Veronika.C Veronika.C komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tuto knihu jsem měla doma hodně dlouho. Po přečtění pár stránek jsem ji s nezaujetím odložila a vrátila se k ní asi půl roce a musím říct že mě nakonec tak nadchla, že jsem ji měla přečtenou za 3 dny a nemohla se od ní odtrhnout. Moc se mi líbila a rozhodně ji doporučuji!

07.10.2014 5 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Naprosto úžasné. Na tento díl jsem se hodně dlouho těšila a konečně jsem se dočkala :-) Tento příběh patří mezi mé nejmilovanější takže jsem ráda, že jsem si mohla přečíst jak probíhala svatba, co vše se odehrálo. Jediné co mě mrzí, že byla kniha tak krátká, klidně mohla být delší ale nevadí. Skvělé zakončení a tak mě to naladilo, že si jdu snad znovu přečíst první díl :-). DOPORUČUJI !

18.06.2015 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Krásná kniha. Bylo úžasné sledovat jak tito dva lidé spolu žijí na opuštěném ostrově a co vše musí zvládnout, aby přežili a také jejich návrat domů. Dalo se čekat že po návratu nebude vše "růžové" a nastanou problémy ale oba hlavní hrdinové byli silní a zvládli vše co se jim postavilo do cesty :-). Kniha se četla sama, nemohla jsem se od ní odtrhnout a určitě doporučuji!

19.02.2015 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Jak jsem čekala, i třetí díl této série byl úžasný a hlavní postavi jsem měla ráda hned od začátku. Úžasné je jak jsou v knize postavy z předešlých dílů a můžeme sledovat jak se jejich životy posouvají a vyvíjí. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Doporučuji :)

10.04.2015 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Tento díl se mi líbil stejně jako oba předešlé. Bylo zde tedy hodně boje a mrtvých, některých mi bylo opravdu moc líto. Zakončení příběhu se mi také líbilo, jsem ráda že to dopadle tak dobře a víc prozrazovat nebudu. Filmové zpracování opět povedené, budu se těšit až přijde do kin poslední díl :-)

14.01.2015 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Stejně jako u všech ostatních knížek od Kateřiny Petrusové jsem se i u této moc bavila, opravdu vtipné. Jediné co mě mrzí, že to byla tak krátké, ale určitě můžu doporučit :)

06.06.2014 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Další napínavý díl. Líbilo se mi, že se děj točil i kolem jiných postav a ten konec mě opravdu překvapil ... jdu hned na pátý díl

26.05.2014 5 z 5

Barvy naplnění Barvy naplnění Vina Jackson

Nemám ráda nedočtené knihy proto jsem si řekla, že tuto sérii dám celou ikdyž byla hrozná. A byla jsem opravdu moc zvědavá, co může autor ještě vyplodit a musím říct, že nic horšího jsem nikdy nečetla

24.09.2015 odpad!

Barvy dychtivosti Barvy dychtivosti Vina Jackson

Ze zvědavosti jsem se pustila i do druhého dílu a je stejně hrozný jako první .... opět nechutné scény, hlavní hrdinka je hloupá a naivní, opravdu hrozná kniha

18.09.2015 odpad!

Elita Elita Kiera Cass

Dlouho očekávaný druhý díl mé oblíbené série, který jsem přečetla během jednoho odpoledne a který byl stejně dobrý jako jednička. Líbilo se mi, jak se děj posunul, co vše se odehrálo mezi postavami, že jsme se dozvěděli více o království a celé zemi a už se nemůžu dočkat až vyjde poslední díl :)

18.05.2015 5 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Z této série jsem naprosto nadšená a opravu patří k té nejlepší co jsem kdy četla. Četla jsem ji v elektronické podobě a už se těším až u nás vyjde i knižně, protože tuhle sérii musím mít doma, stejně jako nástoje smrti. Spousta věcí která se zde odehrála vysvětluje budoucnost a věci z nástojů smrti a z toho jsem nadšená, jak je vše krásně propojená. Vztah Tess a Willa byl krásný a když nakonec zemřel tak mi to bylo tak líto proto jsem byla ráda za epilog, že Tess dostala druhou šanci být s Jemem, který je mým oblíbencem. Tuto sérii rozhodně DOPORUČUJI!

09.04.2015 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kniha je naprosto skvělá. Vždycky jsem ráda když je kniha zfilmovaná a já se po přečtění mohu podívat na filmové zpracování. Bohužel v tomto případě to bylo pačně ale nijak mi to nevadilo. Ikdyž jsem věděla jak bude děj probíhat tak mě kniha doslova pohltila nemohla jsem se od ni odtrhnout. Naštěstí jsem k Vánocům dostala celou sérii takže dnes večer se hned pouštím do druhého dílu :-)

07.01.2015 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Hezké pokračovaní Nabíječe, na které jsem se moc těšila :-) a líbilo se mi. První díl byl určitě lepší a více jsem se u něj nasmála ale jsem ráda, že jsem mohla vidět jak pokračuje vztah hlavních hrdinů i ostatních

17.12.2014 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Opravdu úžasná kniha. Z žánru erotických románů bude patřit mezi mé nejoblíbenější protože se mi moc líbil pohled ze strany muže, jeho hlášky a rady, opravdu jsem se u toho dobře bavila a nasmála. Ten konec byl už trochu moc, ten mi moc neseděl ale za skvělé vtipné komentáře musím dát plný počet. Doporučuji

27.11.2014 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Tuhle serii miluju, úžasné a poslední díl byl nejlepší. Hrozně se mi líbilo jak bylo vše provazané a všechno do sebe zapadlo, krásně zakončený příběh. Je mi líto že je již konec. Hrozně jsem si Georginu oblíbila a hlavně mě bavil Carter, má oblíbená postava. A taky jsem měla ráda Romana, toho mi bylo opravdu líto. Zkrátka jedna z nejlepších sérií co jsem četla, určitě se k ní ráda vrátím :-)

24.08.2014 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

V prvním díle jsem si Remyho zamilovala a i tento druhý díl se mi velice líbil, ikdyž na můj vkus mohlo být trochu méně sexu, vzdychání a slintání hlavní hrdinky, navíc s použitím frází, které se neustále opakovaly. I přes to patří tato série k mým nejoblíbenějším a nemůžu se dočkat dalšího dílu, který bude z pohledu Remyho

05.07.2014 5 z 5

První První Kiera Cass

Skvělý díl, stejně jako oba předešlé .... moje oblíbená série :)

05.11.2015 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Miluju celou sérii a musím říct že příběh Remyho a Brook se mi líbil trošku víc ale i tato knížka byla dobrá a hrdiny jsem si zamilovala. Četlo se to samo a doporučuji :)

09.04.2015 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Série Nástroje smrti patří k mým nejoblíbenějším a nečekala jsem že tato série se mi bude líbit ještě víc, ale je to tak. Tato autorka je skvělá a její knížky jsou úžasné. Je hezké setkat se s některými postavami z NS, jako je Magnus (můj velký oblíbenec) a dalšími, a samozřejmě hlavní hrdinovy Tessu, Willa a především Jema, kteří se v NS také objevili, jsem si zamilovala a nemůžu se dočkat jak bude jejich příběh pokračovat :) Je skvělé vidět jak jejich životy vypadali před tím, než v NS kde jsou jen okrajově :)

04.04.2015 5 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

Krásné pokračování a dokonce se mi líbilo víc než první díl. Líbilo se mi kam se všechny postavy posunuly a jak se vše vyvinulo. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a nemůžu se dočkat pokračování :)

01.04.2015 5 z 5