Jednu jí vrazím!

Jednu jí vrazím! https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87002/jednu-ji-vrazim-87002.jpg 4 8 3

Eva tyranizuje třídu. Kdo hned neudělá, co řekne, na toho si počíhají její věrní nohsledi. A nejsou přecitlivělí. Zkrátka – z pyšné a panovačné Evy jde strach. Kdo se chce bránit, slyší od dospělých: diskutujte, ale ránu nevracejte, jinak nejste lepší než oni. Může se napadený bránit přesile jinak? Ema cítí, že nikoliv. Hledá mezi svými spolužáky spojence. Najde je? Zastaví ve své třídě šikanu? ... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Ich knall ihr eine! Emma wehrt sich

Bonda
18.03.2024

Parta dětí hledá společně cestu, jak se postavit šikaně. Rodiče ani učitelka nejsou funkční spolupracovníci, děti se vzchopí samy a teprve tak rozhýbají dospělé. Dobré, ale příliš rychlý závěr.

verka5083
31.03.2019 4 z 5

Krásně psaná knížka . Měla by být příkladem pro každého pubertáka. Já jsem tuhle knížku poprvé četla, když mi bylo 12. Byla jsem zaskočena drsnou realitou , která se děj u mládeže. Po letech jsem se rozhodla knihu přečíst znova a myslím si,že by si ji měl každý přečíst. A brát tuto knihu jako vzor do života.

okureček
28.12.2016 4 z 5

Skvělá knížka pro mládež, když jsem ji četla jako menší, tak mě zaujala. Mimo jiné krásné ilustrace!

šikana

Elisabeth Zöller
německá, 1945
2007  75%Jednu jí vrazím!
2016  65%Jak Nepořádníček naučil děti uklízet
2006  80%Zvířátka

Kniha Jednu jí vrazím! je v