Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320676/mid_nezvestna-ZuA-320676.jpg 3 30 14

Ve vesničce Beynac-et-Cazenac, která se nachází v jihozápadní Francii a je opředená magickou atmosférou, žije Estelle, která se rozhodne pro rozvod s manželem a nový život. Dřív než svůj plán stihne realizovat, zemře násilnou smrtí, a navíc se zjišťuje, že byla těhotná. Tento fakt vyvolá spoustu otázek, na které hledá odpovědi především její muž Olivier, který si je jistý tím, že nemůže mít děti. Byla mu snad Estelle nevěrná? Na druhé straně Annalise je šťastně vdaná a jediné, co ji celý život trápí, je předčasná smrt milovaného bratra. Její manžel Jean má však jedno tajemství. S mrtvou Estelle měl společného víc, než by si kdy pomyslela. Rozbíhá se vyšetřování a podezřelých je více než dost. Detektivní drama plné intrik, tajemství, vypočítavosti a křivd.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Brána

Missing , 2016

kachnat
16.04.2021 3 z 5

Vcelku jsme knihu zhltla, zápletka byla zajímavá. Jak už zde byla napsáno přečetla jsem už lepší detektivky, ale i tak se mi líbila.

tess.de.veles
12.03.2019 2 z 5

Průměr. Neurazí, nenadchne......A když si ji nepřečtete, o nic jste v životě nepřišli :-)

Nikkaa
28.08.2018 2 z 5

Myslím si,že kniha je hezky psaná řeší se vražda, nezvěstná matka a spousta tajemství rozuzlení díla přijde na konci,není na místě dávat úplně negativní hodnocení stojí za to dočíst,ale sto lidí sto chutí

Leniii
01.04.2018 3 z 5

Ztrácela jsem se v postavách, dlouho mi trvalo se začíst..zajímavá zápletka - jedna mrtvá a jedna nezvěstná...ale četla jsem už lepší detektivky, a proto si tahle zaslouží jen tři hvězdičky...

Arsinoe_06
24.03.2018 odpad!

Jsem na strane 100 a mam neskutecnou chut knihu odlozit...neco tak naivniho a spatne napsaneho jsem uz dlouho necetla...svym vyjadrovanim a stylem mi to pripomina spis nejaky roman pro mladistve. Nebo je to mozna jen spatnym prekladem, nevim, ale za me opravdu tragedie...

Urbana
11.01.2018 3 z 5

Bylo těžší se začíst, ztrácela jsem se v postavách, ale nevzdala jsem to a nelituji, trochu jiná detektivní zápletka, ale hlavu a patu to určitě mělo, kdo vydržel do konce, dozvěděl se celé vysvětlení.

jana79
21.11.2017 2 z 5

Zajímavá detektivka, bohužel znám lepší.

lenuskav
08.11.2017 3 z 5

knížka byla na začátku opravdu trochu pomalejší, ale pak se to dalo.. neurazilo,ani nenadchlo.. prumer :)

Darami87
11.07.2017 2 z 5

Anna Iris nemá špatný projev, ale myslím, že by se měla soustředit na jiný žánr, s tímto sáhla vedle. Bohužel, na posledních dvacet stran už jsem neměla nervy.

Hella
05.04.2017

Bohužel se i já přidávám k těm, kteří knihu nedočetli. Ne a ne se zkrátka začíst.

vincek1
20.03.2017 3 z 5

Knihu jsem po několika stranách četby odložil. Vrátil jsem se po přečtení jiné knihy a kupodivu dočetl. V knize jsem se dost špatně orientoval, hodně jmen a rodinných vazeb. Dle mého je kniha psaná, bez urážky, ryze ze ženského pohledu. Více jak na zápletku se zde sází na city a vztahy, někdy je to dosti zamotané. Asi bych už žádnou knihu této autorky nečetl. I když, kdo ví.

hellena1523
20.03.2017 2 z 5

Knihu jsem nedočtla, a protože jsem ji vzdala vlastně hned na začátku, nebudu ani hodnotit. Pro mne byla hrozně nečtivá.

Pajčula
30.01.2017 1 z 5

Přiznávám se, vzdala jsem to. Ukrutně mě nebavila. Hodnocení odpal! odstraňuji, ale za mě palec až pod zem.

Danago
27.01.2017 3 z 5

Tak trochu jiná detektivka, není tu spousta mrtvol. Je tu jen jedna mrtvá a jedna nezvěstná. Při hledání odpovědí postupně odkrýváme stará tajemství. Knížka se velice dobře čte a je napsaná tak nějak laskavě. Na konci se vše vysvětlí a uzavře. Od začátku čtení se na mě atmosféra francouzské vesničky přenesla.

Anna Iris
řecká, 1980