Vendulik Vendulik komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Příběh, byl moc preslazeny. Zasmala jsem se u něj toho. Ale čekala jsem více akce mezi hlavními hrdiny. Takové odpočinkové čtení. Nic náročného.

10.09.2020 3 z 5

Specialistka Specialistka Stephenie Meyer

Kniha mě tady moc neoslovila. V půlce jsem přestala číst. Nebavila mě. Kdyby kniha bály kratší, byla by lepší.

06.09.2020 2 z 5

Schindlerův seznam Schindlerův seznam Thomas Michael Keneally

Kniha skvělá, jen jsem se ztrácela v počtech jmen v knize. Hodně mě tato kniha obohatila a klobouk dolů před pánem Oskarem.

02.09.2020 4 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Kniha je velice čtivé napsaná a dobrotě se čte ale ten konec to jako fakt. Zbytečně moc preslazeny. čekala jsem od příběhu více. Některé části byli humorné a jiné byli nudné.

27.08.2020 3 z 5

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Kniha byla lepší než předešlý díl. Příběh byl spíše takový odpočinkový. člověk se nemusí ani tolik soustředit či čte.

25.08.2020 2 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Zajímavý příběh. Kniha se mi líbíla. Je velice čtivě napsaná a dobře se čte. Jsem zvědám, jestli bude další pokračování. Konce tomu napovídal.

19.08.2020 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Kniha teda byla lepší než předešlé dva díly. Kniha mě bavila. Příběh má všechno, co má mít.

17.08.2020 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Abych řekla pravdu, tato kniha mě velice zklamala. Čekala jsem tedy více. Příběh byl nereálný a ten závěr je k smíchu. Byla čtivá to jo. Proto dávám dvě hvězdy.

14.08.2020 2 z 5

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Docela dobré zakončení celé serie. Kniha mě začala bavit, až někde uprostřed. Závěr byl plný napětí. Začátek knihy mohl bát více propracovaný.

11.08.2020 4 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Tento díl je pro mě zklamáním. U knihy jsem se nudila a některé pasáže byly moc zdlouhavé a nudné. Ani nevím proč dávám dvě hvězdičky.

06.08.2020 2 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Kniha má velice podobný dej jako první díl. Jsou tam malé odlišnosti, ale i tak kniha mě docela bavila, i když jsem věděla, jak příběh dopadne.

29.07.2020 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Začátek dobrý, prostředek ještě lepší ale závěr teda nic moc. Za mě taková oddechová kniha. Neurazí

21.07.2020 3 z 5

Zpět ke světlu - Brian May - neúplný průvodce jeho hudbou Zpět ke světlu - Brian May - neúplný průvodce jeho hudbou Neil Daniels

Jsem zklamaná. Čekala jsem více ze života Briana ale několikrát v knize byly uvedené pořád nějaké recenze. A o závěru ani nemluvím. Škoda. Moc jsem se na knihu těšila. Ani nevím proč jsem ji dočetla.

20.07.2020 3 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Skvělá kniha. Konec ale mohl být malinko napínavější. Vtipné, romantické a velice čtivé.

17.07.2020 5 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Kniha mě tedy moc neslovila. Za mě nehorší díl celé série. Už nikdy více.

15.07.2020 2 z 5

Není rozkošná? Není rozkošná? Susan Elizabeth Phillips

Zatím nejlepší kniha, kterou jsem od autorky četla. U této knihy jsem se bavila. Některé pasáže v knize bych ale odstranila. Příběh byl napsán velice čtivě.

14.07.2020 5 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Martina Cole

Kniha byla dobrá. V příběhu bylo moc postav. Měla jsem v tom guláš.

05.07.2020 4 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

U tohoto dílu jsem se musela nahlas smát.

30.06.2020 4 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Pro mě hrozná kniha. Nemohla jsem ji dočíst. Byla by to pro mě ztráta času.

22.06.2020 odpad!

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones