Tytyna Tytyna komentáře u knih

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Kniha je výborná a bezkonkureční. Četla jsem jí již několikrát. Film mě bohužel zklamal.....prostě není nad knihu.

09.06.2011 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Harry nikdy nezklame;-)

Malevil Malevil Robert Merle

Jedna z nej knih, které jsem kdy četla!!!!

10.06.2011 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knihu jsem četla na střední škole jako povinnou četbu a Remarque se stal mým oblíbeným autorem.

09.06.2011 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

No nechápu Honey co jí na tom příjde nudného;-)...prostě nevíš co je pěkná knížka.......že tě maminka ještě nepoučila;-)

Krása...to nepotřebuje komentář.

09.06.2011 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tento díl je nejlepší.....manžel mi odmítl koupit další s tím, že mě pak on ani děti nevidí:-)

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Kniha mě absolutně dostala....četla jsem jí na doporučení uživatelky akina a rozhodně nelituju....dokonce jí čte i manžel.

01.11.2011 4 z 5

Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Tony DiTerlizzi

Moc pěkná kniha...děti si z ní obkreslují obrázky a neustále v ní listují.

10.06.2011 4 z 5

Muž se srdcem kovboje Muž se srdcem kovboje Jack Schaefer

Kniha krásná, čtivá...film mě zklamal...udělala jsem si krásnou představu jak kdo vypadá a herci se jim ani trošku nevyrovnali...

10.06.2011 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Super kniha, napínavá.....jen kdyby se mi podařilo dokopat k této četbě synka.

09.06.2011 5 z 5

Nádhera, škoda že bude konec:-(

Deník špatné matky Deník špatné matky Stephanie Calman

Výborná kniha která opravdu pobaví. Budila jsem manžela smíchem když jsem jí četla večer v posteli. Rozhodně doporučuji všem stávajícím i budoucím maminkám!!!

09.06.2011

Poslední sbohem Poslední sbohem Lee Child

Reacher nepotřebuje komentář;-)

19.07.2012 5 z 5

Těšila jsem se jak dospím Silvestra a místo toho jsem zhasínala v půl druhé, protože jsem se od posledního dílu opravdu nemohla odtrhnout!!!!!.....napínavá kniha, závěr mě zcela pohltil;-)

02.01.2012 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Teda musím přiznat, že mít doma tuhle dulu musí být utrpení....u pasáží typu : ..."když vstoupila do bytu, měla jsem takovou radost, že jí vidím, že jsem popadla housle a zahrála několik písní..." jsem se opravdu řezala smíchy....knížka je čtivá, ideální na dovolenou;-)

02.09.2011 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tak já jsem knihu poprvé četla někdy před 20 lety......tenkrát mi to připadalo sice hustý, ale občas jsem mívala takové ty pubertální představy, že by to bylo super zkusit to. No .....naštěstí k tomu nedošlo a knihu doporučuji všem!!!

02.09.2011 4 z 5

Medojedky Medojedky Robert Ruark

Výborná kniha, rozhodně doporučuji.

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Pekná chytlavá kniha...film taky stál za to.

10.06.2011 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Harryho já prostě můžu...všechny díly jsem již četla několikrát a snažím se nadchnout i syna, že kniha je 100x lepší než film.