsem se od něj odpoutat a musela číst pořád dál a dál, než jsem se dostala nakonec a hned se vrhám na třetí. Trojice Tessa, Jem a Will se mi moc líbí a baví mě. Magnus je úžasnej :). Willa mi bylo na konci moc líto ale fandím Jemovi :-)

04.04.2015 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Kniha byla úžasná, krásný příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Kiera a její chování mě někdy trochu štvalo, ale celkově se mi kniha líbil a mohu jen doporučit :)

30.03.2015 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Druhý díl nezklamal, líbil se mi stejně jako první a bylo to psáno z pohledu Ethana, což mě moc potěšilo. Jelikož jsem hrozně zvědavá jak to dopadne tak se jde hned na pokračování :)

25.03.2015 4 z 5

Sukuby to rády horké Sukuby to rády horké Jill Myles

Výborný druhý díl .... tuhle sérii jsem si opravdu zamilovala i všechny hlavní hrdiny, hlavně Zana :-)

12.03.2015 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Tak třetí díl rozhodně nezklamal a byl perfektní, celá série je úžasná a těším se na další pokračování

06.03.2015 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Nádherní knížka, hned se pouštím do druhého dílu. Hezký příběh, čtivě psaný, hlavní hrdiny jsem si moc oblíbila a tato série určitě bude patřit k mým oblíbeným. Doporučuji

28.02.2015 5 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Na tuto knihu jsem se moc těšila a musím říct, že mě trochu zklamala protože se moc podobala jiným knihám, které byly navíc lépe napsané. Ikdyž prostředí letušek určitě bylo zajímavé a kniha se četla dobře, přelouskala jsem ji za 1 den. Nebude patřit mezi mé favority ale druhý díl si určitě přečtu, abych věděla jak vše dopadne ikdyž je to určitě jasné :)

27.02.2015 4 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Jak jinak než skvělé. Úžasný poslední díl se šťastným koncem. Tuhle sérii mám ráda a je mi líto, že už končí

02.02.2015 5 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Nádherná kniha, opravdu úžasný příběh, ve kterém hlavní hrdinka překonává svůj strach a od základu změní svůj život. Příběh vás nutí k zamyšlení, hlavní hrdinka je moc sympatická a to jak se všechna přání naplňují a prolínají je úžasné. Od začátku jsem fandila panu "burberry" takže jsem byla na konci nadšená. Doporučuji!

22.01.2015 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Krásná kniha, oba příběhy se mi moc líbily a to pro propojení na konci, paráda. I pár slziček ukáplo

04.10.2014 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Úžasná napínavá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout a už se nemůžu dočkat 2. dílu. A teď jdu ještě zkouknout film, snad se jim taky povedl ;-)

24.09.2014 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Krásná knížka ... moc hezký příběh u kterého jsem si i trochu pobrečela. Film nebyl špatný, ale knížka rozhodně vede. Je to má první kniha od tohoto autora, ale určitě ne poslední :)

03.07.2014 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Hezká knížka, čtivá, pohled obou hrdinů se mi líbí ale na 5* to není, takže 4*

26.05.2014 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Super pokračování, o trošku lepší než první díl

26.05.2014 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knížka se mi moc líbila, dokonce i filmové zpracování nebylo špatné ... skvělé postavy, hlavně Jace a jeho humor jsem si moc oblíbila

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Skvělá kniha .... líbí se mi střídání pohledů obou postav :)

26.05.2014 5 z 5