Barvy dychtivosti

Barvy dychtivosti https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176521/80-dni-barvy-dychtivosti-176521.jpg 3 76 17

80 dní série

Smyslově založená rudovláska Summer, která si občas zahrává s ohněm a zkouší netradiční praktiky, zůstává kvůli angažmá v New Yorku. Dominikovi v Londýně náhradní známosti nesvědčí. Co považoval za pouhou erotickou epizodu, se ukazuje jako silné pouto, a tak se chce pokusit o trvalejší soužití, jež si předtím oba zakázali. Okolnosti se však změnily, Summer už nemá na partnera tolik času jako dřív. V uvolněném vztahu ji zlákají temné stíny amerického velkoměsta a přinutí ji, aby znovu zkoumala odvrácenou stranu své smyslnosti, na niž chtěla zapomenout. Když se k ní znovu přiblíží intrikánský organizátor odvážných hrátek, zajde vše příliš daleko – a Dominik, který nedomyslel, že i jeho touhy by mohly Summer ohrozit, ji nechtě dovede na okraj sebezničení. Východisko z víru nezvladatelných událostí bude muset každý z nich najít sám… V druhé části světově úspěšné trilogie Viny Jacksonové narážejí obě hlavní postavy na zrádné překážky a nečekané zvraty.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Leda

Eighty Days Blue , 2013

Tesák
26.04.2018 odpad!

Slátanina. Škvár. Nuda.

Ewiczka_areebah
01.04.2018 1 z 5

prvni dil me rozhodne neuchvatil,ale usel..vlastne az potreba trochu si odpocinout me ale dokopala k dilu druhemu a mam dost..neskutecne rozvlekla kniha,vytazena az do krajnosti absurdity..hodne jsem se nutila to docist a musim se zklamanim priznat ze mam dost..treti dil uz fakt ne..tohle je jedna z nejnudnejsich a nejdivnejsich knizek co jsem cetla..

kubakubikula
02.03.2018 4 z 5

Prislo mi,ze už jen dotahoval první díl,bylo tam podstatně mene sexu,coz leckdo ocení. Libilo se mi to,ale znovu uz to číst nebudu

moore.allonsy
28.02.2018 odpad!

Tahle knížka si nezaslouží ani Váš pohled.

Jája92
03.02.2018 odpad!

Nic než zvědavost, mě k této knize nevedlo. V životě bych za takovou knihu neutrácela peníze, za takovou slátaninu, která je tak příšerná.

Pejuška
28.11.2017 2 z 5

Tak jsem úspěšně dočetla i druhý díl, nevím, který byl lepší. Summer je tak naivní a sobecká, stejně jako Dominik. Jediný Viktor má charakter, sice zvrhlý, ale má. Uvidím, jaký bude třetí díl....

EvikU.
06.04.2017 2 z 5

Přečetla jsem i druhý díl. Nebudu se k této knize vracet, ale přečetla ji.

denny276
07.01.2017 2 z 5

80 dní... ač je mi to líto, ale nemohu jinak- nevím co mě to napadlo,že jsem se po přečtení prvního dílu vrhla na druhý... nápadů se zde moc nevyskytuje a v příběhu je neskutečně mnoho zbytečně táhlých pasáží. Kniha nesplnila mé představy,jsem zvyklá na jiné podaní knih toho stylu. Nicméně na zimní dlouhé večery vcelku dobré zahnání nudy.

dorkas
20.08.2016 1 z 5

prvý diel som s vypätím všetkých síl a s obrovskou dávkou sebazaprenia ledva dočítala...
preto si hovorím, kto bol preboha schopný napísať k takej KRAVINE ešte ďalšie dva diely???

Veronika.C
18.09.2015 odpad!

Ze zvědavosti jsem se pustila i do druhého dílu a je stejně hrozný jako první .... opět nechutné scény, hlavní hrdinka je hloupá a naivní, opravdu hrozná kniha

jitka7
14.06.2015 odpad!

No tak jsem zkusila další díl... a neměla jsem to dělat. Už první díl se mi nelíbil, neměl žádný děj, ale čistě ze zvědavosti, jestli se to třeba trošku nerozjede, jsem šla do dvojky. Byla jsem fakt z té knihy trochu znechucená. Hlavní hrdinka se asi ráda prodává jako lehká dívka......... Ano něco jiného jsou knihy o dominanci, ale tohle nebylo vůbec nic takového, žádné repsektování žen a ženského těla. Naivní a psychicky narušená hlavní hrdinka a o hlavním hrdinovi ani nemluvím.... Ztráta času, vůbec nedoporučuji

honey321
07.11.2014 2 z 5

Naivita ženských hrdinek v tomhle žánru stále stoupá. Tady už jsem si vážně říkala, jak může být tak neopatrná, až mi to připadalo nereálné. Ale vymyslet něco takového stojí také námahu, takže "smekám" před představivostí autorů.

adrianna0305
06.11.2014 odpad!

Psychicky narušení jedinci by neměli mít možnost zhmotňovat své myšlenky :-D ...pak vznikají tyhle narušené knihy. Fuj čtení.

Mi-šu-le
21.05.2014 3 z 5

Druhý díl byl překvapivě lepší než první. Ale jistě vím, že ke knize se již nevrátím.

radus
06.02.2014 4 z 5

Druhý díl pokračuje v podobném duchu jako ten první, tzn. že na zvrhlíky a úchyláky tu narazíte taky :-) i když možná v menší míře. Takže se směle pouštím do třetího dílu a očekávám krásně nudný romantický závěr ala Padesát odstínů...

Ivy
21.01.2014 2 z 5

První díl se mi nezavděčil asi nejspíš kvůli tomu málu romantiky a děje... protože to spíš bylo všechno o zvrhlém sexu. V druhém díle se toho aspoň víc děje, děj se odehrává na více místech. Vystupuje tam více lidí, kteří mají běžnější choutky než hlavní hrdinové nebo spíš nemají potřebu o nich troubit světu. Druhý díl oproti prvnímu byl ale dost převídatelný, větší část knihy jsem čekala, kdy na scénu přijde znovu Victor a všechno pokazí (aby bylo o čem dál psát). Dominik mi nijak nevadí, ale rozhodně jsem si víc po boku Summer oblíbila Simóna (z toho mála, kdy tam vystupoval). Hezké bylo věnování v knize, kterou Dominik napsal, což mě jen utvrzuje v tom, že i přes nečekaný, místy pobuřující první díl před střídmější druhý to stejně dopadne jako vždy - žili šťastně až dosmrti.

terezkaK
08.11.2013 4 z 5

Kniha už vyšla! Moc se těším na jak bude pokračovat příběh v druhém dílu téhle trilogie :)

2013  48%Barvy smyslnosti
2013  54%Barvy dychtivosti