vaili vaili komentáře u knih

Když zhasne hvězda Když zhasne hvězda Luanne Rice

Pro mě kniha příjemné překvapení, moc jsem od ní nečekala. Milé počtení taková všehochuť smrt, nemoc, první láska, dítě, adopce :)

29.01.2014 4 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Tak stejně dobré jako druhý díl, ale strašně rychlé zvraty pár stránek a je všechno úplně jinak než by kdy Vás napadlo :)

28.01.2014 4 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Že to bude až tak červená knihovna jsem nečekala :)) tak obálka mohla napovědět, ale že tady má tak vysoké hodnocení je pro mě překvapení..ale tak na odreagování dobré :)

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

No přidávám se k ostatním, co zde píší, že tento díl je lepší než 1. Tady bylo bylo trochu více akce a méně popisování všeho..a objevil se jak píše Sosyk SBB :))

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Dobrá kniha o vampýrech, ale určitě ne pro mě nejlepší..možná to bude věkem :) pro mě například Sukuba či Bratrstvo černé dýky lepší :)

Sebelhářka Sebelhářka Viktorie Besó

Vynikají kniha, ale tak do třetiny knihy máte chuť hlavní hrdinku profackovat :) pak to má skvělý spád a konec ten prostě ... váhate jestli je to k pláči, k smíchu nebo nejlepší možný jaký by mohl být .. sama se jsem se ještě nerozhodla :)

24.01.2014 5 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

Skvělá kniha doporučuji přečíst, vtipná a zajímavá. Říkala jsem si, že to autorovi muselo trvat než dal něco takového dohromady, ale že to trvalo 5 let to by mě nenapadlo a za to dávám jednu hvězdu dolů :)) nebo ne přece jen by to chtělo zvednout hodnocení co tu má :)

23.01.2014 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Stále stejně dobré...kromě částí s bezduchými...ale tentokrát ten konec byl moc sladkej..proměnu Zsadista fakt přepískla :)

22.01.2014 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Toto je prostě nenáročná skvělá četba..ale bezduché části trochu víc pokulhávají .)

22.01.2014 5 z 5

Seznam mých přání Seznam mých přání Grégoire Delacourt

Stojí za to přečíst, smutné ale myslím, že hodně pravdivé..

20.01.2014 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

No taková upírská klasika pro dospělé.. :) jedna z knih, kterou nemůžete odložit jakmile začnete číst :)

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Já si nemůžu pomoct, ale knížky tohoto typu fantasy se mi pořád líbí :) a tato je plná dobrých nápadů zajímavých postav i když je hrdinům náct, tak je to čtivé i pro starší :)

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

Tenhle díl mi přišel oproti minulému lepší, ale i tak 6 dílů celkem mi přijde moc na jednu hlavní zápletku.

17.01.2014 4 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Takže jedna z opravdu dobrých, zajímavých a originálních knih. Sice je mi skoro dvakrát tolik co hrdinům, ale naprosto mi to nevadilo,. Opravdu povedené dílo :) Člověk se dokáže do postavy perfektně vcítit a zjistí jak strašný by mohl být život. Dokonce si začne víc vážit toho svého obyčejného :)

17.01.2014 5 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Tak zápletky fajn, slušné počtení, ale ty řeči Stefana a Elen jsou na mě moc přeslazené :)

17.01.2014 4 z 5

Opuštění Opuštění Thomas Sniegoski

Je to stále dobré, ale už mi to chvilkama přijde moc složité... úplně zbytečně :) neustále nové šílené postavy :)

14.01.2014 4 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Je to už nějaký pátek co jsem přečetla, ale spolu s Mayovkami není lepší čtení pro mládež si myslím :)

14.01.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Přečetla jsem už jen proto, abych znala konec..druhá část knihy (nějaký děj) o něco zajímavější než první ... Když jsem asi po desáté četla, že někdo někoho líbá do koutku úst měla jsem chuť proskočit oknem :)) Budu se opakovat jak u předchozích dílů .. téma, nápad skvělý zpracovaní no ne úplný děs, ale špatné..kdyby někdo seškrtal 650 stránek na půlku bylo by to o mnoho lepší nechápu jak může taková kniha projít korekturou(nebo jak se říká té poslední úpravě před tiskem). Takže pokud se Vám líbí téma doporučuji vezměte si sérii Crossfire a budete mít to samé v mnohem kvalitnějším provedení...

06.01.2014 2 z 5

Gigolo Gigolo Greg Golden

Naprosto perfektní poled do života gigola.. krásně se četlo zbytečné detaily vynechány a zajímavé historky dobře popsány :)

02.01.2014 5 z 5

Pod ochranou noci Pod ochranou noci Linda S. Howington

Jako vždy pro mě dostatečně napínavé a originální, takže dobré :)

02.01.2014 4 z 5