Nezkrotná touha

Amanda byla svobodná, nepolíbená… a téměř třicetiletá spisovatelka. Do čtvrtého desetiletí svého života však nechtěla vstoupit jako stará panna, a tak si jako dárek k narozeninám objednala v domě lásky mužskou návštěvu. Když pak osudného večera uviděla na svém prahu atraktivního muže, věřila, že právě s ním prožije vytouženou noc vášně. A on vskutku splnil její nejsmělejší představy, i když se Amanda nemohla zbavit pocitu, že je všechno trochu jinak, než se jí na první pohled zdálo… Její předtucha se brzy potvrdí, protože z domnělého profesionálního milence se vyklube nevlastní syn londýnského šlechtice Jack Devlin, kterého k Amandě přivedly docela jiné důvody než předpokládala. Takovýto začátek vztahu se jistě nedá označit jako šťastný, ale oba zakrátko zjistí, že je vzájemně přitahuje nečekaná vášeň, které ani jeden nedokáže odolat. Nicméně ani tentokrát se osud neubírá podle Amandiných představ a snů…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/9465/nezkrotna-touha-k54-9465.jpg 4.4237
Vydáno, Domino

Suddenly You, 2001

Kniha Nezkrotná touha

Kudík
22.04.2020

Musím přiznat, že jsem dle anotace byla zvědavá na nepolíbenou, bezmála třicetiletou spisovatelku, která si jako dárek k narozeninám objedná ( léta páně 1836 :) ) gigola. A byla to fakt sranda. Dle popisu byla Amanda něco jako prsatý, nadprůměrně inteligentní, "barokní anděl", ale vážně mě většinou bavila. Jack mě zase dostal svým přístupem a (SPOILER) věkem. Bohužel se s postupujícím dějem vtip trochu ztrácel. Jsem ráda za epilog.

lucie.dc
18.03.2020

Priznam se, ze u tohoto titulu jsem si nebyla casto jista, jak dej bude postupovat.

Trosku me zklamalo prvni "oficialni" setkani po "incidentu," z trapnosti se mohlo vykresat vic.

Nechtelo se mi jinak od cteni odchazet.

Zavidim Jackovi jeho praci, to bych taky chtela...

DUNIKO
15.03.2020

Možná bych to o kapitolu,o dvě zkrátila ale jinak to bylo pěkné.

luci2
04.02.2020

Příběh, jenž Vás nezklame. Ze začátku jsem si říkala, ze najímat si prostituta je už moc, ale nakonec mě příběh mile překvapil sice ne dějem, ale svou milou troufalosti, která byla použita s vtipem a kouzlem, kterou umí jenom Lisa. Takže nakonec jsem měla problém se od knihy odtrhnout. Kniha je krásná celá, plna neznosti a touhy. I konec se velmi povedl. Vřele všem doporučuji ;-)

petraj30
03.08.2019

Kniha byla mooooooooooc krásná, trošku jiný příběh, než, na který jsme zvyklá, ale knize to naopak přidávalo, Na konci se mi chtělo až brečet, ale nebyla by to Lisa, kdyby to všechno tak krásně neskončilo:-)

Lembac
17.12.2018

Tato knížka se od šedého průměru romantických příběhů liší už tím, že hlavní hrdinkou není nějaká osmnáctiletá krasavice, ale oplácaná třicátnice s dobře rozjetou kariérou. Jediné, co Amandě chybí, je chlap. A protože je Amanda žena podnikavá, jednoduše si ho k narozeninám v místním nevěstinci objedná. První setkání Jacka s Amandou je popsáno opravdu vtipně, situační komika je velmi podařená. Poté se děj (bohužel) dostává do vyježděných kolejí klasické červené knihovny – nechybí neradostné dětství jednoho z hlavních hrdinů, nutnost odepřít si životní lásku, trocha toho trápení, potom prozření a nakonec happy end.
(Odvrženého Charlese mi bylo líto – taky mu mohla autorka připsat nějakou milou ženušku.)

Drobná kritika: Trošku srandovní mi přišlo, když se ve žhavé milostné scéně Amandiny „krátké nožky“ křečovitě dotýkaly Jackova těla a „krátké ručky“ posléze objímaly jeho široká ramena. Z takového popisu milostných hrátek jsem nabyla dojmu, že Amanda musí být prsatá trpaslice se zakrnělými končetinami. Není! :-)

Příběh je zábavný a čtivý, místy dost erotický, nechybí vtip ani srdcebol. Za to dávám pět hvězd.

vcielka
13.07.2018

Hlavny hrdina super, hrdinka tiez. Charakterove vlastnosti vykreslene riadne. Hlavne u hlavnej hrdinky. Velmi pekne rozpovedany pribeh. Nemam co dodat. 5 hviezd

07.05.2018

Wow, to teda byla jízda!!!
Parádní romantické počteníčko, které se prostě nedalo odložit. Slousknuto na jeden zátah, kde šlo vše stranou:o. Lisu si přidávám do oblíbených a letím do knihovny pro další knížky.