vaili vaili komentáře u knih

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Poněkud méně drsná erotika než bastard, ale v tomto žánru stále dobrá kniha :)

16.05.2014 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Jj poté co nahradila pasáže s bezduchými kapitolami o Bastardech je to mnohem lepší a zajímavější... :)

14.05.2014 5 z 5

Řekni mi pravdu Řekni mi pravdu Rachel Gibson

Další dobrá kniha na odreagování.. téměř bych řekla protistresová..ale povolání Hope..tak to je pěkný děs.. pokud doopravdy někoho něco takového živí, tak potěš pánbůh :))

07.05.2014 4 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Tohle je přesně ten typ knihy, která je odlišná od všech ostatních..jen je strašná škoda, že nejsem na sladké a čokoládu..to bych si to užila mnohem víc :)

05.05.2014 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Tak tahle JoNesbovka :) už byla skvělá...žádné dlouhé popisy jen napínavý děj od začátku do konce super :) i když tady byl HH poněkud slušnější což mu ubralo na originalitě :)

05.05.2014 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Napětí...dobré, romantika...dobrá (nepřeslazená), erotika...dobrá. Prostě dobrá kniha, když potřebujete odbourat stres neznám nic lepšího než přečíst právě třeba tento příběh :))

28.04.2014 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Kniha mě opět pobavila 1. díl byl dokonalý 2. skvělý a 3. je stále dobrý, ale trochu mi vadilo jak hloupého udělala autorka plyšáka :) nebo aspoň jakým se dělal on sám :) i když je mezi 1 a 3 rozdíl dávám plný počet ... 4* dávám u trochu lepšího průměru a tohle je víc než to :))

25.04.2014 5 z 5

Pašerák snů Pašerák snů Daniel Krhut

Nebylo to pro mě jednoduché chvílemi přelouskat autorovi pocity a stavy musela jsem číst po částech, aby se mi nepřehřál mozek :) ale velmi dobré lepší než jsem čekala..navíc jsem asi ovlivněná tím, že některá popisovaná místa a postavy znám :))

24.04.2014 5 z 5

Místo v mém srdci Místo v mém srdci Jane Green

Bylo to zajímavě napsané, ale takovou krávu jako je Emily by jeden pohledal :) to se nedalo číst co dělala a navíc ty její myšlenky tak to bylo to nejhorší :)

23.04.2014 4 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Jo povedený díl, protože zde nebyli vsuvky o bezduchých, ale o dalších upírech, což rozhodně nabralo na zajímavosti a prolínání se sérií padlí andělé mě taky baví :)

22.04.2014 5 z 5

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Jj spíš pro náctileté, ale šlo to přečíst. Myslím, že trefně popsané chování a uvažování této věkové skupiny :)

22.04.2014 4 z 5

Žhář Žhář Torkil Damhaug

Výborné.. napínavé od začátku do konce..zajímavé počtení myšlenek pyromana a psychopata :) docela strašidelné, když si představíte, že někdo okolo Vás má v hlavě podobné hlasy.

15.04.2014 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

HH je zkrátka dokonalý hrdina :) ... jak se rozjedou jeho pasáže nejde přestat číst :) ale přes to všechno musím snížit hodnocení za prvé za zdlouhavý úvod víc než 100 stran, kde jsem se nudila a potom za počet postav moc jsem se v nich ztrácela jména byla podobná a měla jsem z toho bolehlav :)

10.04.2014 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Velmi pěkně napsaný příběh... člověk se dokáže dobře vcítit do doby, kdy se děj odehrává i do hrdinů jak se mohli cítit. Ale knihou, která se Vám ještě dlouho poté bude přehrávat v hlavě.. není :) což by bylo víc než jen neuvěřitelné, když už autorka jednu takovou má :)

09.04.2014 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Velmi příjemné překvapení, i když se řadí mezi erotické knihy myslím, že tam patří spíše jiné např. Božský bastard ... kde je sexu mnohem více. Toto je dokonalá kniha napsaná ženou z pohledu muže a je až neuvěřitelné jak dokázala zachytit chování a reakce..nebude to asi profil každého muže, ale já minimálně pár takových z okolí znám, kterým ubíhají myšlenkové pochody stejným směrem :) opravdu jsem se pobavila a to hodně :)

07.04.2014 5 z 5

Před svatbou Před svatbou Jane Costello

Velice čtivá kniha jen jsem ji otevřela.. a musela dočíst do konce :) vtipné, příjemné čtení :)

03.04.2014 4 z 5

Všechny vůně Afriky Všechny vůně Afriky Zuzana Beranová

Nečekala jsem, že kniha bude tak dobrá. Opravdu mě dostala..vyprávění bylo tak autentické, že jsem všechny vůně afriky cítila :) Je až neuvěřitelné jak svět může být jiný než jak ho většina z nás zná. Poněkud drsná kniha s šílenou realitou života v Keni je ale dokonalé čtení :)

02.04.2014 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Stále výborné jen mě rozčiluje to střídání dějových linií člověk je napnutý jak špagát a buch zase čte pár stránek o něčem úplně jiném než ho právě zajímá :)

01.04.2014 5 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

Dobré, ale někdy až moc přeslazené čtení :)

31.03.2014 4 z 5

Stíny horkého léta Stíny horkého léta Parry Bronwyn