Dům U Tří borovic

Francouzský venkov na konci 19. století. Prostředí plné pověr, předsudků, klepů a nedůvěry k „přivandrovalcům“. Zanedbaný statek, na němž bez nadšení hospodaří bývalý právník André Trevillon s hrstkou služebnictva a postiženým synem. Tak vypadá místo, kam se v tísni uchýlí mladá žena prchající z ohroženého domova. Alžběta zpočátku hledá jen dočasný azyl, netouží zasahovat do života místních lidí, ale je natolik odlišná, že se brzy stává terčem útoků. Má dost odvahy, aby se ubránila a zároveň tím zcela změnila život lidí na statku. Napovrch však vyplouvají stará tajemství a přes všechnu Alžbětinu snahu se neodvratně schyluje k tragédii…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/79_/79843/dum-u-tri-borovic-uQw-79843.jpg 4.5260
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Ikar (ČR)

Kniha Dům U Tří borovic

packlik

Kniha se mi moc líbila. Občas jsem měla dojem, jako bych příběh už od autorky znala, ale i tak doporučuji. Každý kdo má rád knihy od H.M. Körnerové se určitě nezklame.

Arsi

Krásný příběh, krásná kniha. Autorka opět nezklamala. Doporučuji.

MagdalenaSlaba

Hezká kniha, i když mě nijak neuchvátila. Ale na to, že se jedná o romantický příběh, tak to vlastně vůbec není přehnaně sladké, což oceňuji. Stojí za přečtení.

Schary

Hezká lehoučká romance, která se parádně čte. Osud hlavní hrdinky mě vtahl do děje a sledovala jsem její předvídavou lásku...ale vlastně to ani nevadilo ????

knihovniceS

Nádherný, poutavý příběh, který Vás nenechá vydechnout. Přečetla jsem za dva dny a na poslední stránce jsem litovala, že už je konec. Doporučuji

JancaMia

Krásný poutavý příběh už se těším na další knížky od této autorky a pevně doufám že se mi v mé knihovně sejdou všechny.

Martinee_

Moje první knížka od spisovatelky a určitě nebude poslední, skvěle napsaný poutavý příběh, zajímavé postavy, místy mi to v některých věcech dost připomínalo oblíbenou Janu Eyrovou, už se těším na další knížky!

kara

No a co, že je to červená knihovna? Mně se kniha náhodou zdá moc příjemná, hezky jsem si v ní početla a její autorku mám moc ráda, stejně jako většinu jejích knih. :-)