Odsouzený

Děsivý rodinný trojúhelník: matka, syn a drogy. Lukáš byl vytouženým a milovaným synem. Měl rád sport, vystudoval střední školu a otvíraly se mu dveře do světa filmu. Ale Lukáš sáhl po droze a ta ho dostala až na úplné dno. Z nadějného studenta a začínajícího herce se stal bezdomovec, narkoman a násilník. Ale kniha je hlavně příběhem ženy – zoufalé matky, která se snaží chránit svého syna za každou cenu, i za cenu svého sebezničení. Teprve když se i ona dostane až na úplné dno, pochopí, že jenom mateřská láska jejího syna nezachrání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/140597/odsouzeny-LmZ-140597.jpg 4.371
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Motto

Odsouzený, 2012

Kniha Odsouzený

Analady

Ačkoliv je kniha psaná čtivě, nečetla se mi vůbec snadno. Je hrozné, čím si Lukášova rodina musela projít. Bolelo mě jen o tom číst, prožívat to muselo být naprosté peklo.

petrzel
27.12.2018

Teda velmi silný příběh.

certik003
23.11.2018

Velmi silný příběh, který doslova nutí k zamyšlení. Jenom mi vadilo časté „sebemrskačství“ matky, která se pořád obviňuje, že je to její chyba. Všichni občas uděláme špatná rozhodnutí, ale to neznamená, že okolí nutně musí spadnout do nějaké závislosti. Ze sebe knížku určitě doporučuju.

perpe2a
04.11.2018

Příběh je hodně silný, moje emoce byly rozervány. Bylo mi hrozně moc líto matky, která to skutečně prožila. Toto nikomu nepřeji, ani sobě. Kdyby se mi to stalo, vůbec nevím, jak bych to zvládla. Klobouk dolů, že to nevzdala, já bych asi tak vnitřně silná nebyla.

allyce
15.10.2018

Nehodnotím téma, ale zpracování příběhu, které se mi líbilo. Neposuzuji ani nesoudím paní Hoffmannovou za její postoj k synovi, neprošla jsem životem v jejích botách.

Zuzvil
18.09.2018

Další knizka z edice Skutečně příběhy, která se mi velmi líbila, slupla jsem ji během par hodin. Další, jiný, opravdový příběh, který není z pohledu hlavního hrdiny příběhu, ale z pohledu jeho matky, a tento pohled je velmi autenticky a zajímavý. Navíc jsem zjistila, ze hlavního hrdinu jsem viděla v seriálu, který je v knize zmiňován a vůbec by mě nenapadlo, ze se jedna o vyleceneho narkomana. Knížku určitě doporučuji k přečtení.

mysterygirl
24.08.2018

Tak jsem ji cela ubrecena docetla..je mi z ni strasne..

suzanne6248
27.06.2018

Tato kniha patří mezi moje nejoblíbenější, každý by měl přečíst . přečetla jsem na jeden dech. sama jsem matka a doufám že mě tohle nikdy nepotka.

Autoři knihy

Eva Bacigalová