Verka123 Verka123 komentáře u knih

Biografické knihy nepatří mezi mé oblíbené žánry, ale jako fanynka Harryho Pottera jsem brala jako povinnost tuto knihu přečíst. A musím říci, že kniha byla velice čtivá a zajímavá. Překvapilo mě, že se Tom nebál napsat i o svých horších časech, které zažil.

03.04.2023 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Od detektivky si představuji napětí a děj, od kterého se nebudu moct odtrhnout. Bohužel to tato kniha vůbec nesplnila. Vše mi přišlo strašně zdlouhavé a ke přečtení jsem se spíše musela nutit.

08.03.2020 2 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Pro mě jednoznačně nejlepší kniha od Chrise Cartera. I když vrah je známý v podstatě od začátku, děj nepostrádá napětí a zvraty. Zajímavě jsou popsány myšlenkové pochody vraha i Huntera a konečně se zde trochu odkryje Hunterova minulost.

02.09.2016 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Nejoblíbenějším dílem je pro mě Zloba, proto jsem očekávala s napětím na návrat Luciena. Myslím si, že kniha rozhodně nezklamala a zase mě při některých kapitolách pěkně mrazilo.

08.01.2020 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Jsem velký fanoušek seriálu a i kniha se mi líbila a bavila mě od začátku do konce. Doporučuji všem fandům seriálu.

07.11.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Zajímavá kniha, jenom konec mi přešel trochu uspěchaný. Rozhodně zkusím i další díly.

21.10.2019 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Výborná kniha, stejně jako první díl. Jdu se pustit do dalšího dílu.

29.10.2015 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Detektivky mě nikdy neoslovily. Náhodou jsem sáhla po této knize a vůbec nelituji. Děj byl zajímavý, vše do sebe dobře zapadalo. Rozhodně si přečtu i další díly.

13.10.2015 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha se dobře čte, je od začátku napínavá, jenom ten konec mi přijde zase příliš uspěchaný.

28.09.2020 4 z 5

Sbohem, armádo Sbohem, armádo Ernest Hemingway

Knihu jsem začala číst kvůli maturitě. Překvapilo mě, jak skvělá byla, a jak rychle jsem ji přečetla. Určitě ji můžu jen doporučit.

07.10.2015 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Kniha je zase od začátku velice poutavá a napínavá. Přečetla jsem ji během pár dní. Na konci mě jenom trochu mrzelo, že z deníku jsme se dozvěděli jenom špetku a pozornost se upřela na Angelu a vraha, místo vraždy z deníku.

30.01.2022 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Další výborná kniha od tohoto autora. Brutální vraždy, napětí a skvělý náhled do minulosti vraha.

11.02.2016 5 z 5

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Knihu jsem dostala jako dárek. Povídky jsou takové obyčejné, určitě ne hororové. Možná jen pro děti.

13.10.2015 2 z 5