Tytyna Tytyna komentáře u knih

Poslední sbohem Poslední sbohem Lee Child

Reacher nepotřebuje komentář;-)

19.07.2012 5 z 5

Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení Jen Lancaster

Nejvíc jsme se pobavila při popisu cvičení ve spodním prádle kdy v momentě předklonu zazvonil chlapík od UPC..:-D...to jsem opravdu řvala smíchy.

02.01.2012 5 z 5

Těšila jsem se jak dospím Silvestra a místo toho jsem zhasínala v půl druhé, protože jsem se od posledního dílu opravdu nemohla odtrhnout!!!!!.....napínavá kniha, závěr mě zcela pohltil;-)

02.01.2012 5 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Kniha mě absolutně dostala....četla jsem jí na doporučení uživatelky akina a rozhodně nelituju....dokonce jí čte i manžel.

01.11.2011 4 z 5

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Výborná kniha...rozuzlení opravdu překvapí;-)

11.10.2011 4 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

Musím říct, že kniha mě opravdu dostala....je psaná realisticky (někdy až moc) a opravdu donutí člověka přemýšlet!!!

11.10.2011 5 z 5

Tajný denník Adriana Mola Tajný denník Adriana Mola Sue Townsend

Kniha která zaručeně pobaví...

02.09.2011 3 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Teda musím přiznat, že mít doma tuhle dulu musí být utrpení....u pasáží typu : ..."když vstoupila do bytu, měla jsem takovou radost, že jí vidím, že jsem popadla housle a zahrála několik písní..." jsem se opravdu řezala smíchy....knížka je čtivá, ideální na dovolenou;-)

02.09.2011 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tak já jsem knihu poprvé četla někdy před 20 lety......tenkrát mi to připadalo sice hustý, ale občas jsem mívala takové ty pubertální představy, že by to bylo super zkusit to. No .....naštěstí k tomu nedošlo a knihu doporučuji všem!!!

02.09.2011 4 z 5

Co dlužím synovi Co dlužím synovi Anne Lamott

Pěkná kniha která pobaví;-)

02.09.2011 3 z 5

Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Tony DiTerlizzi

Moc pěkná kniha...děti si z ní obkreslují obrázky a neustále v ní listují.

Medojedky Medojedky Robert Ruark

Výborná kniha, rozhodně doporučuji.

Muž se srdcem kovboje Muž se srdcem kovboje Jack Schaefer

Kniha krásná, čtivá...film mě zklamal...udělala jsem si krásnou představu jak kdo vypadá a herci se jim ani trošku nevyrovnali...

Trainspotting Trainspotting Irvine Welsh

Bomba, paráda...film i kniha!!!

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Pekná chytlavá kniha...film taky stál za to.

Malevil Malevil Robert Merle

Jedna z nej knih, které jsem kdy četla!!!!

10.06.2011 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knihu jsem četla na střední škole jako povinnou četbu a Remarque se stal mým oblíbeným autorem.

09.06.2011 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Poprvé jsem to četla asi před 20 lety a od té doby ještě tak 4x. Výborná kniha.

09.06.2011 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Pro skalní fanoušky pěkná kniha...přečetla jsem jí, ale taková bomba jako Harry Potter to rozhodně není.

09.06.2011 3 z 5

Krása...to nepotřebuje komentář.