Vendulik Vendulik komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha mě tedy moc neoslovila. Těšila jsem se na ní. Začátek byl fajn ale postupně jsem se u knihy začala nudit. škoda. Příběh knihy je paradní.

21.12.2020 1 z 5

Rozený svůdce Rozený svůdce Susan Elizabeth Phillips

Kniha byl pro mě zklamáním. Není tak dobrý jako její předešlé knihy. Strašně moc zdlouhavý začátek. Prostředek už byl docela dobrý ale konec to zase zabil. Za mě ne.

19.12.2020 2 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Že začátku byla kniha parádní ale s přibývajícími stránky šla dolů. Velice dobrý námět knihy. Vadilo mi, že v příběhu se nevyskytovalo více osob.

08.12.2020 4 z 5

Vadí vám chaos v mojí hlavě? Vadí vám chaos v mojí hlavě? Steven Tyler (p)

Moje první kniha, kterou napsal sám umělec. A byla parádní. Malinko jsem se ztrácela a některé pasáže byli nudné. Ale nebyly to dohady co by kdyby.

05.12.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Nuda. Příběh je nereálny. Závěr byl moc rychlý a nedořešený. Už jsem od této autorky četla lepší knihy. Za mě tedy ne. Dávám jednu hvězdičku za čtivost.

02.12.2020 1 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha přečtená jedním dechem. Má všechno napětí, erotiku a taky romantiku. Parádní a strhující příběh.

25.11.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Kniha byla nudná. Když jsem byla na začátku, tak jsem chtěla knihu odložit. Jen jsem ji dočetla, abych věděla, jak to bylo mezi Jess a Blackem.

23.11.2020 1 z 5

On On Elle Kennedy

Nevím kolik hvězdiček mám dát. V knize bylo moc sexu. závěr byl poradní ale celkově kniha byla nudná.

20.11.2020 2 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

kniha je čtivě napsaná. Začátek byl parádní. V půlce knihy jsem začala nudit. K závěru se to zlepšílo. Od konce jsem tedy čekala více.

15.11.2020 4 z 5

Posedlé dítě Posedlé dítě Lone Theils

Já nevím. Kniha je taková zvláštní. Zrovna novinářka odhali celý případ a policie nedělá vůbec nic. Taky ten muž se zbraní. Četla se dobře to jo.

11.11.2020 2 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Autorčiny knihy jsou všechny na jedno brdo. Příběh byl takový neslaný a nemastný. Už jsem četla lepší knihy.

08.11.2020 2 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Kniha mě tedy vůbec neoslovila. Nejslabší z celé série. Hlavní hrdinka mě neustále vytáčela s tou svou logikou. Od Tuckera jsem taky nevěděla co čekat. Za mě tedy ne.

04.11.2020 1 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Kniha mě moc neoslovila. Zatím nejslabší z celé série. Ale zase se hodně dobře četla a místy jsem se taky docela zasmala. Takové oddechové čtení.

25.10.2020 2 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Kniha byla nudná. Ani závěr to nezachránil. Pro mě veliké zklamání. Musel jsem se do čtení nutit

18.10.2020 1 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Začátek knihy byl parádní ale potom příběh začal klesat postupně dolů. Kniha mě moc neoslovila. Čekala jsem od ní více. A závěr mohl být více dramatický.

12.10.2020 2 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha byla takový průměr. Dobré čtivě napsaná ale příběh mě tedy moc neoslovil. Byl takový spíše nereálný. Ale jako odpočinkové čtení dobré.

09.10.2020 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Kniha byla slabší, než předešlý díl. Hrdinka se mi moc nelíbila a taky se Logan za ní moc honil. Příběh byl čtivě napsaný a místy jsem se taky zasmala.

04.10.2020 3 z 5

Poslední velký den Poslední velký den Tammy Robinson

Je pravda, že jsem v závěru knihy brečela jako želva ale příběh byl samé roztomilé klišé.

26.09.2020 4 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Toto byl nejslabší díl celé série. Kniha mě nebavila a do jejího čtení jsem se musela nutit.

23.09.2020 2 z 5

Zbožňuju navždycky Zbožňuju navždycky Lindsey Kelk

Kniha se mi moc nelíbila. Příběh byl nudný a lehce předvídatelný.

15.09.2020 2 z 5