Dům U Tří borovic

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Francouzský venkov na konci 19. století. Prostředí plné pověr, předsudků, klepů a nedůvěry k „přivandrovalcům“. Zanedbaný statek, na němž bez nadšení hospodaří bývalý právník André Trevillon s hrstkou služebnictva a postiženým synem. Tak vypadá místo, kam se v tísni uchýlí mladá žena prchající z ohroženého domova. Alžběta zpočátku hledá jen dočasný azyl, netouží zasahovat do života místních lidí, ale je natolik odlišná, že se brzy stává terčem útoků. Má dost odvahy, aby se ubránila a zároveň tím zcela změnila život lidí na statku. Napovrch však vyplouvají stará tajemství a přes všechnu Alžbětinu snahu se neodvratně schyluje k tragédii…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/79_/79843/dum-u-tri-borovic-uQw-79843.jpg 4.5260
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (79)

Kniha Dům U Tří borovic

Přidat komentář
packlik
01. října

Kniha se mi moc líbila. Občas jsem měla dojem, jako bych příběh už od autorky znala, ale i tak doporučuji. Každý kdo má rád knihy od H.M. Körnerové se určitě nezklame.

Arsi
08. srpna

Krásný příběh, krásná kniha. Autorka opět nezklamala. Doporučuji.

MagdalenaSlaba
05. června

Hezká kniha, i když mě nijak neuchvátila. Ale na to, že se jedná o romantický příběh, tak to vlastně vůbec není přehnaně sladké, což oceňuji. Stojí za přečtení.

Schary
22. dubna

Hezká lehoučká romance, která se parádně čte. Osud hlavní hrdinky mě vtahl do děje a sledovala jsem její předvídavou lásku...ale vlastně to ani nevadilo ????

knihovniceS
22. dubna

Nádherný, poutavý příběh, který Vás nenechá vydechnout. Přečetla jsem za dva dny a na poslední stránce jsem litovala, že už je konec. Doporučuji

JancaMia
24. února

Krásný poutavý příběh už se těším na další knížky od této autorky a pevně doufám že se mi v mé knihovně sejdou všechny.

Martinee_
15. února

Moje první knížka od spisovatelky a určitě nebude poslední, skvěle napsaný poutavý příběh, zajímavé postavy, místy mi to v některých věcech dost připomínalo oblíbenou Janu Eyrovou, už se těším na další knížky!

kara
07. února

No a co, že je to červená knihovna? Mně se kniha náhodou zdá moc příjemná, hezky jsem si v ní početla a její autorku mám moc ráda, stejně jako většinu jejích knih. :-)

1