Když zhasne hvězda

Když zhasne hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34307/kdyz-zhasne-hvezda-34307.jpg 4 34 6

Když matka Jane Porterové vážně onemocní, Jane opustí svou prosperující pekárnu v New Yorku a vrátí se na Rhode Island, kde se narodila a odkud před mnoha lety odešla. Tam se před časem přestěhoval také Dylan Chadwick, který nedávno za velmi vypjatých okolností přišel o manželku i dceru. Jane se musí vyrovnat s bolestným tajemstvím, před nímž celý svůj dosavadní dospělý život spíše utíkala, zatímco Dylan se sem uchýlil poté, co odhodil masku neochvějného agenta státní kriminální policie, a věnuje se zušlechťování jabloňového sadu po otci. Jejich osudy se střetnou v okamžiku, kdy se Jane rozhodne postavit stínům z minulosti čelem a pokusí se uchopit život a štěstí do vlastních rukou. Jenomže Janina touha poznat dítě, kterého se kdysi musela vzdát, by mohla rozvrátit dvě rodiny, a to Dylan navzdory citu, který mezi nimi vzniká, nehodlá dopustit.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Dance with Me , 2004

pegasek
01.03.2024 5 z 5

Nádherná kniha, chytne vás za srdce

malen
09.03.2016 4 z 5

Oddychovka, která se velmi dobře četla.

Elisabeth9
02.03.2016 3 z 5

Na můj vkus byly pocity hlavních hrdinů omílány a spíš jsem otráveně protáčela oči při větách "Srdce jí bušilo jako splašené, nenacházela slov, zarývaly se jí nehty do dlaní atd." Dočítala jsem jen z principu, že to přece dobře dopadne a že neodkládám rozečtenou knihu, fakt jsem se těšila na konec jen z principu. Tento styl psaní zkrátka není můj šálek kávy.

Jindřich osmý
26.06.2014 4 z 5

Složitá a bolestná cesta k dceři.Napsáno s citem.

vaili
29.01.2014 4 z 5

Pro mě kniha příjemné překvapení, moc jsem od ní nečekala. Milé počtení taková všehochuť smrt, nemoc, první láska, dítě, adopce :)

kika 13
31.10.2012 3 z 5

Román se hezky čte a je tu prostor i pro dobrý děj.

Kniha Když zhasne hvězda je v