Poslední sbohem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Děj se odehrává ve státě Mississippi v březnu 1997, pouhých šest měsíců před Jatkami, prvním Childovým thrillerem s Jackem Reacherem. Nesnadná mise přináší rozhodující okamžik v Reacherově vojenské kariéře. Reacher stojí před životním rozhodnutím. Když udělá, co chce armáda, dokáže se podívat sám sobě do očí? A když to neudělá, bude ho armáda ještě chtít? Březen 1997. Za barem v Carter Crossing ve státě Mississippi je nalezena žena s proříznutým hrdlem. Jen kousek opodál stojí velká vojenská základna. Je vrahem místní chlap – nebo je to voják? Jack Reacher, tehdy stále major vojenské policie, dostane za úkol, aby se tam v přestrojení vypravil. Okresní šerif dřív sloužil u americké námořní pěchoty – a je to nádherná žena. Její vyšetřování nikam nevede. Brání jí v něm Pentagon? Nebo nechce najít vraha? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/122909/posledni-sbohem-122909.jpg 4.6196
Série:

Jack Reacher (16.)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, BB art
Orig. název:

The Affair (2011)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (33)

Kniha Poslední sbohem

Přidat komentář
ivoiro
26. ledna

Tady jsem objevil skvělého spisovatele. Radost číst.

Jury
16. ledna

Nebylo to vubec zlee... Dal bych plny pocet ale vadilo mi ze ma Reacher dedukcni schopnosti na levelu na kery nesaha ani nahodou Sherlock Holmes coz mi prijde jako blbost... Krom toho a obcasneho zbytecneho natahovani supr story... Tesim se na pokračování :)

oleg
04. ledna

Reacher mě opravdu baví,všechny knihy se mi pěkně čtou....

mispulin
20.12.2018

Jack je svůj a potvrdil to i v této knize, kde jsem se konečně dozvěděl jak a proč ukončil svojí vojenskou kariéru.

hana4834
16.09.2018

Skvělá kniha a konečně jsem se dozvěděla proč odešel z armády a začal žít jak žije .

helenkan
15.09.2018

Lee Child a jeho Jack Reacher mě ještě nikdy nezklamal. Super.

konicekbily
14.09.2018

Autor vysvětluje některé okolnosti,které hlavního hrdinu dostaly z armády. Opět je to velice zajímavá kniha se spoustou akcí. Možná by se dala vytknout velká prekombinovanost. Některé části příběhu se zabývají zbytečnými podrobnostmi. Doporučuji znalcum thrilleru k přečtení!

Lolila
16.07.2018

Skvelý Reacher - inteligentný, zásadový, nekompromisný, .... Konečne zistíme, prečo odišiel z armády a stal sa z neho tulák. Ďalšia výborná oddychovka od Childa.