Zaříkávač nemocí

Zaříkávač nemocí je sestavený z textů, komentářů a rozhovorů, věnovaných nemocem lidí, vrcholového sportu, politiků i celé společnosti. Datují se od roku 2010, kdy vyšla knížka Mým marodům, do současnosti. Do knížky jsem přispěl i pestrými fotografie z mého pestrého života.

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/220670/zarikavac-nemoci-00e-220670.jpg 4.1159
Literatura česká, Zdravotnictví
Vydáno:, NLN - Nakladatelství Lidové noviny

Kniha Zaříkávač nemocí

Iv8
12.11.2018

Politika mi tam také moc neseděla, ale jinak velmi zajímavé čtení.

Juzzy
24.05.2018

Až na počáteční zbytečné kydání hnoje na politky nelze nic vytknout.

harena
16.11.2017

Určitě zajímavá kniha, četla jsem i jeho " Mým marodům" a "Jak léčit nemoc šílené medicíny" a tady je vlastně hlavně opakování všeho. Navíc tam jsou přidané politické komentáře. Proč? Jinak jestliže neznáte žádnou knihu pana Hnízdila, určitě doporučuji přečíst a já si přečtu i jeho další.

Janca13
31.10.2017

Kniha se mi líbila. Taky bych vypustila politické komentáře. Byla to první kniha, kterou jsem tohoto autora četla, asi si přečtu i jinou. Zaujaly mě informace a názory týkající se lékařství, nemocí a určitě člověka nutí k zamyšlení.

Gabba99
11.08.2017

Zajímá kniha nevadily mi ani autorovy názory na politiku.. Nejlepší je část z praxe, kdy se čtenář seznámí se základy celostního přístupu ke zdraví a nemoci, možná trošku zjednodušenou formou, kdy v praxi to tak určitě jednoduché není, ale na druhou stranu je tato forma snadno uchopitelná pro širší čtenářské publikum.

Iljaajli
31.01.2017

Knížka se celostní medicíny spíše jen dotýká, častěji ilustruje nemocné uvažování a směřování celé společnosti. Zde se dá jednoduše vytknout před závorku, že nemocná je ta část společnosti, která neuvažuje jako doktor Hnízdil.
Pro mě zklamání za 40%.

Gibis
10.10.2016

Bez politické části bych se také obešla. Přesto mě kniha hodně oslovila a ovlivnila mé smýšlení o našem zdraví. Sice dost zjednodušené, ale určitě inspirující.

Aroucaria
05.09.2016

Komentáře k takovýmto knihám jsou opravdu "těžké", neboť člověk tak emočně zainteresován přáním, aby to tak fungovalo. Bohužel "pánů Hnízdílů" je stále hříšně málo!