Urbana Urbana komentáře u knih

Všechny barvy nebe Všechny barvy nebe Amita Trasi

Moc krásná kniha, doporučuji !

24.07.2018 5 z 5

Nepokořená - Osm let hrůzy v libyjském vězení Nepokořená - Osm let hrůzy v libyjském vězení Kristiana Valcheva

Nepochopitelné jaká krutost vzejde od člověka ... smutné, určitě doporučuji k přečtení.

20.07.2018 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Určitě stojí za přečtení, kniha se dobře četla, ale já od ní očekávala něco víc, proto ubírám u hodnocení.

18.07.2018 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Wau, kniha plná napětí, nemohla jsem odložit ... moc pěkné čtení, kdyby šlo dát více hvězdiček, určitě by si je zasloužila.

14.07.2018 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Čtivě napsaný thriller, který se nedal odložit.

08.07.2018 5 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Skvělá kniha, dobře se četla, konec nečekaný.

07.07.2018 5 z 5

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

První kniha této autorky, určitě nebude poslední, kniha se dobře četla, moc se mně líbila.

15.06.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha se mně dobře četla, ale na prvotinu "Za zavřenými dveřmi" prostě nemá .... proto 4*, čekala jsem opět strhující příběh, ale ten se nekonal, za přečtení, ale určitě stojí.

11.06.2018 4 z 5

Mizející rok Mizející rok Kate Moretti

Kniha se mně moc líbila, byla napínavá, od začátku až do konce, aniž bych měla tušení, jak to celé dopadne, za mně, mohu jen doporučit, nudit se nebudete.

06.06.2018 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Začátek knihy se mně zdál pomalejší, pak knihu nešlo odložit, konec jedno velké překvapení, doporučuji.

03.06.2018 5 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Úžasná ...., čtivý napínavý děj s překvapivým koncem. Má první kniha této autorky, určitě nebude poslední.

01.06.2018 5 z 5

Stín pochybnosti Stín pochybnosti Simon Booker

Kniha plná napětí, moc se mně líbila.
Komu vlastně můžeme věřit ??

28.05.2018 5 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Dost dobrý psychothriller, ta opravdová noční můra začne až ve chvíli, kdy se jí dcera vrátí, doporučuji !

11.05.2018 5 z 5

Záchranný člun Záchranný člun Charlotte Rogan

Námět knihy byl slibný ...... ale neurazí, nenadchne, chybělo to strhující vyprávění, čekala jsem přece jenom víc.

07.05.2018 3 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Otřesná zrůdnost ... o to otřesnější, že se jí dopouštěla vlastní matka.
" Matka " neuvěřitelné, čeho všeho byla schopná a co otec, škola, okolí, copak byli všichni slepí ? Vším, čím si musel malý Dave projít, prokazuje neskutečnou bojovnost, odvahu a sílu přežít. Kniha plná bolesti a utrpení, Vás určitě nenechá v klidu, myšlenky se stále vrací, .... hlavně, jak je něco takového vůbec možné.

24.04.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Kniha se mně líbila, byla čtivá, nechybělo napětí, ubírám * za konec, ten se dle mého názoru nevyvedl, přesto kniha určitě stojí za přečtení.

28.03.2018 4 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Fantastický thriller, napínavý od počátku až do konce, doporučuji.

26.03.2018 5 z 5

Rozbitá Rozbitá Cathy Glass

Otřesný příběh dle skutečnosti, napsán pěstounkou Cathy, které osud osmileté Jodie nebyl lhostejný .... smekám před ní. Jodie byla brutálně sexuálně zneužívaná a následky tohoto týrání si nese po celý život. Její duše je naprosto rozbitá....

24.03.2018 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Autorka opět nezklamala, další skvělá kniha, která se nedala odložit, plná napětí a překvapení.

21.03.2018 5 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Pěkně napsaný příběh, líbila se mně, stojí za přečtení.

19.03.2018 5 z 5