verka5083 verka5083 komentáře u knih

Mráz Mráz Bernard Minier

Kniha je úžasná. Má velmi napínavou zápletku. Až do konce knihy nevíte, kdo je vrah. Měla jsem v hlavě kolik podezřelých , ale vrah mě na konci dost překvapil.

10.05.2019 5 z 5

Archeologie Archeologie Paul Bahn

Kniha je velmi pěkná a skvěle napsaná. Pro lidi, kteří se zajímají o archeologii, ale zároven v ní začínají, vřele doporučuji .

09.05.2019 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha je velmi velmi pěkně napsaná a zajímavá. Člověk se dozví nové věci a zároven je rád,že žije v dnešní době. Na druhou stranu je to už několikátá kniha s tímto tématem, a proto to na mě působilo trochu jako oddychovka.

28.04.2019 3 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Je to úžasná a neuvěřitelná kniha. Tuhle knihu by si měly přečíst děti na ZŠ. Aby viděly, že by si měly vážit toho, co mají. Je hodně obdivuhodné, co vše nedokázaly malé holčičky. a jak hodně pomáhá sesterská láska.

18.04.2019 5 z 5

Dědictví v Champagni Dědictví v Champagni Sarah-Kate Lynch

Řekla jsem si,že zkusím si přečíst jiný žánr . A díky této knize jsem zjistila,že jsem udělala chybu. Knížka je pěkná, krásně napsaná,ale asi pro někoho ,koho zajímají mezilidské vztahy .

16.04.2019 2 z 5

13. hodina 13. hodina Richard Doetsch

Kniha má velmi silný děj. Jakmile si přečtěte prvních deset stránek, nemůžete se odtrhnout. Kniha je velmi napínavá. Nebude žádná kapitola, kde by jste se nedozvěděli něco nového se něco šokujícího. Hlavní hrdina je velmi statečný a miluji muz, který pro záchranu své ženy a přátel je schopný obětovat i vlastní život.

14.04.2019 5 z 5

Střed světa Střed světa Thomas Van Essen

Kniha mi přišla průměrná. Zaujal mě život W. Turnera, ale zbytek knihy mi už nepřišel tak zajímavý.

07.04.2019 2 z 5

Jednu jí vrazím! Jednu jí vrazím! Elisabeth Zöller

Krásně psaná knížka . Měla by být příkladem pro každého pubertáka. Já jsem tuhle knížku poprvé četla, když mi bylo 12. Byla jsem zaskočena drsnou realitou , která se děj u mládeže. Po letech jsem se rozhodla knihu přečíst znova a myslím si,že by si ji měl každý přečíst. A brát tuto knihu jako vzor do života.

31.03.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha je napínavá až do konce, má velmi zajímavý nápad. Ale je velmi zdlouhavá, už v půlce knihy se dozvíte, kdo za únos vlastně mohl. Bohužel jsem od knihy čekala trochu víc.

27.03.2019 3 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Celou knížku jsem četla jedním dechem. Začátek mě nadchnul při prvních stránkách. A konec byl na celé knize nejlepší.
Když jsem si přečetla ten název, má představa o knize byl uplně jiná. Poté jsem vše přehodnotila. Opravdu stojí za přečtení.

08.03.2019 5 z 5

Život středověké vesnice : zaniklá Svídna Život středověké vesnice : zaniklá Svídna Zdeněk Smetánka

Je to fascinující kniha, která je velmi pěkně napsaná . Kniha je srozumitelná i pro lajka, který má zajímá o archeologii.

19.02.2019 5 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Kniha nebyla špatná, krásně se i četla. Ale bohužel jsem čekala trochu víc. Hlavní hrdinka mi připadala trochu naivní a důvěřivá. Zároven jsem s v Eleně povaze trochu viděla. Připomínalo mi to mé dospívání, kdy jsem až později pochopila, že lidém se nedá věřit.

18.02.2019 3 z 5

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

Kniha se velmi pěkně četla , ale bohužel jsem od knihy čekala trochu víc

02.02.2019 3 z 5

Chlapec stále nezvěstný Chlapec stále nezvěstný John Searles

Velmi napínavá kniha , která je velmi čtivá a dost zajímavá. V životě by mě nenapadlo,že by se něco takového mohlo stát ve skutečném reálu. Nemohla jsem knihu dát z ruky, musela jsem vědít,jak celý příběh dopadne.

25.01.2019 5 z 5

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Nemám slov. Je to nádherná kniha, která mě místy šokovala skutečnou realitou dřívější doby.

20.01.2019 5 z 5

Les smrti Les smrti P. J. Parrish

Kniha se skvěle čte, je velmi napínavá a až do polední řádky ji člověk čte jedním dechem. Bohužel, musím také souhlasit,že těch chyb a překlepů je hodně. Ale jinak skvělé čtení.

02.12.2018 4 z 5

Vražda mezi námi Vražda mezi námi Ann Granger

Kniha je průměrná. Ale dlouho mi trvalo než jsem se dostala na konec knihy.

20.10.2018 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Kniha je velmi pěkně napsaná. Sice konec není tak překvapivý, jak by jsem očekávala. Ale Danova láska, která trvala přes 70 let, je hodně ohromující. Kdo z dnešních lidí by dokázala tak dlouho někoho milovat a ještě po něm pátrat.

13.10.2018 4 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Je to velmi pěkný příběh, který se čte jedním dechem. Rozhodně stojí za přečtení .

25.09.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tato knížka by měla být povinnou četbou pro děti . Je v ní krásně popsáno, jak se během pár let vše změnilo. Jsou v ní popsány okamžiky, které si sama neumím představit a které člověku otevřou trochu oči.

25.09.2018 5 z 5