Odsouzený

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Děsivý rodinný trojúhelník: matka, syn a drogy. Lukáš byl vytouženým a milovaným synem. Měl rád sport, vystudoval střední školu a otvíraly se mu dveře do světa filmu. Ale Lukáš sáhl po droze a ta ho dostala až na úplné dno. Z nadějného studenta a začínajícího herce se stal bezdomovec, narkoman a násilník. Ale kniha je hlavně příběhem ženy – zoufalé matky, která se snaží chránit svého syna za každou cenu, i za cenu svého sebezničení. Teprve když se i ona dostane až na úplné dno, pochopí, že jenom mateřská láska jejího syna nezachrání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140597/big_odsouzeny-LmZ-140597.jpg 4.482
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Motto
Originální název:

Odsouzený, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (34)

Kniha Odsouzený

lalela
včera

Kdo nezažil, nepochopí, kdo zažil, bolí ho srdce. Bolí ho srdce z toho, když čte, to co sám ví a zažívá nebo zažíval. Hodně tyto knihy vyhledávají rodiče, aby našli řešení. Oni ho v podstatě znají, ale nechtějí si připustit, že se musí opravdu odstřihnout, nebo je to semele taky, jako to semlelo Vlaďku. Až když se dokázala odstřihnout, tak se paradoxně vše vyřešilo. Není to lehké, říkáte si, proč právě já? Kdy už bude konec? Za co? Ať někde zhebne ve škarpě, ať už mám klid. Jsou to strašné myšlenky, které vás napadají. Trvá to strašně dlouho, někdy se to povede, ale někdy si opravdu feťák nepřipustí, že potřebuje pomoct. A jak už bylo mockrát napsáno v těchto knihách, dokud si dotyčný nepřipustí sám, že pomoc potřebuje, že už takto nechce žít, tak mu žádné zákazy, výčitky, ani pomoc od bližních nepomůže. Velmi bolavé ale moc poučné čtení.

martina8156
15.11.2021

Velice silný a smutný příběh. Kdy na jedné je vidno, co dokážou drogy udělat s člověkem, na straně druhé matka, která i přeze všechno miluje svého syna i za cenu vlastního života. Jsem sama matkou skoro dospělé dcery a nikdy nikdo nevíme, co nás rodiče může potkat. Cesta k drogám a závislosti je velice rychlá a krátká, bohužel dopady jsou pro všechny zúčastněné celoživotní.


Jajina564
11.05.2021

Hodně silný a smutný příběh.....

Jurajovamaka
28.02.2021

Veľmi pekný a dojímavý príbeh. ❤

AndreaP.
13.12.2020

Náročná kniha (myšleno obsahově) s velmi silným příběhem. Zoufalství matky musí zasáhnout každého.

mirka0586
12.11.2020

Velmi silný příběh naštěstí s dobrým koncem...

MichaelaS081
24.07.2020

Kniha se mi líbila. Nechtěla bych tohle nikdy zažít s mými syny.

Analady
26.09.2019

Ačkoliv je kniha psaná čtivě, nečetla se mi vůbec snadno. Je hrozné, čím si Lukášova rodina musela projít. Bolelo mě jen o tom číst, prožívat to muselo být naprosté peklo.

1