Vercik Vercik komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nejsem moc velká čtenářka, ale tato kniha mě dostala. Málokerá kniha se mi dostane pod kůži jako tato. Byli chvíle, kdy jsem se smíchy popadala za břicho, ale také, kdy jsem si docela poplakala. Téměř do poslední chvíle jsem doufala, že konec bude jiný, než byl. Všem doporučuji si jí přečít.

14.12.2013 5 z 5

K čemu ženy mají muže K čemu ženy mají muže René Melichar

U knihy jsem se docela dost hlasitě bavila, akorát mi přišlo, že některé vtipy se často opakují a tím už tak vtipný nejsou. Konec knihy už mě zas tak tolik nebavil, ale to nemění nic na tom, že knihu doporučuji všem, kdo mají rádi humor a příběhy ze života.

29.01.2015 5 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Kniha mě začala bavit až tak v druhé polovině, spíše ke konci, kdy to začalo být docela napínavé. Kniha není špatná, taková oddychovka, ale asi už jí podruhé číst nebudu.

11.11.2012 3 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Moc pěkný příběh. Ač nejsem příznivce historických knih (toto byla moje první), tak mě kniha bavila. Akorát, dle mého názoru, byl příběh celkem zdlouhavý a moc podrobně vyprávěný. Kdyby kniha byla o nějakou tu stránku kratší, asi by to nevadilo. Ale určitě stojí za přečtení.

30.09.2015 4 z 5

Spolčení hlupců Spolčení hlupců John Kennedy Toole

Super kniha. Byla chvíle, kdy jsme se dost nasmála, někdy zase ne, ale určitě tuto knihu doporučuji všem, kteří se chtějí pobavit a zjistit, že nějakého toho "svého" Ignáciuse Reillyho jistě někdy v životě potkali :D

03.04.2016 5 z 5

Poslechnuto jako audioknihu. Řekla bych, že od začátku vtipná a za mě asi i lepší, než Stoletý stařík, které ho jsem viděla zfilmovaného a teď poslouhách jako audioknihu.

05.12.2014 5 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Kniha je super, krásně se četla, není až moc dlouhá. Asi každý z nás se v ní najde. Historky ze života jsou humorně napsané s dávkou sarkasmu. Možná, že ne úplně každému sedne, ale za mně: já jí doporučuji všem, stojí za přečtení.

10.04.2014 5 z 5

Oceán na konci uličky Oceán na konci uličky Neil Gaiman

Toto je první autorova kniha, kterou jsem si přečetla. Čekala jsem asi trochu něco jiného. Ze začátku jsem se příběhem nemohla moc prokousat, ale postupem času kniha začínala být čím dál tím víc napínavější a ač jsem hodně pomalý čtenář, knihu jsem přečetla za dva dny, což je u mě rekord :) A jak jsem někde četla, tuto knihu musíte vstřebat.

29.09.2017

Humorná odpočinková četba. Leckdo se v ní najde :)

04.01.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Milá knížka, ve které po každém novém čtení člověk najde něco nového. Nejvíce se mi líbily první a poslední stránky knihy.

12.03.2016 5 z 5

Zaříkávač nemocí Zaříkávač nemocí Jan Hnízdil

Knihu jsem přečetla tak na 70%. Co mě moc nezajímalo, jsem přeskakovala. Jinak je pěkně a vtipně napsaná. Docela jsem se u ní nasmála. Panu doktorovi fandím a doufám, že stejným přístupem léčení se "nakazí" čím dál tím více doktorů.

02.11.2014 5 z 5

Sice ještě ji u sebe nemám, ale po přečtení příspěvků a shlédnutí pár videí knižních booktuberů, kteří na knihu pějí samou chválu, jsem neodolala a knihu si objednala :) Ano, vím, je mi lehce přes 30, ale těším se na ni jak malá holka :D Děti zatím ještě nemám, ale předpokládám (a tak trochu doufám :) ), že zdejší pisatelé pozitivních ohlasů taktéž ne :D

28.06.2017

Dobrý námět, přimělo mě to vyhodit více věcí, než bych normálně vyhodila, ale až tak radikální asi nebudu :)

12.09.2016 4 z 5

Ten, který si všímal Ten, který si všímal Andy Andrews

Super kniha na zamyšlení. Doporučuji ji přečíst všem.

21.10.2014 5 z 5

Prodavač snů Prodavač snů Augusto Cury

Moc pěkná knížka na zamyšlení a uvědomění, jak bychom se měli chovat a také to, jak se chová dnešní společnost. Na konci mě příběh dojal, že jsem měla co dělat, abych se ubránila slzám. Určitě všem knihu doporučuji, stojí za přečtení.

12.10.2013 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Zajímavá knížka, autorce muselo dát spoustu práce nasbírat všechny podklady pro tvorbu. A to se jen tak nevidí (není to obvyklé). Není to teda moc oddychové čtení, občas jsem se v ní ztrácela co se týče postav a děje, ale šlo to. Knihu jsem si zakoupila na základě kladných hodnocení čtenářů a proto jsem čekala asi víc, že mě kniha strhne a nedokážu přestat číst, ale je to také tím, že tento žánr není můj styl.

09.03.2013 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Moc pěkná a pozitivní knížka na zamyšlení. Každému doporučuji.

23.02.2013 5 z 5

Bůh nikdy nemrká Bůh nikdy nemrká Regina Brett

Moc pěkná knižka. Někdy smutná, ale zároveň dává člověku sílu na některé životní situace se dívat s nadhledem a lépe je překonat.

23.02.2013 5 z 5

Hektorova cesta aneb hledání štěstí Hektorova cesta aneb hledání štěstí Francois Lelord

Velmi jednoduše napsaná kniha na zamyšlení se životními moudry. Je to taková oddychovka, ale na tento způsob jsou i daleko lepší knihy.

17.02.2013 3 z 5

Mě se kniha moc líbila, až na některé pasáže, které mi připadali nudné a to, když se to právě odehrávalo v práci. Jinak ke konci to bylo dost napínavé, pro mě s překvapivým koncem.

17.02.2013 5 z 5