Urbana Urbana komentáře u knih

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Krásná kniha, po celou dobu mně, držela v napětí ..... ten konec, ten bych nečekala !

23.04.2017 5 z 5

Harém Harém Colin Falconer (p)

Napínavá, čtivá, za mně super, líbila se moc.

26.03.2017 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Velice pěkná a čtivá, určitě doporučuji, kniha mně hned chytla a nepustila.

31.08.2016 5 z 5

Krutost, zrůdnost, ještě k tomu dle skutečných událostí, neuvěřitelné....že tohle mohou páchat a dopustit rodiče...nepochopitelné, měla jsem husí kůži.

16.12.2015 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Kniha krásně napsaná, čte se jedním dechem, ale obsah Vás nenechá klidnou, něco hrůzostrašného, nepochopitelného až si říkáte nemožného, je mně líto a děsí mně, že taková je skutečnost.

11.08.2015 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Žádné velké nadšení ..... i když kniha je čtivá, čte se dobře, krátké kapitoly, ale čekala jsem něco víc.

21.01.2019 3 z 5

Mizející rok Mizející rok Kate Moretti

Kniha se mně moc líbila, byla napínavá, od začátku až do konce, aniž bych měla tušení, jak to celé dopadne, za mně, mohu jen doporučit, nudit se nebudete.

06.06.2018 5 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Dost dobrý psychothriller, ta opravdová noční můra začne až ve chvíli, kdy se jí dcera vrátí, doporučuji !

11.05.2018 5 z 5

Záchranný člun Záchranný člun Charlotte Rogan

Námět knihy byl slibný ...... ale neurazí, nenadchne, chybělo to strhující vyprávění, čekala jsem přece jenom víc.

07.05.2018 3 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Kniha se mně líbila, byla čtivá, nechybělo napětí, ubírám * za konec, ten se dle mého názoru nevyvedl, přesto kniha určitě stojí za přečtení.

28.03.2018 4 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Naprosto skvělé čtení, od kterého se nedalo odtrhnout, musíte číst až do samého konce, takhle Vás příběh Nathana Bluma pohltí .... musíte vědět, jestli úkol, který obdrží, dotáhne do konce, nebo se dostal do živoucího pekla jménem Osvětim nadarmo. Určitě doporučuji, hluboce dojemný a napínavý příběh.

03.03.2018 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Anna Iris

Bylo těžší se začíst, ztrácela jsem se v postavách, ale nevzdala jsem to a nelituji, trochu jiná detektivní zápletka, ale hlavu a patu to určitě mělo, kdo vydržel do konce, dozvěděl se celé vysvětlení.

11.01.2018 3 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Pěkně napsaná, dobře se četla, ale dle názvu jsem čekala něco víc.

30.12.2017 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Začátek byl pomalejší, pak se to rozjelo, určitě nemohu říct, že bych se u knihy nudila, byla jsem napnutá a závěr,... . tak ten byl překvapivý, mně se kniha líbila.
Jedno je jisté.: nikdo a nic není takové, jak se zdá.

08.12.2017

Modrá Modrá Lucy Clarke

Krásná obálka knihy, napínavé čtení, mně se líbilo .... určitě doporučuji.

16.10.2017 5 z 5

Dům v nebi Dům v nebi Amanda Lindhout

Nádherná .... víc není třeba dodávat.

05.08.2017 5 z 5

Stín banyánu Stín banyánu Vaddey Ratner

Pěkně napsaná kniha, i když se smutným příběhem, doporučuji !

14.07.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Super, doporučuji.

17.03.2017 5 z 5

Odsouzený Odsouzený Eva Bacigalová

Další otřesný případ, kam až drogově závislý člověk dostane sebe a druhé, co ho mají rádi, kniha stojí určitě za přečtení.

12.03.2017 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Pěkná kniha, čtivá, oddechová, za sebe doporučuji si ji přečíst.

04.08.2016